Gönderen Konu: The Haır Clinic Ahmet tosun 5600 greft yaş 29  (Okunma sayısı 2245 defa)

Ens.sss

• Yeni üye
  • *
Ynt: The Haır Clinic Ahmet tosun 5600 greft yaş 29
« Yanıtla #16 : 02 Aralık 2023, 14:42:14 »
ön çizgi çok geride gibi geldi bana sonuç memnun eder umarım hayırlı olsun
yani çevremde bu yorumu yapan bı kaç kişi daha oldu ama dönor bölgem çok iyi değildi açık bölgede oldukça fazla olduğu için ön çizgiyi biraz daha geriden alıp daha sık bı görüntü elde etmek istedi Ahmet bey

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 04 Aralık 2023, 14:00:16 »
Sağolasın hocam teşekkür ederim, ben Asuman haire sadece fotoğraf atmıştım bana saç ekimi için uygun degilsiniz demişti ondan Ahmet beyde ektirdim şuan için durumdan memnunum pek güncelliyemedim ama şuan 50. Günüm şok dökülmeler bitti şuan için beklemedeyiz bakalım, sizin içinde hayırlısı olur inşallah

Aslında kafa yapımız ve açıklık benimle neredeyse aynı. Asuman hair bana uygunsunuz fakat 2 seans olarak programlanmalıdır dedi. Bende resim göndermiştim. Gidip görüşmem gerek. Güncel durumunda gayet iyi. 3-5 ay önce yaptırmış olsan direk bana referans olurdun  :)
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 04 Aralık 2023, 14:34:59 »
50. güne göre gayet iyi duruyor
hafiften hareketlilik başlamış
ön çizgi geriden ama açık alana göre gayet mantıklı olmuş
2. seansta gerekirse indirirsin
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Ens.sss

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 04 Aralık 2023, 21:16:19 »
Aslında kafa yapımız ve açıklık benimle neredeyse aynı. Asuman hair bana uygunsunuz fakat 2 seans olarak programlanmalıdır dedi. Bende resim göndermiştim. Gidip görüşmem gerek. Güncel durumunda gayet iyi. 3-5 ay önce yaptırmış olsan direk bana referans olurdun  :)
sana uygun dedilerse benden daha iyisin demekki bana direk uygun değilsin dediler ya :) sen ne zaman ektirmeyi düşünüyorsun

Ens.sss

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 04 Aralık 2023, 21:19:02 »
50. güne göre gayet iyi duruyor
hafiften hareketlilik başlamış
ön çizgi geriden ama açık alana göre gayet mantıklı olmuş
2. seansta gerekirse indirirsin
teşekkürler hocam yani açıklığa göre bencede yeterli şimdilik ön çizgi, 2 seansda bilmiyorum şuan bana çok uzak bı ihtimal ben o ilk gün çıktıktan sonra yaptırdığıma bile pişman olmuştum o günü hafizamdan silebilirsem anca 2. Seansı düşünebilirim 😂

Ens.sss

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 04 Aralık 2023, 21:21:52 »
teşekkürler hocam yani açıklığa göre bencede yeterli şimdilik ön çizgi, 2 seansda bilmiyorum şuan bana çok uzak bı ihtimal ben o ilk gün çıktıktan sonra yaptırdığıma bile pişman olmuştum o günü hafizamdan silebilirsem anca 2. Seansı düşünebilirim 😂
aslında ben bu anestezi kısmını pek arastirmamistim 1 tane iğne yapıyor uyuşturuyor sonra ekiyor ne kadar acitabilirki diye hayal etmiştim hep ektirirken ufak bı şok yaşadım ondan birazda 😂
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2023, 10:08:55 Gönderen: Ens.sss »

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 05 Aralık 2023, 10:54:44 »
sana uygun dedilerse benden daha iyisin demekki bana direk uygun değilsin dediler ya :) sen ne zaman ektirmeyi düşünüyorsun

Bende anlamadım nasıl okey verdiler. Tepeden paylaştığın ilk resmini kendim sandım😀 okadar benziyor yapımız. Ben bu ay içerisinde ektirmeyi planlıyorum. Ahmet hoca ile görüştüm yüz yüze. Gayet olumluydu benim için herşey bir tek sakaldanda alırız ama sedasyon yapmamız gerekir diyince benim kafa kaçtı açıkcası. Sedasiyon yapmadan sakalın acısına katlanabilirmiyim bilemiyorum açıkcası.
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

Ens.sss

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 05 Aralık 2023, 15:19:45 »
Bende anlamadım nasıl okey verdiler. Tepeden paylaştığın ilk resmini kendim sandım😀 okadar benziyor yapımız. Ben bu ay içerisinde ektirmeyi planlıyorum. Ahmet hoca ile görüştüm yüz yüze. Gayet olumluydu benim için herşey bir tek sakaldanda alırız ama sedasyon yapmamız gerekir diyince benim kafa kaçtı açıkcası. Sedasiyon yapmadan sakalın acısına katlanabilirmiyim bilemiyorum açıkcası.
Asuman hairde sakal desteklimi yapıyor onlarlada bı yüz yüze görüş bence onlar ne diyor bı bakarsın duruma göre yaptırmışken sakal destekli yaptırmak bana daha mantıklı gelmişti, acı konusuna gelirsek de kafadan biraz daha acılı olduğu doğru özellikle çene bölgesinde dişlerimi sıktığımı hatırlıyorum ama 3-4 dakikalık bı acı sonuçta hatta istiyorsan ara verebiliriz flan demişti gizem hanımda ben biran önce yapın bitsin hemen demiştim, bı 3-4 dakika dişini sıkarsan sedasyona gerek kalmaz 😂 bu benim fikrim tabi ben kendimi acı eşiği yüksek biri olarak tanımlardım yani buna rağmen kesinlikle anestezi kısmı acılı bı süreç

