Gönderen Konu: Finasteride ereksiyon problemi  (Okunma sayısı 3122 defa)

corredor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Finasteride ereksiyon problemi
« : 21 Ekim 2023, 12:38:07 »
Merhaba arkadaslar,

Sac incelmesi ve dokulmesine karsi bir kutu propecia almistim ancak cesaret edip bir turlu kullanamamistim.

Hair loss showdaki doktorlari izledim ve yan etkilerinin haftada 3 gun alinirsa cok daha az olacagini anlatiyorlardi. 9 ekim tarihinde hapi kullanmaya basladim, pazartesi, carsamba ve cuma gunu olmak uzere 1 mg, 3 tablet aldim, ancak ereksiyon problemi olunca 13 ekimde aldigim son tabletten sonra biraktim. Suan hic ereksiyon olamiyorum ve sabah ereksiyonuda hic olmuyor. Bu durumun kalici olma ihtimali olabilir mi, ne yapmam gerekiyor.

Haftada 5-6 gun spor yapiyorum ve saglikli besleniyorum.

Yorumlarinizi eksik etmeyin lutfen.

Saygilarimla.

Aykut Baş

• Full Member
Ynt: Finasteride ereksiyon problemi
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2023, 13:00:07 »
Hiç sanmıyorum 3 günde böyle sorun yapacağına tereddüt ederek kullanmışsınız psikolojik olmasın

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2023, 23:12:27 »
kalıcı değil merak etmeyin kısa zamanda düzelecek inşallah. 3 gün kullanmışsınız sadece

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

corredor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2023, 21:35:13 »
Yan etkileri an itibariyle gecti. Cok kafaya takan bir insan oldugum icin psikolojik olma ihtimali cok yuksek.

Bu ilac benim gibi her seyi kafaya takan insanlara gore degilmis :)

ronaldinho

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2023, 15:53:48 »
Ben de çok önyargılıyım saçları gürleştircez diye de pipiden olmamak lazım. Biyoloji böyle bir şey işte kabullenmeli.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2023, 16:14:48 »
Bu ilacı kullanmak kişinin kendi kararı ve doktor tavsiyesi de eklenmesi doğru olan

Düzenli kullanımmdoğru olan 24 saat de bir
Bunun nedeni dengesiz bir hormon baskılama olmasın
Mantık olarak

3 günde kullana bilirsin bu kez de vucut bu duruma alışır

Kişinin kendi tercihi tabi etkili kullanım için 24 saat de bir olan

Global Moderator

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2023, 23:45:47 »
3 gunde çükü uzmez. Ben 4. Seneye girdim, yasta 40 a geldi. Eski 10 kaplan gucum 7-8 kaplana indi

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2023, 00:17:53 »
Dikkat edin bu ilaçlar gende hasara neden oluyor ilacı kullananların çoğu bıraktıktan sonra daha kötü olacaklar kullanırken gördüğünüz yan etki bıraktıktan sonra dahada şiddetlenecek Not: Bu sadece bir risk herkeste aynı etkiyi yapmayacak veya bazılarımız hiç yan etki görmeyecek  |-onayisareti-|

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Kasım 2023, 10:20:42 »
Dikkat edin bu ilaçlar gende hasara neden oluyor ilacı kullananların çoğu bıraktıktan sonra daha kötü olacaklar kullanırken gördüğünüz yan etki bıraktıktan sonra dahada şiddetlenecek Not: Bu sadece bir risk herkeste aynı etkiyi yapmayacak veya bazılarımız hiç yan etki görmeyecek  |-onayisareti-|

Saçma sapan konuşup, insanları olumsuz yönlendirme. Herkes doktor olmuş.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 08 Kasım 2023, 16:16:53 »
Merak ediyorum bu çıkarımınızı neye dayanarak söylediniz? Gende hasar bıraktığına dair kanıt nerededir burada paylaşabilir misiniz? veya bıraktıktan sonra neden yan etki şiddetlenecek bilgi verebilir misiniz?
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 09 Kasım 2023, 18:47:27 »
Merak ediyorum bu çıkarımınızı neye dayanarak söylediniz? Gende hasar bıraktığına dair kanıt nerededir burada paylaşabilir misiniz? veya bıraktıktan sonra neden yan etki şiddetlenecek bilgi verebilir misiniz?
https://www.pfsnetwork.org/genetic-study
Şuan finlandiyada araştırmalar yapılıyor 200 bin Euro bağışlandı hastalar tarafından hastaların çoğu ilacı bıraktıktan sonra yan etki yaşadığını söylemiş ve benimde aynı şekilde bıraktıktan sonra yan etki gördüm yukarıya kaynağı bıraktım hastaların çoğuyla iletişim halindeyim bu rus ruletinden bazılarımız kazanacak bazılarımız kaybedecek bu kaçınılmaz

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 10 Kasım 2023, 13:25:04 »
https://www.pfsnetwork.org/genetic-study
Şuan finlandiyada araştırmalar yapılıyor 200 bin Euro bağışlandı hastalar tarafından hastaların çoğu ilacı bıraktıktan sonra yan etki yaşadığını söylemiş ve benimde aynı şekilde bıraktıktan sonra yan etki gördüm yukarıya kaynağı bıraktım hastaların çoğuyla iletişim halindeyim bu rus ruletinden bazılarımız kazanacak bazılarımız kaybedecek bu kaçınılmaz
Tamam bıraktıktan sonra yan etki yaşanmasına dair bir şey demiyorum senin kodlanmış genini nasıl bozuyor attığın linkte buna dair bir şey göremedim ben.
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 11 Kasım 2023, 00:02:07 »
Tamam bıraktıktan sonra yan etki yaşanmasına dair bir şey demiyorum senin kodlanmış genini nasıl bozuyor attığın linkte buna dair bir şey göremedim ben.
Profösörler böyle bir teori ortaya attılar ve araştırmaya başladılar 150 hasta üzerinde genleri üzerinde testler ve araştırmalar yapacaklar şuan kesin bilimsel bir kanıtı yok yakında çalışmalar son bulduğunda bir sonuca varılabilecek benimlede röportaj yapacaklar

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 13 Kasım 2023, 14:16:06 »
Profösörler böyle bir teori ortaya attılar ve araştırmaya başladılar 150 hasta üzerinde genleri üzerinde testler ve araştırmalar yapacaklar şuan kesin bilimsel bir kanıtı yok yakında çalışmalar son bulduğunda bir sonuca varılabilecek benimlede röportaj yapacaklar
Anladım hocam geçmiş olsun süreçle ilgilide bizleri bilgilendirirsiniz diye düşünüyorum bende merak ettim şimdi.
  • Yaşınız 26

mavruti

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Kasım 2023, 17:46:39 »
7 yıldır fin kullanan biri olarak söylüyorum istekte azalma yapar
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2023, 19:51:08 Gönderen: mavruti »

Facebook Twitter Instagram