Gönderen Konu: Saçlarımı nasıl kurtarırım  (Okunma sayısı 492 defa)

ws1240

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarımı nasıl kurtarırım
« : 11 Ekim 2023, 19:49:39 »
Ağır bir diyet sonrası 20 kilo verdim ve ön bölge 1 ayda geriledi sonrasında gerileme durdu ama bu seferde üst bölge tümüyle seyreliyor saçlarımı nasıl kurtarırım uygulayan arkadaşlar eğer etkili bir tedavi varsa önerebilir mi ve bu dökülme genetik mi anlamış değilim artık bi anda dökülme duruyor sonra yeniden başlıyor nasıl önüne geçebilirim bu durumun

Lauri

• Hero Member
Ynt: Saçlarımı nasıl kurtarırım
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2023, 10:16:11 »
Dostum öncelikle bir dermatologa görün. Kan vitamin vs değelerini kontrol ettir. Çok sert diyet yapıp benzer şikayetler ileten arkadaşlarımız olmuştu. Genetik yatkınlığın olsa bile dökülmenin öncelikli sebebinin sert diyet olduğunu düşünüyorum. Düzenli bir tedavi ile rahatlayacağını düşünüyorum.

ws1240

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2023, 16:26:19 »
Teşekkür ederim doktora gittim 6 ay bi set kullanmamı önerdi biotin sprey ve şampuan malesef 1 ay falan kullandım benim salaklığım o tamamen kan değerlerim çok iyi hepsi eksiksiz çıktı dht desen o da normal antidepresan kullanıyorum o dökebilir dediler bırakıcam onuda şuanlık dökülme devam ediyor arkadaşım şampuanın içine karıştır diye serumlar önerdi 3 adet onu kullanıcam incelme var saçımda genetik gibi geliyor bana ama dökülme şekli bile babamla aynı değil o yüzden stres ve diyet yüzünden döküldüğünü düşünüyorum deneyip tekrar güncelleyecem 1. 2. Aylar olarak

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2023, 19:27:05 »
Şu an bol masaj ve dermastamp. Yanına xpecia başlayın bir süre gözlemleyin(en az 6 ay)
  • Yaşınız 26

Tokatlikel60

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2023, 20:35:46 »
Yaşın kaç yazmamışsın ama şuan için 22den küçüksen balık yağı, xpecia veya aga e tablet, birde soğuk sıkım katkısız hint yağı diyorlar ama bende kullanmadım bilmiyorum onu kullanan arkadaslar yazsin. 22den büyüksen finas başla gitsin yat etki düşünme bence

Facebook Twitter Instagram