Gönderen Konu: ŞAHİN ÇELİK - ANKARA (17.EKİM.2023) Saç Ekimi 3600 Greft(1000 Greft Sakal)  (Okunma sayısı 5346 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
sağlıklı ve güzel devam eden bir süreç hocam
Global Moderator

efsane

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler, şok dökülme başladı çoğu döküldü beklemedeyiz bakalım, sonucu güzel olur inşallah.

efsane

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün ekimin 36. günü durum böyle arkadaşlar.

Kerimm34

• Hero Member
şu anki görüntüde olan saçlar ilk ekimden kalanlar sanırım varsa bu ekimde şoktan kurtulanlar  bunları ayırt etmek şu aşamada çok zor gibi.

efsane

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
şu anki görüntüde olan saçlar ilk ekimden kalanlar sanırım varsa bu ekimde şoktan kurtulanlar  bunları ayırt etmek şu aşamada çok zor gibi.

İlk ekimden kalanlar ve kendi saçlarımdan da var. Yalnız tepe verteks bölgesine ekilenlerden dökülen olmadı ama bazıları daha duruyor masaj gibi ovalayarakta yıkıyorum ama dökülmedi acaba sıkıntı var mı?

efsane

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkadaşlar ekimin 82.günü gelişmeler bu şekilde, gidişat nasıl sizce, evet erken biraz ama yorumlarınızı bekliyorum...

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok iyi gidiyor süreciniz ilk ekimdeki saçlar da zarar görmemiş...ve saha hareketli duruyor ..

Ali Kemal

• Sr. Member

Herhangi bir takviye kullanıyormusun hocam.

efsane

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok iyi gidiyor süreciniz ilk ekimdeki saçlar da zarar görmemiş...ve saha hareketli duruyor ..

Bakalım hocam sonucu da iyi olur inşallah...

efsane

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Herhangi bir takviye kullanıyormusun hocam.

Ekim merkezinin verdiği takviye haplar bitti, kendim şuan Xpecia kullanıyorum. Biraz Proscar kullandım sanki sıkıntı olacak gibi geldi şuan bıraktım. Birde Aspirin kullanıyorum. Başka bir takviye almadım. Takviye önerisi olan varsa değerlendiririm.

Ali Kemal

• Sr. Member
Ekim merkezinin verdiği takviye haplar bitti, kendim şuan Xpecia kullanıyorum. Biraz Proscar kullandım sanki sıkıntı olacak gibi geldi şuan bıraktım. Birde Aspirin kullanıyorum. Başka bir takviye almadım. Takviye önerisi olan varsa değerlendiririm.

durumun zaten proscarlık değil dostum bırakmakla iyi etmişsin ,xpecia şu aşamada yeterli olur .

HALİLİ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
güzel başlamış saç gelişimin hocam

efsane

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar ekimin 4,5 ayını bitirdik hemen hemen, sonuçlar bu şekilde. Yorumlarınızı bekliyorum.

efsane

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
......

Facebook Twitter Instagram