Gönderen Konu: 23.10.2023 LifeHair Ankara Şahin Çelik 4600 Greft Saç Ekimi Yaş 28  (Okunma sayısı 4744 defa)

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese selamlar sağlıklı günler diliyorum

Yaklaşık 22-23 yaşında başlayan saç dökülme problemimi 28 yaşında 23.10.2023 tarihinde Şahin Bey ve ekibi tarafından saç ekimini gerçekleştirdik. Bu süreçte herhangi bir olumsuzluk yaşamadık çok şükür. Şahin Bey, Ergin Bey, Elif Hanım, Çiğdem Hanım, Nihan Hanım gerçekten ilgili ve güler yüzleri ile sağlıklı bir şekilde süreci tamamladığımızı düşünüyorum. Buradan da tekrar kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah süreç sonunda güzel neticeler alırız. Operasyon günü Şahin Bey saç yapımı inceledi, saç teli kalınlığı yanlış hatırlamıyorsam 40-50 mikron arası gelmişti. Saçlarım ince telli ama ekim başarılı olursa sonucun doğal olacağından bahsetti Şahin Bey. Gerekli hazırlıklar tamamlandıktan sonra donor bölge ve kanal açma işlemini Şahin Bey bizzat kendisi yaptı. Toplama ve ekim işlemlerini ekip arkadaşları tarafında gerçekleştirildi. Bugün itibari ile ilk yıkamayı da klinikte yaptırdım. Bu zamana kadar olumsuzluk yaşadığım tek bir husus olmadı çok şükür. Ağrı veya şişlik yaşamadım. Saç ekimi yaptıracak arkadaşlara fikir olması açısından süreci paylaşmaya devam edeceğim. Benimde bu konu hakkında kafamda oluşan fikirlerin %90'ı bu forum sayesinde oldu emeği geçenlerden Allah razı olsun. İnşallah güzel sonuçlarla hepimiz mutlu oluruz.

Ekim öncesi, ekim günü ve yıkama günü fotoğraflarını paylaşıyorum.

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor çok iyi ekilenler çıkarsa çok güzel bir kapaticilik olur...

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donor çok iyi ekilenler çıkarsa çok güzel bir kapaticilik olur...

İnşallah hocam beklentimde o yönde tek sıkıntı saçlarım ince telli bakalım nasıl olacak ☺️

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç ekimin dostum açık alana göre kaliteli ve başarılı bir saç ekimi yapılmış planlaman gayet güzel ekim sıklığı ve ön çizgin güzel duruyor saç ekilen alan problem yok sağlıklı beğendim saç ekimini umarım güzel sonuç alırsın
Global Moderator

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç ekimin dostum açık alana göre kaliteli ve başarılı bir saç ekimi yapılmış planlaman gayet güzel ekim sıklığı ve ön çizgin güzel duruyor saç ekilen alan problem yok sağlıklı beğendim saç ekimini umarım güzel sonuç alırsın

Teşekkür ederim Hintell hocam şimdilik memnunum süreçten inşallah güzel sonuçlar alırız 😊

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin 12. Gününü geride bıraktım kabuk dökme işleminin %95 ini tamamladım. Ekim alanı ve donör bölgede süreç bu şekilde devam ediyor.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2023, 03:43:51 Gönderen: grandelite »

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk dökümü harika

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kabuk sonraso görüntü çol güzel doner de gayet hızlı toparlarlıyor hayırlı olsun
Global Moderator

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk sonraso görüntü çol güzel doner de gayet hızlı toparlarlıyor hayırlı olsun

Yorumlarınız için teşekkür ederim ☺️ Bu süreçte kliniğin verdiği takviyeler hariç başka bir şey kullanmıyorum. Finasterid kullanmamı gerektirecek bir yetersizlik görüyor musun Hintell hocam ?

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk dökümü harika

Teşekkürler ☺️

Edgar X

• Hero Member
ekim görüntüsü gayet temiz ve sağlıklı umarım sonrasıda güzel olur hocam.

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekim görüntüsü gayet temiz ve sağlıklı umarım sonrasıda güzel olur hocam.

İnşallah hocam çok teşekkür ediyorum ☺️

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
Ekimin hayırlı olsun hocam gayet güzel planlama yapılmış ve baya sık bir ekim yapmış Şahin hoca harika bir sonuç geliyor bence  |-onayisareti-| |-nazarboncugu-|
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin hayırlı olsun hocam gayet güzel planlama yapılmış ve baya sık bir ekim yapmış Şahin hoca harika bir sonuç geliyor bence  |-onayisareti-| |-nazarboncugu-|

İnşallah çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için 🙏🏻☺️ siz kliniğin verdiği takviyeler hariç başka bir ürün kullandınız mı hocam ?

Facebook Twitter Instagram