Gönderen Konu: 3 Aydır Minoxidil kullanmadım / Ne yapabilirim?  (Okunma sayısı 891 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: 3 Aydır Minoxidil kullanmadım / Ne yapabilirim?
« Yanıtla #15 : 19 Ekim 2023, 19:57:05 »
 reis o seyrek yer varya onun arkası kemik ustu ekimdede gec geriden gelir .kemik ustu zor beslenir.minox iyi beslediği için orayı canavar yapmış.beslenme sorunu var oranın.saçı bir tek damardaki kan besler.sen oraya masaj yap.genel yap ama oraya daha çok yap.3 gunde bir ozellikle orayı hart hurt dermollerle.ileri geri sağa sola caprazs ters yonler yıldız gibi yani

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 19 Ekim 2023, 19:58:23 »
minoxile tekrar baslamayayim mi? bide finasteridi veya dutasteridi topikal olarak hazirlasam olur mu?

bu videodkai gibi
minoxidili kullanmanı önermem dostum ama sen bilirsin. finasteridi topikal olarak hazırlayabilirsin sıkıntı olmaz ama ben oral finasteridi tercih ederim

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 19 Ekim 2023, 19:58:33 »
reis o seyrek yer varya onun arkası kemik ustu ekimdede gec geriden gelir .kemik ustu zor beslenir.minox iyi beslediği için orayı canavar yapmış.beslenme sorunu var oranın.saçı bir tek damardaki kan besler.sen oraya masaj yap.genel yap ama oraya daha çok yap.3 gunde bir ozellikle orayı hart hurt dermollerle.ileri geri sağa sola caprazs ters yonler yıldız gibi yani

evet onu biliyorum fakat korkum şu işte minoxile başlamazsam orası gider mi?
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 19 Ekim 2023, 19:59:30 »
minoxidili kullanmanı önermem dostum ama sen bilirsin. finasteridi topikal olarak hazırlayabilirsin sıkıntı olmaz ama ben oral finasteridi tercih ederim

oralı neden daha çok öneriyorsun, bi kaç yabancı tiktoker topikal kullanınca yan etki görmedim falan diyordu ondan dedim oralda güç kaybı vesaire olur mu? güçsüzleştim diyordu bazı kişiler
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 19 Ekim 2023, 20:00:58 »
saçımın güncel hali daha seyrek şuan topik olduğu için atamıyom duştan sonra atıcam
Topikal Fin %0.1

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 19 Ekim 2023, 20:01:18 »
oralı neden daha çok öneriyorsun, bi kaç yabancı tiktoker topikal kullanınca yan etki görmedim falan diyordu ondan dedim oralda güç kaybı vesaire olur mu? güçsüzleştim diyordu bazı kişiler
topikal kullanırken de yan etki gören kişileri gördüm bu forumda. daha güvenilir bir seçenek bana göre ama yan etki ihtimali yine de var.
güç kaybı yan etki görüp görmemenle alakalı bir durum. eğer görürsen zaten bırakırsın ve eski haline döner

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 19 Ekim 2023, 20:01:24 »
dutlu mezo yapan yer var mı ki izmirde? kendim mi yapıcam
bilmiom drlar içine karıstırıo .once orayı besle masaj dermollerle sonuc alamazsan dutlu mezoyu arastır.minox iyidir ama donguleri cekilmez bir yandan minotan kurtulman iyi olmuş.ama faydada verebilio.yeni yerin uygulaması içeriği bilmiom.3 ay sonu ilaç şu bu sonucu belli eder.minox zaten azalttırarak bıraktırılır.beslenme sorununa nasıl bir cozum buldular acaba.madem minoxu bıraktırdılar.onlara sor sonucu ne zaman alcam dermoller masaj uygulayabiirmiyim de
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 19 Ekim 2023, 20:03:47 »
bilmiom drlar içine karıstırıo .once orayı besle masaj dermollerle sonuc alamazsan dutlu mezoyu arastır.minox iyidir ama donguleri cekilmez bir yandan minotan kurtulman iyi olmuş.ama faydada verebilio.yeni yerin uygulaması içeriği bilmiom.3 ay sonu ilaç şu bu sonucu belli eder.minox zaten azalttırarak bıraktırılır.beslenme sorununa nasıl bir cozum buldular acaba.madem minoxu bıraktırdılar.onlara sor sonucu ne zaman alcam dermoller masaj uygulayabiirmiyim de

