Gönderen Konu: The Hair Clinic(Ahmet Tosun) - 5700 Greft (4600 saç + 1100 sakal) 19.10.2023  (Okunma sayısı 2556 defa)

Fred12

• Yeni üye
  • *
Herkese Merhaba Dostlar Operasyonun 16.gününde Merkezi Ve Ahmet Hocayı Ziyaret Ettim Kullanacağım takviyeler konusunda görüş alışverişi yaptık.16.günden Fotoğrafları geçde olsa buraya bırakıyorum şu an 21. Gündeyim yorumlarınız benim için değerli şimdiden herkese teşekkürler.

16.Gün Son Durum..

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
donör alan da ekim alanında süper maşallah

neler kullanacaksın
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Fred12

• Yeni üye
  • *
Bugün 23.Gün.Normal şartlar altında hepinizin bildiği üzerine 20.günden itibaren takviyelere başlanıyor, Günde bir corasprin ve sabah akşam xpecia kullanıyorum,yakın zamanda ahmet hocadan vitamin ve saç bakım yağını almayı düşünüyorum,proscar konusunda çok kararsızım.4 gün sonra takviyelerle birlikte güncel fotolar yüklenecek

Fred12

• Yeni üye
  • *
39. Günden Selamlar .. Şok dökülme Süreci devam ediyor Bugün 2. Prp yapıldı. Takviye olarak 20 gündür Solgar Biotin 5000 ve coraspin kullanıyordum 40. Gün itibariyle Solgar + Procapil içerikli Hair Forte kullanacağım. Fotoğraflar bu şekilde.

Lanetkelll

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sakalda çok ağrı oluyor mu ve ne kadar bir sürede toparlıyor hocam ?

Fred12

• Yeni üye
  • *
Çeneye yapılan iğneler acıtıyor kafada zorluk çekmedim ama sakal için çene ve yan taraflara yapılan iğnelerin acıttığınu söyleyebilirim, toparlama süreci sakal durumuna göre değişebilir hocam benım 1 aydan sonra eski görüntüsüne dönmüştü

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
genel görüntü gayet iyi
sakal çok acıtıyorsa sedasyon yaptırmak daha mantıklı yani
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk önce geçmiş olsun. Güzel görünüyor ekimin. İnşallah bol ve gür bir saçın olur. Merak ettiğim ilk önce sakaldan mı alıyorlar yoksa saç bölgesinden alındıktan sonra sakalımı almaya başlıyorlar? Sence sakal için sedasyona gerek var mı? Katlanılır mı acısına?
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

orldpsjoasd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun tepe içinde 2 seans gerekebilir

Fred12

• Yeni üye
  • *
90. Gün fotoğrafları ,çıkışlar hakkında yorum yaparsanız sevinirim dostlar

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam 3 ayda bu kadar olmuş, bundan sonrası da hızı bir şekilde gelecek inşallah. bence 3.aya göre gayet güzel bir sonuç

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resimler çok karanlik

kelboy85

• Hero Member
Gece yarisi sokak lambasinin altindan foto atani ilk kez goruyorum

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çıkışlar hakkında nasıl yorum yapalım loş ışık bar gibi ...:) Gün ışığında fotoğraf paylaşırsanız yorumlayabiliriz...

Facebook Twitter Instagram