Gönderen Konu: Dr. Kul 2200 greft  (Okunma sayısı 52301 defa)

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Kul 2200 greft
« Yanıtla #60 : 29 Ocak 2015, 05:51:31 »
Yapılan ekimden gerçekten hiç memnun değilim bir seyrek 2 coklu gref ekimi yüzünden cok kaba duruyor dipler cok sırıtıyor kendi saçlarrım ve dalgalı bi saça sahip olmamdan dolayı saçlarımı yana ve öne tarayınca kurtarıyor geri taramam imkansiz.. bence her Nekadar kulun ektiği ve çıkmış olan vakalar olsada geri tarayınca onlardada sırıtıyor.. Dr kul gercekten güvendigim daglra kar yagdı keske keser veya koraya gitseydim ejderin saçını görüncede anladım koray pratisyende olsa hemşireler eksede adam işi aşmıs görüntüler oratada ejderin 4 aylık saçları biraz seyrekte olsa cidden dogal ekim old hiç belli olmuyor hiç memnun degilim 5 ay 10 gün oldu dahada değişmez saçlar cıkyor ama estetik degil özellikle saç çizgi içün kulu artık kesinlikle önermiyorum dahada kötüsü saç için artık zamanım yok yazlarım sıtajlar ve eğitimler le dolu.. Anca okulu bitirince yükseği falan bitirince yani 3 4 sene sonra saç ektireblirim çünkü saç ekimi öyle 15 ün istirat sonra işine dön  falan degil en az 1 ay insanlardan kaçma 3 ay yaralı kafayla gezme demek 4 aydan sonra rahat dısarı cıkılıyor..

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 29 Ocak 2015, 06:38:31 »
Bide Şakaklarda kaşıntılar var umarım bide dermatit olmam

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 29 Ocak 2015, 17:43:57 »
5 ay olmus ettiğin laflara bak asıl sonucu sen 8 ayda tam net görüceksin bütün estetik operasyonlar 6 ila 1 yıl arasıdır kesin sonuçç !!

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 29 Ocak 2015, 20:22:19 »
Dreamboy,doktor ile gorustun mu?bende karamsarliga kapildim simdi....saclarin fena gorunmuyor ama....

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 30 Ocak 2015, 16:31:26 »
Biraz bende karamsarlıkla yazdım internette siyahi bi amerikalının saç ekiminin 6 9 12 14 16 aylarda nasıl değiştiğini gördüm bırakın 5 ayı 9 ile 12 arası bile fark ediyor 12 aydan önce yargıda bulunmamak lazım .. Ama ben en kötü iht karsılık olarak göğüs ekimi yapablilcrk biyer arıyorum sizde biliyorsanız söyleyin

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 03 Şubat 2015, 10:17:08 »
Yapılan ekimden gerçekten hiç memnun değilim bir seyrek 2 coklu gref ekimi yüzünden cok kaba duruyor dipler cok sırıtıyor kendi saçlarrım ve dalgalı bi saça sahip olmamdan dolayı saçlarımı yana ve öne tarayınca kurtarıyor geri taramam imkansiz.. bence her Nekadar kulun ektiği ve çıkmış olan vakalar olsada geri tarayınca onlardada sırıtıyor.. Dr kul gercekten güvendigim daglra kar yagdı keske keser veya koraya gitseydim ejderin saçını görüncede anladım koray pratisyende olsa hemşireler eksede adam işi aşmıs görüntüler oratada ejderin 4 aylık saçları biraz seyrekte olsa cidden dogal ekim old hiç belli olmuyor hiç memnun degilim 5 ay 10 gün oldu dahada değişmez saçlar cıkyor ama estetik degil özellikle saç çizgi içün kulu artık kesinlikle önermiyorum dahada kötüsü saç için artık zamanım yok yazlarım sıtajlar ve eğitimler le dolu.. Anca okulu bitirince yükseği falan bitirince yani 3 4 sene sonra saç ektireblirim çünkü saç ekimi öyle 15 ün istirat sonra işine dön  falan degil en az 1 ay insanlardan kaçma 3 ay yaralı kafayla gezme demek 4 aydan sonra rahat dısarı cıkılıyor..
3 Ay yarali kafa mi?
Genelde gordugum kabuklar dokuldukten sonra oyle pek de problemin kalmadigi.