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 06 Aralık 2023, 15:03:55 »
Asuman hairde sakal desteklimi yapıyor onlarlada bı yüz yüze görüş bence onlar ne diyor bı bakarsın duruma göre yaptırmışken sakal destekli yaptırmak bana daha mantıklı gelmişti, acı konusuna gelirsek de kafadan biraz daha acılı olduğu doğru özellikle çene bölgesinde dişlerimi sıktığımı hatırlıyorum ama 3-4 dakikalık bı acı sonuçta hatta istiyorsan ara verebiliriz flan demişti gizem hanımda ben biran önce yapın bitsin hemen demiştim, bı 3-4 dakika dişini sıkarsan sedasyona gerek kalmaz 😂 bu benim fikrim tabi ben kendimi acı eşiği yüksek biri olarak tanımlardım yani buna rağmen kesinlikle anestezi kısmı acılı bı süreç

Asuman hair sakaldan almıyor bildiğim kadarıyla. Yaklaşık 4000-4500 arası greft alınarak yeni bir ön saç çizgisi belirlenip ön şakak ve az miktarda tepe ekimi yapılacak bakımlarla birlikte başarılı bir operasyon olur dediler.

Benimde ağrı eşiğim yüksektir. 1 ay boyunca ağrı çekip 7mm Böbrek taşı düşürmüş biriyim o yüzden sedasyonsuz yaptırmaya karar verdim. 3-4 dakika ağrıya bi şekilde katlanırım. Peki mimiklerinde bir sorun oldumu? 2-3 gün mimiklerinde ve yemek yemede sorun oluyormuş. Geri geliyor dimi mimikler yüzümüz gülsün diye saç ektiriyoruz gülmeyi unutmayalım. 😀😀
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Ens.sss

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 06 Aralık 2023, 18:29:32 »

Asuman hair sakaldan almıyor bildiğim kadarıyla. Yaklaşık 4000-4500 arası greft alınarak yeni bir ön saç çizgisi belirlenip ön şakak ve az miktarda tepe ekimi yapılacak bakımlarla birlikte başarılı bir operasyon olur dediler.

Benimde ağrı eşiğim yüksektir. 1 ay boyunca ağrı çekip 7mm Böbrek taşı düşürmüş biriyim o yüzden sedasyonsuz yaptırmaya karar verdim. 3-4 dakika ağrıya bi şekilde katlanırım. Peki mimiklerinde bir sorun oldumu? 2-3 gün mimiklerinde ve yemek yemede sorun oluyormuş. Geri geliyor dimi mimikler yüzümüz gülsün diye saç ektiriyoruz gülmeyi unutmayalım. 😀😀
😂😂 yok be hocam gülebiliyorum ben ilk günden beri mimiklerde herhangi bi farklılık  bile hissetmedim, yemek yerken flanda ben bı sıkıntı yaşamadım normaldi yani herşey, çenemi rahatca hareket ettirebiliyordum ağrı sızı yoktu evdeykende,
İnşallah dilediğin gibi olur herşey kardeşim karar verme süreci de zor gerçekten

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 06 Aralık 2023, 19:41:12 »
 finasteridle guclendirip ektirsen daha iyidi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 06 Aralık 2023, 20:36:31 »
😂😂 yok be hocam gülebiliyorum ben ilk günden beri mimiklerde herhangi bi farklılık  bile hissetmedim, yemek yerken flanda ben bı sıkıntı yaşamadım normaldi yani herşey, çenemi rahatca hareket ettirebiliyordum ağrı sızı yoktu evdeykende,
İnşallah dilediğin gibi olur herşey kardeşim karar verme süreci de zor gerçekten

Eyvallah saolasın. İnşallah güzel olur herşey 🙏
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #28 : 07 Aralık 2023, 01:39:34 »
Hayırlı olsun, ekilenlerin %95 tutuyor genelde ahmet bey bu tarz açıklıklarda bence başarılı , bence sabırlı olun çok güzel bir sonuç sizi bekliyor hocam, tavsiyem saçı güçlendircek takviye almanız ve saçı kötü etkileyen şeylerden uzak durmanız , çünkü saç teliniz ince gibi

Ens.sss

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 07 Aralık 2023, 19:26:08 »
Hayırlı olsun, ekilenlerin %95 tutuyor genelde ahmet bey bu tarz açıklıklarda bence başarılı , bence sabırlı olun çok güzel bir sonuç sizi bekliyor hocam, tavsiyem saçı güçlendircek takviye almanız ve saçı kötü etkileyen şeylerden uzak durmanız , çünkü saç teliniz ince gibi
inşallah hocam teşekkür ederim, evet saç tellerim ince malesef takviye olarak Ahmet Bey'in önerdiği Hair Forte sprey, proscar 1/4, xpecia kullanıyorum, 20 günde 1 prp-mezoterapi dönüşümlü olarak yaptırmaya başladım

Facebook Twitter Instagram