Gönderen Konu: Serkan Aydın Kliniği 23.09.2023 Saç Ekimi (Süreç ve Gelişmeler)  (Okunma sayısı 4324 defa)

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar,
Aslında hiç saç ektirmeyi düşünmüyordum bir gün saçlarımı tepeden görmediğim için yukardan bir fotoğraf çektim ve çok açıldığını farkedip saç ektirmeye karar verdim.
Bu kararı verdiğimde bu forum sitesinden haberim yoktu, netten bir kaç ekim firması araştırdım ve fiyatı uygun olanlara güvenemediğim için tercihimi Serkan Aydın dan yana kullandım, sonrasında siteyi gördüm ve araştırdım genelde ektirdiğim yerle ilgili olumsuz yorumlara çok rastladım ama ben sonradan gördüğüm için olumsuz yorum artık çok geçti.

Şuanda tam 55. gün içindeyim ben süreçten şuanlık çok memnunum fakat şok döküme bitişi ve yeni çıkışların başlangıç süreci olduğu için henüz net birşey söylemek mümkün değil.
Umarım herkesin ekimi istediği şekilde güzel sonuçlanır.

Benim sürecin 55. gününde olduğum için bu postun altına ekleyeceğim gelişim fotoğraflarını aynı zamanda paylaşacağım, kıymetli olumlu olmsuz yorumlarınızı bekliyorum.
Herkese bol şans.

Yaş 33
Sabah xpecia 1 adet
Akşam solgar 5000mg biotin 1 adet
Sebamed şampuan kullanıyorum.

Kaç greft ekildiğini sorduğumda 4500-5000 arası olduğunu söylediler, o konuda tam bilgim yok.

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resimlerini bekleriz dostum.

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi ve ekim sonrası fotoğraflar

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası 1-3 günler arası donör ve ekim bölgesi

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim yapılan yerlerin net olduğu foto ve 10. gün kabuk dökümü sonrası ;

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
1. AY donör - ekim bölgesi ;

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
37. Gün ; Şok dökülmeler

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
45. gün ekim bölgesi tam ışık ve gölge (gölgede çıkışların olduğu yerlerde ufak kararmalar var azcık) yorum bekliyorum

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
53. Gün

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
55. gün notlarım ve ekim ile alakalı süreçler ;

1-Öncelikle ekim olacağı anda uyuşturulup sıvı enjekte edildiği süreçte çok ama çok aşırı acı oldu o ilk yarım saatlik süreç bana eziyet gibi geldi, sonrasında ekim sürecimde acı ağrı hissetmedim, yaklaşık 8-9 saat civarı sürdü ekim işlemim.

2-Kabuk dökümü 10. gün yıkama için gittiğimde kabukları döken bayan kafamı öyle bir acıttıki resmen gözlerimden yaş geldi, acıdığını belirtmeme rağmen sizde bi tuhaflık var gibi saçma bir tepki ile karşılaştım.

3-Şuan nerdeyse 2 ay olmasına rağmen kafamda uyuşukluk hissiyatı tamamen geçmedi, donör bölge uyuşukluk hissiyatı %90 geçti ekim bölgesi uyuşukluk hissiyatı %80 gitti

4-Belki fotolarda belli değil ama şakak bölgelerime ellimle dokunduğumda saçı 1-2 numaraya vurdurduğumuzdaki batma hissi var (yani çıkışları elle dokununca hissediyorum)

5- Donör bölgem diğer Serkan Aydın mağdurları gibi değil fakat çokta süper değil sanırım saç traşı olacağım ve daha net fotolar atacağım..

6- Şuanki gidişattan memnunum sanırım bunu söylemek için erken henüz 55. gün süreç devam ediyor sanırm en heyecanlı bekleyiş süreçlerine girdim, umarım herşey güzel olur.

7- Saç ekim merkezim bana ekim esnasında PRP yapıldığını söyledi ve 2. PRP yi 70. gün ücretsiz yapılacağını söyledi, sonraki PRP ler ücretli. Şuana kadar hiç PRP yaptırmadım (İlk ekim günü yapılıp yapılmadığıyla ilgili bilgim yok zaten ekim yapılırkende sanırım 2-3 saat kadar uyuyakaldım.

15. günden itibaren düzenli olarak ;
Sabah Xpecia
Akşam Solgar 5000 Mg Biotin alıyorum
Sebamed şampuan ile yıkanıyorum.

İlk 10 gün haricinde sigara kullanıyorum.

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
55. GÜN uzun saç donör bölge ;

1-2 güne traş olacağım donörü makinaya vuracağım diğer üst bölgeyi makasla kısalttıracağım, süreci bundan sonra belirli aralıklarla sizlerle paylaşırım

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Gölgede (az karanlıkta) 57. Gün

Işık altında çekince bu kadar iyi gözükmüyor :(

Sanslıkel34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun sık bir saç ekimi yapmışlar donör toparlamış saç gelişimide hızlı ve güzel başlamış görünüyor umarım zamanla gelişme artar çok güzel sonuç olur

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun sık bir saç ekimi yapmışlar donör toparlamış saç gelişimide hızlı ve güzel başlamış görünüyor umarım zamanla gelişme artar çok güzel sonuç olur

Teşekkürler

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ışık altında zaten gözükmez ince olanlar bu fotoda gayet iyi gözüküyor hafiften tüylenmeler başlamış.

Facebook Twitter Instagram