Gönderen Konu: Serkan Aydın Kliniği 23.09.2023 Saç Ekimi (Süreç ve Gelişmeler)  (Okunma sayısı 4309 defa)

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
70. GÜN

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Forumda bir sürü üye olmasına rağmen yorum yapan, fikir veren yada görüşünü belirten hiç kimse yok şaşırdım açıkçası.

Konunun devamını kendime bir anı olarak devam ettiricem daha uzun aralıklarla foto paylaşıcam...

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
70. GÜN

Hocam benzer tarihlerde ekim yapmışız, konunu takip ediyorum. Açıklığımız da çok farklı değil. Benzer evrelerden geçiyoruz. Hayırlı olsun ön çizgi V şeklinde olmasına rağmen yüzünüze yakışmış. Tepeye ekim olmamış ama sanki değil mi? Orta bölgede çok ayrı noktalar var ama vertex kısmında hiç yok sanki

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam benzer tarihlerde ekim yapmışız, konunu takip ediyorum. Açıklığımız da çok farklı değil. Benzer evrelerden geçiyoruz. Hayırlı olsun ön çizgi V şeklinde olmasına rağmen yüzünüze yakışmış. Tepeye ekim olmamış ama sanki değil mi? Orta bölgede çok ayrı noktalar var ama vertex kısmında hiç yok sanki

Yorumun için teşekkür ederim.
Benim ekim ön bölgeye çalılşıldı tepe ve vertesk yok o kısımda kendi saçlarım var çünkü bide öne yoğunlaşarak ektiler.
Sizin ekimi bana özel mesaj yollarsanız bende merak ettim incelerim :)

BJKKARA

• Hero Member
Saç cildin hareketli 90 günde baya güzel bir gelişim gelir

RafieL07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam takip ediyorlar ama yorum yapmıyorlar. Siz paylaşıma devam edin.
  • Ekim Tarihi: 20.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Hairclinic Ankara
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 - Xpecia x2

İntegral

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun hocam öncelikle yorum yapılmıyor olabilir ama takipteyiz ve diğer ektirmek isteyenlerde sürekli girip paylaşılan fotoğrafları takip ediyorlar o yüzden siz paylaşımlarınızı devam ettirin.

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç cildin hareketli 90 günde baya güzel bir gelişim gelir

Teşekkür ederim yorum için,
90. Gün foto atmayı düşünüyorum ufaktan kararmalar var şuanda umarım güzel sonuç olur

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam öncelikle yorum yapılmıyor olabilir ama takipteyiz ve diğer ektirmek isteyenlerde sürekli girip paylaşılan fotoğrafları takip ediyorlar o yüzden siz paylaşımlarınızı devam ettirin.

Yorum için teşekkürler, süreçlerimi paylaşmaya devam edeceğin  |-onayisareti-|

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam takip ediyorlar ama yorum yapmıyorlar. Siz paylaşıma devam edin.

Paylaşım yapmaya devam edeceğim, foto paylaşımlarımı bundan sonra süresini uzatarak yapacağım süreç daha net belli olması açısından, kısa sürede pek gelişim olmuyor

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun. Bu şekil ön çizgiyi açıkcası ben pek sevemedim ama senin kafa yapına uygun ve iyi olmuş. Süreçlerini paylaşmaya devam etmelisin. Umarım güzel sonuç alırsın.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun. Bu şekil ön çizgiyi açıkcası ben pek sevemedim ama senin kafa yapına uygun ve iyi olmuş. Süreçlerini paylaşmaya devam etmelisin. Umarım güzel sonuç alırsın.

Teşekkürler

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
78. Day

Kerimm34

• Hero Member
çizgi sınırları  kaybolmamış ve ekim alanı ufaktan dolmaya başlamış yani gayet olumlu ilerliyor süreç bence güzel bir sonuç alma ihtimaliniz gayet yüksek görünüyor şu aşamada.

Facebook Twitter Instagram