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 03 Şubat 2015, 10:22:28 »
Hocam o iş öyle degil 3 ay dam sonra cidden rahatlıyor ama gönül rahatlıgıyla 3 aydan sonra dısarı cıkabiliyorsunuz şoktan sonra saçınızın birazi var birzı yok iyi durmuyor

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 03 Şubat 2015, 11:54:22 »
Hocam o iş öyle degil 3 ay dam sonra cidden rahatlıyor ama gönül rahatlıgıyla 3 aydan sonra dısarı cıkabiliyorsunuz şoktan sonra saçınızın birazi var birzı yok iyi durmuyor
Ektirsen bir dert ektirmesen ayri dert.
Ya Dreamboy, senin tepe filanda seyreliyor. Nasil cesaret edip ekim yaptirdin? Finasteride kullanmazsan birkac seneye oralarda baya kotu duruma gelir.

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 03 Şubat 2015, 11:58:06 »
Konudan bagimsiz ama;
Dreamboy ben tek yasiyorum. Ekim yaptirdiktan sonraki 2 haftalik kabul dokulene kadarki surecte, evde birileri olmadan kendime basima yasamaya devam edebilir miyim? Biirileri olsa daha mi iyi olur?

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 03 Şubat 2015, 18:42:12 »
Ektirsen bir dert ektirmesen ayri dert.
Ya Dreamboy, senin tepe filanda seyreliyor. Nasil cesaret edip ekim yaptirdin? Finasteride kullanmazsan birkac seneye oralarda baya kotu duruma gelir.
hocam tepe için minoks kullanyorum

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 03 Şubat 2015, 18:44:18 »
Bizim ailedede saçlarım durumu  tepe seyrek biraz ama yanlar açık o tepede minoksla korunur diye düşünyrm

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 03 Şubat 2015, 18:48:53 »
Hocam bide foto atın saçınız ne durumda? Tek bence idare edemezsiniz

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 03 Şubat 2015, 19:29:49 »
Hocam bide foto atın saçınız ne durumda? Tek bence idare edemezsiniz
Tek derken anlamadim?
Ben Finas(1.5 senedir), Rogaine Foam(Gunde tek sefer, cesitli markalar dahilinde 4.5 senedir), Haftada 2 Dutasteride 0.5mg(3 aydir) kullaniyorum.
Tedavi ile saci toparlarmiyim dedim, sadece olani korudu, Sadece minoxidil kullandigim surec boyuncada NW1 den NW2A a geriledim, en vahimi de tepede eski yogunluk kalmadi ve alin genisledi. Su hayatta en buyuk pismanligim Minoxa basladigim zaman Finasa da baslamamak sanirim.
Suan Hesabima gore 2500 graftlik bir on hatta ekim yapilirsa alin cizgim eski haline gelecek.(CM2 ye 50 graftlik bir ekimde)
Tepe icinde yapaca birsey yok olani korumaya devam. Belki

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 03 Şubat 2015, 19:41:12 »
Yan etki filan soracak olursan, 191 cm boyunda 100 kg agirliginda yag orani ~12% civari biriyim.
Ne kaslanma konusunda, ne yag yakma konusunda ne de cinsellik konusunda herhangi bir yan etki yasamadim,
Ama sac konusunda da bekledigim etkiyi goremedim malesef.

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 03 Şubat 2015, 20:41:41 »
Hocam evde tekseniz biraz sorun olabilir en azımdan bir hafta eşiniz anneniz falan yardım etsin ilk günler cok yorgunluk ve agrışar oluyor yani idarede edersinizde daha iyi olur

Facebook Twitter Instagram