Gönderen Konu: ilac kullanım sırası  (Okunma sayısı 188 defa)

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ilac kullanım sırası
« : 22 Ekim 2023, 21:11:10 »
beyler dermatolojiye gittim doktor seboreik dermatit teşhisi koydu 24 saat arayla kullanmam için ketoral 12 saat arayla kullanmam için betasalic yazdı bunların kullanım sırası nasıl olmalı

+doktora saçımın döküldüğünüde söyledim sebo dermatit saç dökmez dedi sizce döküntünün sebebi sebo dermatit midir ben şahsen büyük ölçüde dermatit olduğunu düşünüyorum

Tokatlikel60

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ilac kullanım sırası
« Yanıtla #1 : 22 Ekim 2023, 21:21:24 »
Hangi doktora gittin bilmiyorum ama dermatit saç döker belki dökülme tipinden dolayı dermatit dökmemiş demek istemiştir. Sırasıda farketmez ancak betasalic max 15 gün kullanılmalı ve yalnızca hastalıklı bölgeye sürülmeli ketoralda haftada maks 3 onun dışında sırası farketmez.

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Ekim 2023, 21:35:04 »
hocam peki betasalic koku yapar mı kullanıktan sonra sacımı yıkamalı mıyım
tanrım affedilmez günahım mı var?

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2023, 21:43:10 »
Hangi doktora gittin bilmiyorum ama dermatit saç döker belki dökülme tipinden dolayı dermatit dökmemiş demek istemiştir. Sırasıda farketmez ancak betasalic max 15 gün kullanılmalı ve yalnızca hastalıklı bölgeye sürülmeli ketoralda haftada maks 3 onun dışında sırası farketmez.
hocam betasalici bütün saç yüzeyime mi uygulamam lazım
tanrım affedilmez günahım mı var?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2023, 13:57:33 »
Dostum doktora soramıyorsan da, eczacıya danış. Bence seboreden etkilenen bölgelere sürmen yeterli diye düşünüyorum. Bence losyonu kafaya sürüp bekletmelisin, üstüne yıkarsan bir mantığı olmaz diye düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram