Gönderen Konu: aşırı dökülme  (Okunma sayısı 1861 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: aşırı dökülme
« Yanıtla #46 : 05 Aralık 2023, 20:12:38 »
 nabıon andacur falan.dokulme onemli değil saçlar minyturleşerek incelerek yok oluyorsa sorun vardır.en basta ilacında işe yaramadığı agresif dokulme  var onamı denk geldin.sağlığını bozma içerden finasterid iç masajını dermolleri yap evde sonrada dutlu mezo ekleyebilirsin listene
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 05 Aralık 2023, 23:14:26 »
nabıon andacur falan.dokulme onemli değil saçlar minyturleşerek incelerek yok oluyorsa sorun vardır.en basta ilacında işe yaramadığı agresif dokulme  var onamı denk geldin.sağlığını bozma içerden finasterid iç masajını dermolleri yap evde sonrada dutlu mezo ekleyebilirsin listene
minyatürizasyon aşırı bi şekilde var  ön bölge şakaklar bildiğin yok oldu  çok agresif bi tedavi uygulucam gözü kararttım artık başka bi yolu yok çünkü  bide saçın her yeri dökülüyo ensemde yan saçlarımda dahil
yani öle finasteridle falan kurtulucak türden değil benimki

ilacın işe yaramadığı agresif dökülme kısmını anlayamadım

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 05 Aralık 2023, 23:18:23 »
minyatürizasyon aşırı bi şekilde var  ön bölge şakaklar bildiğin yok oldu  çok agresif bi tedavi uygulucam gözü kararttım artık başka bi yolu yok çünkü  bide saçın her yeri dökülüyo ensemde yan saçlarımda dahil

Hocam saçlarınızı fotoğrafları atmanız mümkün müdür?Merak ettiğimfen soruyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 05 Aralık 2023, 23:28:42 »

en basta ilacın ie yaramadığı agresif dokulme vardır.onu demek istedim.drlar derdi son 1 senede dokulduyse gidin mezoterapi yaptırın belki çıkar diye.onler dhtye dayanıksız olur sendede agresif dokulme var.saç olunce hucre 1 sene yasar derler.kıl ölü hucre canlıdır.hucre dısarı saç vermesede tüy versede 1 sene yasar derler.ama minox işe yarıcaksa 10 senede sonra olsa yarıyor.1 sene muhabbetine inanmıom ben.tedavide yeni kazanım genelde tepede olur.bas masajı sabah akşam .2 yontem var ya hormonu baskılıcan ya kanla sacı besleyip hormona duyarlı hale getircen.saçlı deride fin yuzde 38 baskılıyorsa dutta yuzde 55 baskılıyor.dut 2 tipide baskılar ondan mezonun içine katılabilir.direk iğne ile saç kokune verirler.içerden fin dısardan dutlu mezo masaj dermoller dene istersen.dokulme yeni belki onde bişiler olur.2 yontem ya  saçı beslicen kan besler gerisi faso fiso ya hormonu basklıcan.ama andacurla 3.yontemi secion.kus kokunden gidio saç sorunuda kalmıo yani kes kuşu boyuna as dokulme ortadan kalksın metodu ile kesin cozumu buluon sakın andacur içme.yeri geldi dut fi sawpalmetto beraber içtik ama andacur asla.biri vardı andacur içcekti zaten donmuş o sonradan soledi ibneymiş.amedi memedi ayse fatma yapar andacur.sakın ole bişi yapma.en kotu finle azalt dokulmeyi dermoller masaj besle dokulme yavaslayınca ilerde ektirirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 05 Aralık 2023, 23:33:26 »
en basta ilacın ie yaramadığı agresif dokulme vardır.onu demek istedim.drlar derdi son 1 senede dokulduyse gidin mezoterapi yaptırın belki çıkar diye.onler dhtye dayanıksız olur sendede agresif dokulme var.saç olunce hucre 1 sene yasar derler.kıl ölü hucre canlıdır.hucre dısarı saç vermesede tüy versede 1 sene yasar derler.ama minox işe yarıcaksa 10 senede sonra olsa yarıyor.1 sene muhabbetine inanmıom ben.tedavide yeni kazanım genelde tepede olur.bas masajı sabah akşam .2 yontem var ya hormonu baskılıcan ya kanla sacı besleyip hormona duyarlı hale getircen.saçlı deride fin yuzde 38 baskılıyorsa dutta yuzde 55 baskılıyor.dut 2 tipide baskılar ondan mezonun içine katılabilir.direk iğne ile saç kokune verirler.içerden fin dısardan dutlu mezo masaj dermoller dene istersen.dokulme yeni belki onde bişiler olur.2 yontem ya  saçı beslicen kan besler gerisi faso fiso ya hormonu basklıcan.ama andacurla 3.yontemi secion.kus kokunden gidio saç sorunuda kalmıo yani kes kuşu boyuna as dokulme ortadan kalksın metodu ile kesin cozumu buluon sakın andacur içme.yeri geldi dut fi sawpalmetto beraber içtik ama andacur asla.biri vardı andacur içcekti zaten donmuş o sonradan soledi ibneymiş.amedi memedi ayse fatma yapar andacur.sakın ole bişi yapma.en kotu finle azalt dokulmeyi dermoller masaj besle dokulme yavaslayınca ilerde ektirirsin
hocam arkadaşın dediği gibi çok ciddi olduğunu zannetmiyorum açılmalar olsa bile saçları minyatürleşmeyr devam etmesi pek mümkün değil keşke konuyu açan kişi ilacı başlamadan öncesi ve sonrasını atsa net yorum yapacağız

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 05 Aralık 2023, 23:35:55 »
çok teşekkürler hocam peki günlük12.5mg androcur nasıl bi yan etki yapar vücutta kaslarım falan baya azalırmı yani biraz azalmasını göze aldım artık ama zargana yaparmı  beni bide yüzde feminenlik yaparmı şuan çok maskülen yüz hatlarım var çenem falan baya belirgin kaslı bunları ne derecede etkiler
bide 25mg yada 50mg androcur yüzde kaç testo baskılar hangisiyle başlamamı tavsiye edersin 12.5mg yeterli gelirmi yani
12.5mg üzeri dozlar arasında pek fark yok (+100mg üzerine çıkmadığın sürece) Ayrıca androcurun +25mg üzeri dozlarda iyi huylu beyin tümörü oluşturma riski var (Özellikle hipofiz bezi üzerinde prolaktin üreten tümörler)

Fazla miktarda kas kaybı yaşarsın sonuçta testosteronu yüzde 60 azaltıyorsun (Ayrıca andorcurun kendi başına azot katabolizmasıma neden olur) ama yüzün feminenleşmex östrojen kullanmadığın sürece (Ama yüz kaslarında kayıp olabileceği için daha tombul gözükebilir)

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 05 Aralık 2023, 23:36:56 »
Saçın hertaraftan dökülüyorsa auto-immune hastalıkta olabilir. Bir doktora kontrol ettir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 05 Aralık 2023, 23:41:58 »
 resimler beklioz

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 05 Aralık 2023, 23:46:33 »
hocam bende çok meraklı değilim heralde androcur içmeye ama fin yetersiz dutta yetersiz yaklaşık 1yıldır günlük dut kullanıyorum yan etki sıfır ama etkiside çok az çünkü saçlarım testoyada duyarlı dutun etki etmemesi çok normal o yüzden tam tersi daha kötü etki yapıyo bile olabilir serbest testoyu neredeyse %100 arttırıyo benim o artan testoyu bloklamam lazım bi şekilde bunada androcur yerine  dut ile ru mu kullansam kararsız kaldım bide ru yüzde kaç androjen testo baskılıyo kafa derisinde bunun hakkında bi bilgi bulamadım
bide 0.5mg dutta  scalpte %50 dht blokluyo buda benim için yetersiz o yüzden günlük 2.5mg kullanmayı düşünüyorum
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2023, 18:49:01 Gönderen: obsesifgenç »

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 05 Aralık 2023, 23:46:57 »
resimler beklioz
nasıl atıcamki resim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 05 Aralık 2023, 23:52:02 »
 bilen bir arkadas soler bende anlamıom

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 06 Aralık 2023, 00:05:28 »
nasıl atıcamki resim
yorum atarken onun hemen altında ekler ve diğer seçenekler var ona tıkla tıkladıktan sonra dosya ekle çıkıyor yine hemen onun altında ise dosya seç var ona tıklıyorsun artık fotoğraf nereden eklemek istiyorsan seçiyorsum

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 06 Aralık 2023, 15:36:01 »
12.5mg üzeri dozlar arasında pek fark yok (+100mg üzerine çıkmadığın sürece) Ayrıca androcurun +25mg üzeri dozlarda iyi huylu beyin tümörü oluşturma riski var (Özellikle hipofiz bezi üzerinde prolaktin üreten tümörler)

Fazla miktarda kas kaybı yaşarsın sonuçta testosteronu yüzde 60 azaltıyorsun (Ayrıca andorcurun kendi başına azot katabolizmasıma neden olur) ama yüzün feminenleşmex östrojen kullanmadığın sürece (Ama yüz kaslarında kayıp olabileceği için daha tombul gözükebilir)

hocam bu ılacları kullandıgınızda alt takımlarda sıkıntı oldu mu
Topikal Fin %0.1

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 06 Aralık 2023, 19:18:45 »

hocam aldactone hakkında ne düşünüyosun hangisi daha mantıklı sence

Facebook Twitter Instagram