Gönderen Konu: aşırı dökülme  (Okunma sayısı 1864 defa)

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: aşırı dökülme
« Yanıtla #30 : 03 Aralık 2023, 14:33:10 »
peki kullanıcaksak bu Casodex/Androcur/Lucrin ilaçlarından hangisi tavisye edersin hangisinin yan etkisi en az olur
Androcur daha safe. Casodex aromatize edilen testosteron miktarını artırıyor yani östrojeni artırıyor. Lucrin fazla güçlü (Testosteronu direkt kısırlık seviyesinin altına çekiyor) ve enjeksiyon tecrüben olması gerek.

Androcur 12.5 mg dozda testosteronu yüzde 60 azaltıyor bu yüzden üretilen östrojende azalıyor = daha az yan etki. Ancak androcur B12 + D3 eksikliğine ve Prolaktin fazlalığına neden olur ona dikkat et.

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 03 Aralık 2023, 14:36:16 »
Androcur daha safe. Casodex aromatize edilen testosteron miktarını artırıyor yani östrojeni artırıyor. Lucrin fazla güçlü (Testosteronu direkt kısırlık seviyesinin altına çekiyor) ve enjeksiyon tecrüben olması gerek.

Androcur 12.5 mg dozda testosteronu yüzde 60 azaltıyor bu yüzden üretilen östrojende azalıyor = daha az yan etki. Ancak androcur B12 + D3 eksikliğine ve Prolaktin fazlalığına neden olur ona dikkat et.
hocam merak ettiğimden soruyuorum yanlış anlamaayın trans mısınız

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 03 Aralık 2023, 14:39:45 »
hocam merak ettiğimden soruyuorum yanlış anlamaayın trans mısınız
Sadece HRT alıyorum trans değilim.

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 03 Aralık 2023, 14:40:39 »
Sadece HRT alıyorum trans değilim.
peki bu ilaçları kullandıktan sonra cinsel bir probleminiz oldu mu

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 03 Aralık 2023, 14:51:12 »
peki bu ilaçları kullandıktan sonra cinsel bir probleminiz oldu mu
Bu ilaçların amacı zaten alt takımları yok etmek. Problem olarak rastgele ve sabah ereksiyonların sıfırlanması, sadece prostat sıvısı üretimi (Sıfır sperm üretimi) vardı. (Tabii bu problemler benim için önemsiz başka kisilere göre çok önemli sorun sayılabilir)

Cinsel yönelim olarak soruyorsan bir değişiklik olmadı. Ki olmaz normal şartlar altında.

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 03 Aralık 2023, 14:56:19 »
Bu ilaçların amacı zaten alt takımları yok etmek. Problem olarak rastgele ve sabah ereksiyonların sıfırlanması, sadece prostat sıvısı üretimi (Sıfır sperm üretimi) vardı. (Tabii bu problemler benim için önemsiz başka kisilere göre çok önemli sorun sayılabilir)

Cinsel yönelim olarak soruyorsan bir değişiklik olmadı. Ki olmaz normal şartlar altında.
cinsel yönelim olarak değişeceğin pek zannetmiyordum hocam merak ettiğim ereksiyon problemiydi

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 03 Aralık 2023, 14:57:13 »

bir merak ettiğim soru saç dökülmeniz çok mu agresif dut bile mi engeleyemiyor mu saç dökülmenizi

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 03 Aralık 2023, 15:13:49 »
bir merak ettiğim soru saç dökülmeniz çok mu agresif dut bile mi engeleyemiyor mu saç dökülmenizi
Açıkçası hiç denemediğim için bilmiyorum. O kadar da fazla da dökülme yoktu ama eninde sonunda döküleceği kesindi androjen varlığı altında (Ailedeki bütün erkeklerin hepsi NW7 anne baba tarafı fark etmeksizin) o yüzden kafam rahat olması için HRT'ye yöneldim (HRT'de erkek tipi saç dökülmesi yaşanmaz)

Ki HRT'nin neden olduğu etkilerde "+" olarak gözüküyordu ve kaybettireceği pek birşey olmadığı için (Cinsel problemler önemsiz benim için) mantıklı gelmişti.

