Gönderen Konu: Dönorum nasil  (Okunma sayısı 267 defa)

Beyaz34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dönorum nasil
« : 06 Kasım 2023, 08:24:25 »
Arkadaslar yas 25 bu saca ekim yapilir mi tepe bolgesi de dokulecek agresif dokulme oldu 22 yasimda sacim 1 senedir ayni dokulme yavasladi . On bolge dokuldu zaten bir sey kalmadi fotografda cok gozukuyor ama cok degil
tepe bolgesinin nereye kadar dokulecegi belli greftlerim yeter mi ? hem on hem tepe icin birde sakaldan da alsam tepenin mukemmel kapanmasina gerek yok ön iyi kapansin yeter biraz da tepe
Once önlere ekim yapmayi bir iki yil sonra da vertex yapmayi dusunuyorum tabi greftim var mi bilmiyorum
Tepenin ilerleyen yillarda dokulmesini de hesap edersek kac greftim cikar sizce ?
Iki seans kaldirir mi sacim ?
Tepe dokulunce Norwood kac olurum tahmini nw6 mi ?

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dönorum nasil
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2023, 10:30:42 »
hocam donör şu an gayet güzel görünüyor. ilk seansta sakaldan alıma ihtiyaç yok bence. ilerleyen zamanlarda tekrar bir ekime ihtiyacın olacak o zaman sakaldan alım yapılabilir.

Beyaz34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2023, 10:37:45 »
hocam donör şu an gayet güzel görünüyor. ilk seansta sakaldan alıma ihtiyaç yok bence. ilerleyen zamanlarda tekrar bir ekime ihtiyacın olacak o zaman sakaldan alım yapılabilir.
Hocam tsk yani ben yeterki biraz sac olsun onde arkada cok guzel ekilmese bile  bir e vurup yasarim da simdi one eksem arkaya yeter mi sakalla beraber onu dusunuyorum vertexin  cok guzel olmasina gerek yok  sizce kac greft var arkada dokulen yeri saymazsak kirmiziyla cizdim
Birde hocam norwood kac olurum orasi dokulunce 6 falan mi  dokulecek yer cok asagida mi acaba enseye yakin mi

Beyaz34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2023, 10:42:58 »
hocam kac greft ekilmeli sizce one

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2023, 13:33:47 »
hocam kac greft ekilmeli sizce one
hocam kliniklerle görüşürsen onlar daha sağlıklı bilgi verirler sana. senin şu an düşünmen gerekenler ne 3-4 sene sonrası ne de kaç greft ekileceği. tek düşünmen gereken nerede ekim yaptıracağın. doğru bir yere karar ver gerisine kliniğe bırak

Facebook Twitter Instagram