Gönderen Konu: Dr. Kul 2200 greft  (Okunma sayısı 52283 defa)

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: zkul
« Yanıtla #31 : 16 Ocak 2015, 20:12:52 »
4.5 ay

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 16 Ocak 2015, 20:14:03 »
4.5

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 16 Ocak 2015, 20:15:41 »
ön 2 parmak dısında sakaların yönleri yüzde 70 80 iyi dustan cıkıp taradıgımda  görüntüp hoşdruyor ama görüntünün yüzde 70 i dökülmeyen soka girmeyen saçlardan çıkslar 4 ayda basladı ve hala bosluklar var

ejder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 16 Ocak 2015, 20:32:16 »
ön 2 parmak dısında sakaların yönleri yüzde 70 80 iyi dustan cıkıp taradıgımda  görüntüp hoşdruyor ama görüntünün yüzde 70 i dökülmeyen soka girmeyen saçlardan çıkslar 4 ayda basladı ve hala bosluklar var

3 aylık fotoya bakılırsa saçların 4. ay da filan çıkmaya başlamış şuan süreç normal seyrinde ilerliyor dostum,açıları vs gayet iyi canını sıkma.Ben kendi ekimden şuan pek memnun değilim,ancak erken sanırım bende 4.aya yeni girdim,bekliyorum,daha çok sıklaşmam gerek...:)

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 16 Ocak 2015, 20:59:03 »
hocam siz kime ektirdinzi .. hocam dedigim gibi suan saçım ilizyonu saglıdı mesela dısarı cıkıcam şimdi karsıdan böyle görünüyorum sizce sık degil biliyorum amacok anormal  yapay duruyor mu? 2 resim gibi 2 reim benm degil

ejder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 16 Ocak 2015, 23:09:01 »
hocam siz kime ektirdinzi .. hocam dedigim gibi suan saçım ilizyonu saglıdı mesela dısarı cıkıcam şimdi karsıdan böyle görünüyorum sizce sık degil biliyorum amacok anormal  yapay duruyor mu? 2 resim gibi 2 reim benm degil

2.resimde lateral slit le ekilmis.Orda sknti acı degil,greftler once ve uclar seyrek olmus.,birde dikince oylr görülmüş.Senin durumun oyle degil hatta alaksi yok sen bakma erbaya :)
ben koraya ektirdim senin konunun altinda konum :)

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 17 Ocak 2015, 00:26:41 »
Dreamboy fotoların net değil,yalnız ilk mesajındaki ilk fotoya bakarsak ve bulunduğun zaman diliminide göz önüne alırsak sanki durumlar çok iç açıcı değil gibi ,bu ekimin sonucu kötü olacak demek değil kesinlikle ama dar bir alana 2600 ekildiğini varsayarsak beklenti çok daha yüksek olmalı,üstelik birde kulun ekimi olduğunu düşünürsek şu durumdan  çok daha iyi bir sonuç beklemek gerekir diye düşünüyorum,sanki senin şu durumunda sadece şok dökülmeden kurtulanlar çıkmış gibi görünüyor ama dediğim gibi tüylenme devam ediyorsa onu biz göremiyoruz ,foto netlikleri çok kötü,o bahsettiğim fotoda saç dipleri gözüküyor gölgelenme yok gibi ,birde gün ışığında çek istersen şu fotolar yanıltıcı olmasın.....

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 17 Ocak 2015, 13:20:39 »
hocam 2600 değil 2000 ini biraz geçti 2200 250 falan ya vardır ya yoktur ama kesinlikle 2400 veya 500 degil evet şok öncesi saçlar dan olusuyor görüntü çıkışlar cok az yüzde 20 25 max 30 buda beni düşündürüyor 7 8 ayda tam belli olur

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 17 Ocak 2015, 13:24:02 »
ama şu bi gerçek şok tan cok fazla saç kurtuldu ama buna ragmen saç çıkışı 4 ayda basladı ve 1 ay geçti çıkan saç cok az 8. ayda bu durum hala böyleye bbu ekim patlamıs demektir hocayı bulup hakkımı arayacagım

ejder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 17 Ocak 2015, 13:50:12 »
ama şu bi gerçek şok tan cok fazla saç kurtuldu ama buna ragmen saç çıkışı 4 ayda basladı ve 1 ay geçti çıkan saç cok az 8. ayda bu durum hala böyleye bbu ekim patlamıs demektir hocayı bulup hakkımı arayacagım

dostum şakak çıkışları dediğin kadar az olsa,şakağın orta hattan geride olurdu.Öncesi fotona bakınca şakak rahat 3-4cm geride,sonrası fotonda ise aynı hizzada.Şuan hacimsiz olabilir,veya yeterli çıkış olmamış olabilir ama o kadar az değil yani.Biraz daha sabretmelisin dostum,erbayın laflarına çok aldırma :)

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 17 Ocak 2015, 14:41:15 »
hocam şakakalrın ön şeridi hiç şoka girmedi nerdeyse o yüzden görüntüyü kurtarıyor ama geride şoka girmeyen saç azdı çıkışlar var ama yine cok fazla  piskolojim bozulucak bu gidişle  8. aya kadar bu defteri kapatcagım yokse derslerim sosyal haytım cok etkileniyor  zaten 8 . ayda ki saç neyse 12 ayda o olur ona göre bir sıklaştırma veyazekeriya hocayla konusmaya gidecegim açıkcası birdadaha o çileleri yasamk istemiyorum  okula tam 1 ay şapkayla gittim bunalr insanı yoruyor cidden
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2015, 13:24:02 Gönderen: Mr.Dreamboy »

ejder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 17 Ocak 2015, 14:50:40 »
hocam şakakalrın ön şeridi hiç şoka girmedi nerdeyse o yüzden görüntüyü kurtarıyor ama geride şoka girmeyen saç azdı çıkışlar var ama yine cok fazla  piskolojim bozulucak bu gidişle  8. aya kadar bu defteri kapatcagım yokse derslerim sosyal haytım cok etkileniyor  zaten 8 . ayda ki saç neyse 12 ayda o olur ona göre bir sıklaştırma veyazekeriya hocayla konusmaya gidecegim aslında hiç riske girmeyim 1 yıl bekleyip şu ekimi muttalip kessere yaptırmak vardır pişmanlık duyuyorum açıkcası birdadaha o çileleri yasamk istemiyorum  okula tam 1 ay şapkayla gittim bunalr insanı yoruyor cidden

vallahi bende pek memnun değilim şuan,koray erdogan da ektirdim.Sanırım saç ekim işi biraz bünye,kısmet işi ,tabi erken süreçteyim ama ne bileyim,çok memnun kalan görmedim ben,saç ekiminden.

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 17 Ocak 2015, 14:52:26 »
kime gideceğiz keser kul koray hlc bunlar türkiyede bu işi en iyi yapan admlar yanılıyormuyuz yoksa anlamadım:S ama en az 8 9 ayı görmek lazım

ejder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 17 Ocak 2015, 14:58:59 »
kime gideceğiz keser kul koray hlc bunlar türkiyede bu işi en iyi yapan admlar yanılıyormuyuz yoksa anlamadım:S ama en az 8 9 ayı görmek lazım

vallahi dostum bende bilmiyorum,ya acele ediyoruz yada beklentiyi yüksek tutuyoruz.Eğer memnun kalmazsam protez yaptırmayı düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram