Gönderen Konu: 2. ekim için yer tavsiyesi  (Okunma sayısı 175 defa)

ilysbyrm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2. ekim için yer tavsiyesi
« : 21 Ekim 2023, 13:13:37 »
Daha önce ön bölgeye ekim yaptırmıştım. Şimdi vertex ve üst kısımlara ekim yaptırmayı düşünüyorum. Şuanda minoxil kullanıyorum. Minoxili ekimden ne kadar süre önce bırakmak gerekiyor? Şu an 32 yaşındayım ekimden sonra dökülmem devam ederse kötü bir görünü olluşur mu?
Bir de yer tavsiye eder misiniz Şahin Çelik, Ahmet Tosun ve Medeks aklıma yatanlar şu an için.

Edgar X

• Hero Member
Ynt: 2. ekim için yer tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2023, 13:53:28 »
Ekimden iki üç hafta önce bırak minoxili sonrasında haftada iki üç defa konozal şampuan ile yıkamaya başka saçlarını bu şekilde minoxilin deride bıraktığı tahribatı önleyebilirsin .uzun dönem minoxil kullananlarda özellikle minoxilin içindeki alkol ve propilen glikolden dolayı seboreye yatkınlık oluşuyor bununda çözümü ketakonazol.
Bunu yapmazsan ekim sonrası kafanda sivilce ve kızarıklık eksik olmaz,

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2023, 19:45:43 »
hocam minoxili en az 3 hafta öncesinde bırak. Şahin Çelik, Ahmet Tosun ve Medeks benim de sonuçlarını beğendiğim klinikler. hepsi de fiyat performans açısından hemen hemen bir birine yakın klinikler. sonuçlarına bakarak kendin karar ver derim. ben Ahmet Tosunda yaptırdım işlemimi, daha önce ekim yaptıran biri olarak senin de yorumunu almak isterim :)

ilysbyrm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2023, 19:21:42 »
Teşekkür ederim hocam. Hayırlı olsun ekiminiz, gayet sık görünüyor. Donör bölgenizdeki saçlar da kuvvetli. Güzel bir sonuç olacaktır inşAllah.

Facebook Twitter Instagram