Gönderen Konu: Sibel Ulusan’a önümüzdeki hafta çarşamba günü saç ekimi yaptıracağım.  (Okunma sayısı 174 defa)

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Sevgili forum kullanıcıları,

Önümüzdeki hafta çarşamba günü sibel ulusan’a saç ekimi yaptıracağım daha öncesinde operasyon geçirmiş forumdaki kişilerden ricam deneyimlerini ve sürecini paylaşırsa çok sevinirim şimdiden herkese iyi haftalar dilerim.

Dipnot: Özellikle bu yıkama işini nasıl kendim tek başıma yaparım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun umarım güzel rahat bir op olur

yıkama nasıl yapman gerektiğini sana merkez anlatır zaten sonra konu açarsın
saç ekim konusu süreç hakkında takip edip detaylı bilgi veririz dostum
Global Moderator

Selahattin Aydın

• Sr. Member
Yaklaşık 3saat önce ulusan klinikten ekimden çıktım. Konu da accam biraz toparlayınca. Yaklaşık 10-12saat sürüyor ortalama süreç. Anestezi igneleri acıtıyor ancak, öyle dayanılmaz bir acı değil. Saatlerce belli pozisyonlarda durmak gerçekten bazen insanı yoruyor. Hemşireler cok iyi, ekip cok Güler yüzlü kesinlikle. Uzun saatler surmesi ve anestezi ignelerinin acısı harici korkcak ve endise etcek bisey yok. Televizyon acik operasyon boyunca, telefonunuz yaninizda. Ben canım acidiginda, bundan aylar sonrası cikcak olan saclarimi düşünerek dayandım =) ekim sonrasi yıkama çok kolay, zaten video atiyolar. Ben de kendim yapcam
  • Ekim Tarihi: 07.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair sibel ulusan
  • Greft Miktarı 3767
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi Proscar, biotin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun biraz dinlen acele etme konu açarsın şimdi dinlenmen gerek güzelce :)  geçmiş olsun kardeşim inşallah harika olur saçların
Global Moderator

Selahattin Aydın

• Sr. Member
Sağol hintell. Konuyu açtım bile 😁Gruptan  bolca  bahsettim merkeze=)hemsireler pek bakmiyormus gruba, ancak benim merkezi secmemin tek sebebi bu grup ve cogu kişi için öyle. Bunu da ilettim. Bakalım işin zor kısmını atlattik=)
  • Ekim Tarihi: 07.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair sibel ulusan
  • Greft Miktarı 3767
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi Proscar, biotin

ronaldinho

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sağol hintell. Konuyu açtım bile 😁Gruptan  bolca  bahsettim merkeze=)hemsireler pek bakmiyormus gruba, ancak benim merkezi secmemin tek sebebi bu grup ve cogu kişi için öyle. Bunu da ilettim. Bakalım işin zor kısmını atlattik=)

Geçmiş olsun. İlk yıkama için kliniğe gitmeni öneririm. Sonra kabuk dökerken sen de yıkarsın ve devam edersin. Konuyu bekliyorum.

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun umarım güzel rahat bir op olur

yıkama nasıl yapman gerektiğini sana merkez anlatır zaten sonra konu açarsın
saç ekim konusu süreç hakkında takip edip detaylı bilgi veririz dostum

Çok teşekkür ederim Hintell. Ek olarakta iyki böyle bir açık kaynak platformu kurmuşsunuz ve cidden bana fikirler verdiğin içinde ayrıca teşekkür ederim

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaklaşık 3saat önce ulusan klinikten ekimden çıktım. Konu da accam biraz toparlayınca. Yaklaşık 10-12saat sürüyor ortalama süreç. Anestezi igneleri acıtıyor ancak, öyle dayanılmaz bir acı değil. Saatlerce belli pozisyonlarda durmak gerçekten bazen insanı yoruyor. Hemşireler cok iyi, ekip cok Güler yüzlü kesinlikle. Uzun saatler surmesi ve anestezi ignelerinin acısı harici korkcak ve endise etcek bisey yok. Televizyon acik operasyon boyunca, telefonunuz yaninizda. Ben canım acidiginda, bundan aylar sonrası cikcak olan saclarimi düşünerek dayandım =) ekim sonrasi yıkama çok kolay, zaten video atiyolar. Ben de kendim yapcam

Öncelikle Hayırlı olsun, çok sevindim başarılı bir şekilde tamamlamanıza umarım bende bu şekilde rahatlıkla atlatırım :)

18yasindabiradam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun. İlk yıkama için kliniğe gitmeni öneririm. Sonra kabuk dökerken sen de yıkarsın ve devam edersin. Konuyu bekliyorum.

Dediğiniz gibi yapmayı planlıyorum tavsiyeniz için teşekkürler. Cuma günü bir aksilik çıkmazsa detaylı süreç şeklinde konuyu açacağım

Facebook Twitter Instagram