Gönderen Konu: Finasteride Başladım - Beraber takip edelim  (Okunma sayısı 5594 defa)

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasteride Başladım - Beraber takip edelim
« Yanıtla #15 : 14 Kasım 2023, 01:34:56 »
Dostum bildigim kadariyla fin’in etkisi 6 ay sonra basliyor,sen daha gecen hafta baslamissin.Biraz sabret bence.Benim sac durumum da hemen hemen seninle ayni.On cizgimde bozulma yok ama genel olarak seyreklesme var.Reddit gibi sitelerde gordugum kadariyla bizim tip dokulmelerde (diffuse) fin baya etkili.Ben de 2-3 ay icinde baslamayi dusunuyorum.Reddit’de ki paylasimlari gorunce umutlaniyorum acikcasi.Sen de bir goz at istersen.Panik icin erken bence

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 14 Kasım 2023, 17:06:26 »
Dostum bildigim kadariyla fin’in etkisi 6 ay sonra basliyor,sen daha gecen hafta baslamissin.Biraz sabret bence.Benim sac durumum da hemen hemen seninle ayni.On cizgimde bozulma yok ama genel olarak seyreklesme var.Reddit gibi sitelerde gordugum kadariyla bizim tip dokulmelerde (diffuse) fin baya etkili.Ben de 2-3 ay icinde baslamayi dusunuyorum.Reddit’de ki paylasimlari gorunce umutlaniyorum acikcasi.Sen de bir goz at istersen.Panik icin erken bence

dostum bende senin gibi önümüzdeki ay başlıcam önümüzdeki ay başlıcam diye diye 1 yıl erteledim nerdeyse ben senin yerinde olsam hiç düşünmem başlarım 2-3 ayda bile saç ne kadar seyreliyor
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 19 Kasım 2023, 14:12:33 »
11 gün oldu devam ilk hafta bir kaç gün testiste çok çok az bir ağrı vardı geçti
Topikal Fin %0.1

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 19 Kasım 2023, 22:26:06 »
11 gün oldu devam ilk hafta bir kaç gün testiste çok çok az bir ağrı vardı geçti

Ereksiyonda ya da libidoda bir problem var mi dostum ? yukarida dedigin gibi bir an once baslamam lazim sanki her gecen gun daha da inceliyor saclar ama kiz arkadasimla beraber yasadigim icin cok cekiniyorum acikcasi.Bir yandan da yabanci forumlarda vs yillardir sikintisiz,yan etkisiz kullanan insanlar var.Bir turlu cesaret edemiyorum.

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 19 Kasım 2023, 22:27:12 »
Ereksiyonda ya da libidoda bir problem var mi dostum ? yukarida dedigin gibi bir an once baslamam lazim sanki her gecen gun daha da inceliyor saclar ama kiz arkadasimla beraber yasadigim icin cok cekiniyorum acikcasi.Bir yandan da yabanci forumlarda vs yillardir sikintisiz,yan etkisiz kullanan insanlar var.Bir turlu cesaret edemiyorum.

libido ve ereksiyonda bir sıkıntı yok, kız arkadaşına açıklarsın durumu ben açıklamıştım zamanında o yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum
Topikal Fin %0.1

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 19 Kasım 2023, 22:29:15 »
libido ve ereksiyonda bir sıkıntı yok, kız arkadaşına açıklarsın durumu ben açıklamıştım zamanında o yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum

Menide sivilasma oldu yazmissin o gecti mi peki ? Bazilari zamanla gecer diyor

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 20 Kasım 2023, 15:54:27 »
Menide sivilasma oldu yazmissin o gecti mi peki ? Bazilari zamanla gecer diyor

kanka daha başlayalı 12 gün oldu bence geçmesi için bir kaç hafta geçmesi gerek
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 22 Kasım 2023, 00:30:26 »

iki hafta oldu güncelleme

yanlara göre üstler seyrek ve yavaş uzuyor bakalım daha 2 hafta oldu
-ilk hafta testislerde çok az bir ağrı oluyordu arada o geçti
-menide sıvılaşma vardı o da yavaş yavaş düzeliyor
-şuanlık başka bir yan etki görmedim umarım görmem
Topikal Fin %0.1

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 22 Kasım 2023, 01:28:33 »
Tam zamaninda baslamissin dostum.Bence fayda goruceksin tedaviden.Reddit vs gibi sitelere baktigimda inanilmaz degisimler vardi bu tip dokulmelerde.

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 22 Kasım 2023, 01:30:19 »
Tam zamaninda baslamissin dostum.Bence fayda goruceksin tedaviden.Reddit vs gibi sitelere baktigimda inanilmaz degisimler vardi bu tip dokulmelerde.

umarım dostum sabırsızım biraz, bence sende cok gecikmeden basla icin rahat olsun
Topikal Fin %0.1

agabrh

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 22 Kasım 2023, 23:05:55 »
benimde kendi profilimde konum var bende baya kararsızdım erteleyip duruyorum ancak kan tahlili yaptırıp 1mg olarak başlayacağım bende yakında yoksa benim saç içinde iş işten geçmiş olacak.

yan etkilerini takip ediyorum hocam bizi de bilgilendirirsen çok hoş olur müsait oldukça benimde o konuda biraz korkum var çünkü bizde başlarken sayende bilgili başlamış oluruz. umarım tedavin çok iyi geçer

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 22 Kasım 2023, 23:28:50 »
benimde kendi profilimde konum var bende baya kararsızdım erteleyip duruyorum ancak kan tahlili yaptırıp 1mg olarak başlayacağım bende yakında yoksa benim saç içinde iş işten geçmiş olacak.

yan etkilerini takip ediyorum hocam bizi de bilgilendirirsen çok hoş olur müsait oldukça benimde o konuda biraz korkum var çünkü bizde başlarken sayende bilgili başlamış oluruz. umarım tedavin çok iyi geçer

bilgilendirmeye devam edicem teşekkür ederim umarım sende sıkıntısız iyi bir tedavi geçirirsin
Topikal Fin %0.1

Ss25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 23 Kasım 2023, 03:36:42 »
bilgilendirmeye devam edicem teşekkür ederim umarım sende sıkıntısız iyi bir tedavi geçirirsin
Son durum nedir hocam herhangi Bi yan etki veya sacında artı eksi gözlemlediğin nelr var ?

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 23 Kasım 2023, 13:02:03 »
Son durum nedir hocam herhangi Bi yan etki veya sacında artı eksi gözlemlediğin nelr var ?

yan etki ilk bi kaç gün çok az testis ağrısı ve menide sıvılaşma olmuştu geçti onlar, daha 15 gün oldu saç için erken bence
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 24 Kasım 2023, 17:01:09 »
kulak uğultusu oldu gece biraz rahatsız edebiliyor
Topikal Fin %0.1

Facebook Twitter Instagram