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 03 Aralık 2023, 23:07:37 »

peki androcurı nasıl 12.5mg olarak alıcam 50 mg olarak satılıyo bide adrocurın nolvadexle beraber kullanımı hakkında ne düşünüyosun redditte görmüştüm

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 03 Aralık 2023, 23:18:02 »
50mg alıp 4 parçaya böleceksin.

SERM kullanacaksan Casodex kullanman daha iyi olur. Ancak nolvadex (Tamoksifen) yerine Evista (Raloksifen) kullan. Tamoksifen LH ve FSH miktarını çok fazla artırıyor raloksifene göre. Bu da daha fazla testosteron demek.

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 04 Aralık 2023, 15:29:50 »

SERM kullanacaksan Casodex kullanman daha iyi olur. Ancak nolvadex (Tamoksifen) yerine Evista (Raloksifen) kullan. Tamoksifen LH ve FSH miktarını çok fazla artırıyor raloksifene göre. Bu da daha fazla testosteron demek.
peki 12.mg işe yarar bi dozmu 50mg casodexmi daha etkili 12.mg androcurmı  dutun arttırdığı testoyu baskılamak için kullanıcam
günlük 12.5mg androcur yada 50mg casodex yüzde kaç androjen baskılıyo ve ru kullanırsam dutla beraber bunlara gerek varmı sence

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 04 Aralık 2023, 19:40:39 »

Bu söylediklerin erkek tipi saç dökülmesi olan bayanlarda işe yararmı hocam.

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 05 Aralık 2023, 04:24:47 »
Bu söylediklerin erkek tipi saç dökülmesi olan bayanlarda işe yararmı hocam.
Erkek tipi dökülmesi olan kadınlarda genellikle Aldactone (Spironolakton) veya Casodex (Bicalutamide) kullanılır. Siproteron Asetat veya Finasteride/Dutasteride kullanılmamalı (Siproteron ovulasyonu durdurur, Finasterid ve dutasterid erkek bebeklerde doğum defektlerine yol açar (Cinsel organ gelişiminin tam olmaması))

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 05 Aralık 2023, 04:28:59 »
peki 12.mg işe yarar bi dozmu 50mg casodexmi daha etkili 12.mg androcurmı  dutun arttırdığı testoyu baskılamak için kullanıcam
günlük 12.5mg androcur yada 50mg casodex yüzde kaç androjen baskılıyo ve ru kullanırsam dutla beraber bunlara gerek varmı sence
12.5mg daha faydalı olur direkt olarak testosteron miktarını yüzde 60 azaldığı için. Casodex için ise toplam testosteron oranına bakman gerek fazla testosteron varsa çok fazla Casodex kullanman gerekecek ki Casodex progonadotropik olduğu için testosteron miktarınıda artırıyor kendi başına (Yüzde 50 ile yüzde 100 arası bir artış)

Topikal ile sistemik çalışan bir ilacı karşılaştırmak pek mantıklı değil. Sistemik oral antiandrojenler her zaman daha iyi sonuç verir topikallere göre.

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 05 Aralık 2023, 19:34:20 »
12.5mg daha faydalı olur direkt olarak testosteron miktarını yüzde 60 azaldığı için. Casodex için ise toplam testosteron oranına bakman gerek fazla testosteron varsa çok fazla Casodex kullanman gerekecek ki Casodex progonadotropik olduğu için testosteron miktarınıda artırıyor kendi başına (Yüzde 50 ile yüzde 100 arası bir artış)

Topikal ile sistemik çalışan bir ilacı karşılaştırmak pek mantıklı değil. Sistemik oral antiandrojenler her zaman daha iyi sonuç verir topikallere göre.
çok teşekkürler hocam peki günlük12.5mg androcur nasıl bi yan etki yapar vücutta kaslarım falan baya azalırmı yani biraz azalmasını göze aldım artık ama zargana yaparmı  beni bide yüzde feminenlik yaparmı şuan çok maskülen yüz hatlarım var çenem falan baya belirgin kaslı bunları ne derecede etkiler
bide 25mg yada 50mg androcur yüzde kaç testo baskılar hangisiyle başlamamı tavsiye edersin 12.5mg yeterli gelirmi yani

Facebook Twitter Instagram