4. seans sonu dökülmelerin minimuma incek dediler bi şey değişmedi mevsim gecisi ondna dökülüyo dediler
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 19 Ekim 2023, 20:04:34 »
topikal kullanırken de yan etki gören kişileri gördüm bu forumda. daha güvenilir bir seçenek bana göre ama yan etki ihtimali yine de var.
güç kaybı yan etki görüp görmemenle alakalı bir durum. eğer görürsen zaten bırakırsın ve eski haline döner

peki neden oralı tavsiye ediyorsun topikalle ne farkı oluyor
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 19 Ekim 2023, 20:06:51 »
şuanki haliyle kalsa saçım topik le falan idare ediyorum fakat fin veya dutsuz kalmıcak sanırım
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 19 Ekim 2023, 20:09:54 »

geçen hafta çektiğim bir foto
Topikal Fin %0.1

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 19 Ekim 2023, 20:10:40 »
 dokulmeden ziyade minayturleşmeye bakıom dr arkadas dedi eylul ekim mevsimsel dokulme olcak dedi.zayıf uygulamaları var bu son gittiğin yerin sonucları minoxtan zayıf zaten sonucada yansımış damar acıcı koymalıydılar uygulamaya.zayıf bunlar .minoxun dongusu olmasa sade sorunlu alanlara sur dicemde dongu var.çokta yok sorun.dongu delirtio insanı.prp yeniden minox igf dutlu mezo orayı halledersinde gelecekte bloker isticek gene saçın.finateride gencsin.kullanabilisinde.uzun vadeli dusun.dutlu mezo mantıklı duruo ama once izin al uygulama yapan yerden masaja dermollere izin verirse  bir kaç ay besle bakalım saçı onlarle ne olcak sonuca gore hareket et.bu en son merkez faso fiso geldi bana.faydası minox yuzde 1000se bunlar ceyreğidir onun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 19 Ekim 2023, 20:12:22 »
 uzatıp geriyede yatırırsın.azıcık saç sorunu bile nasıl hayatı bozuyor dimi.izmirde ortam bitmez derler gencsinde.şimdi biraz sorun orda topikte olsa ortamlarda tadını kaçırır aklın orda olur doğal hissetmezsin kendini.

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 19 Ekim 2023, 20:13:27 »
dokulmeden ziyade minayturleşmeye bakıom dr arkadas dedi eylul ekim mevsimsel dokulme olcak dedi.zayıf uygulamaları var bu son gittiğin yerin sonucları minoxtan zayıf zaten sonucada yansımış damar acıcı koymalıydılar uygulamaya.zayıf bunlar .minoxun dongusu olmasa sade sorunlu alanlara sur dicemde dongu var.çokta yok sorun.dongu delirtio insanı.prp yeniden minox igf dutlu mezo orayı halledersinde gelecekte bloker isticek gene saçın.finateride gencsin.kullanabilisinde.uzun vadeli dusun.dutlu mezo mantıklı duruo ama once izin al uygulama yapan yerden masaja dermollere izin verirse  bir kaç ay besle bakalım saçı onlarle ne olcak sonuca gore hareket et.bu en son merkez faso fiso geldi bana.faydası minox yuzde 1000se bunlar ceyreğidir onun

dutlu mezo yapan yer nerde bulabilirim ki? finasteride kullanmam için yaşım küçük mu şuan 1-2 ay sonra 22ye giricem
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 19 Ekim 2023, 20:14:49 »
uzatıp geriyede yatırırsın.azıcık saç sorunu bile nasıl hayatı bozuyor dimi.izmirde ortam bitmez derler gencsinde.şimdi biraz sorun orda topikte olsa ortamlarda tadını kaçırır aklın orda olur doğal hissetmezsin kendini.

reis orda uzun diye bak duş alayım foto atıcam inan daha çok açıldı minoxili bırakınca arkadaşlarım bile kel kalmışsın demeye başladı ne yapıcam bilmiyom şaşırdım bu saç ile ya
Topikal Fin %0.1

Facebook Twitter Instagram