Gönderen Konu: AHD CLİNİC (EKİP) / 13 - 15 Eylül 2023 / 5000 Greft / Yaş 40  (Okunma sayısı 5396 defa)

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sevgili Forum arkadaşlarım ve kader birliği yaptığım güzel insanlar hepinize sevgi ve saygılarımı sunarak konuma başlamak istiyorum, maalesef hepimizin belası olan saç dökülmesi sorunu ile 27 - 28  yaşlarımda üniversitedeki yoğun stres döneminden sonra tanıştım, uzun süreden beri dökülen saçlarımı yine sonuçlarını uzun süreden beri (yaklaşık 13 yıl) araştırdığım ve oldukça başarılı bulduğum ancak gerek menfi gerek müspet sebeplerden dolayı fırsat bulabildiğim bir zamanda AHD CLİNİC Antalya'da  saç ekimimi yaptırdım, sonuçları incelememde ve karar vermemde çok etkili olan bu foruma ve siz kıymetli forumdaşlara ve forum kurucusu arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Klinik oldukça yoğun olduğu için yaklaşık 8 ay önceden randevu aldım, randevu ile Didem Hanım ilgileniyor, bende sağlık çalışanıyım ancak işyerimden izin alamadığım için bir kez de randevumu ertelemek durumunda kalmıştım fakat bu konuda da oldukça samimi bir biçimde yardımcı oldular.

Ekim başlıkta da belirttiğim gibi 13-15 Eylül 2023 tarihlerinde yapıldı, ilk gün 2500 , ikinci gün 2500 greft olmak üzere tamamı ense donöründen alınarak DHİ yöntemi ile ve yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile Hemşire Aygün Hanım tarafından (kendisini yapmasını ben istedim) yapıldı. Öncelikle çok mütevazi olan bu merkezde yabancı hasta sayısı oldukça fazla, ayrıca  çalışan arkadaşlarım son derece profesyonel ve sıcakkanlı insanlar, buradan kendilerine teşekkür ediyorum. Hakan Bey'in tavrı oldukça profesyonel ve sonuç odaklı, samimi ve yapıcı bir insan burada bu işi sanat olarak yaptığı parayı üçüncü plana attığını hissettim.

Kısaca ekimden bahsetmem gerekirse ; Ankara'da ikamet ediyorum , ilgili tarihe uçak biletimi aldıktan sonra Antalya'ya indim, havalimanından Yasin Bey beni otomobil ile alarak ekim merkezine götürdü ancak inanılmaz bir anksiyete ve gerginlik ile ekim merkezine gittim, bu anksiyete o kadar çoğaldı ki bir ara vazgeçmeyi dahi düşündüm ancak gerek Hakan Doğanay Bey'in gerek klinikte çalışan tüm arkadaşlarımın desteği ile bir adette Xanax içerek (benim isteğimle) ekime başladık, ekimde daha önce de bahsettiğim gibi greft alımını ve ekimi Aygün Hanım yaptı, çok korktuğum ve gerildiğim saç ekiminin sadece donör'e yapılan ilk bir kaç anestezi iğnesi dışında hiç acısı olmadı, her iki günde ekim yaklaşık olarak 7 saat kadar sürdü molada su içtim ve yemek yedim. Ekip daha öncede söyledğim gibi oldukça sıcak ve profesyonel.  Dr. Hakan Bey tepe bölgesi için ikinci bir ekime daha ihtiyaç duyabileceğimi ancak beni mutlu eden bir sonuca ulaşılacağına belki de ikinci bir ekimi istemeyebileceğimi belirti.

Ekimin üçüncü gününde ilk yıkamam yapıldı, gerekli nemlendirici , şampuan, Hakan Bey'in hazırladığı solüsyon, boyun yastığı ve şapka tarafıma verildi , yıkamanın nasıl yapılacağı ve diğer detaylar tarafıma anlatılarak havalimanına bırakıldım. Ankara'ya geldikten sonra memleketime küçük bir yolculuk yapıp köyüme geldim ve burada ilk 10 günümü ve yıllık iznimi geçirip kabuk dökümümü yaptım.

Kısaca otelden de bahsetmem gerekirse son derece iyi bir otel , kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama fiyata dahil.

Atladığım veya  unuttuğum detaylar olabilir lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz.

Son olarak ayda bir kez ilerlemeyi görmek adına fotoğraf ekleyeceğim,  ALLAH herkese istediği saçları ve gönlünden geçen her şeyi naip etsin inşALLAH. Lütfen MaaşALLAH demeyi unutmayın, konumu okuduğunuz için teşekkür ederim.

Sevgi ve saygılarımla.

EKİM ÖNCESİ

İLK YIKAMADAN 1 gün SONRA

İLK YIKAMADAN 1 HAFTA SONRA

KABUK DÖKÜMÜ SONRASI

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
açıklığınıza ve kafa yapınıza uygun bir saç çizgisi tasarlanmış ,yeterli çıkış olursa estetik bir görüntü ortaya çıkacağını düşünüyorum.vertex ise keşke pas geçilmeyip çok azda olsa ekim yapılsaydı bence daha iyi olurdu .şu an ki görüntüye maşallah diyelim  |-nazarboncugu-| umarım sonrasıda aynı şekilde güzel olur.

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
açıklığınıza ve kafa yapınıza uygun bir saç çizgisi tasarlanmış ,yeterli çıkış olursa estetik bir görüntü ortaya çıkacağını düşünüyorum.vertex ise keşke pas geçilmeyip çok azda olsa ekim yapılsaydı bence daha iyi olurdu .şu an ki görüntüye maşallah diyelim  |-nazarboncugu-| umarım sonrasıda aynı şekilde güzel olur.
Çok teşekkür ederim, eksik olmayın.

Edgar X

• Hero Member
Hayırlı olsun .Zor bir açıklık fakat ahd bunun üstesinden gelmiştir ve gelecektir diyelim  :) Sizin durumunuza benzer vakalarda ciddi düzeyde iyi sonuç aldıkları çok sayıda örnek var umarım sizinde öyle olur.
Bu arada xanax işe yaradımı dostum, bendede ciddi ekim fobisi var o yüzden soruyorum ve birde neden sedasyon değilde xanax .Ahd sedasyon yapmıyormu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun doktor Hakan Doğanay saç ekiminız resimlerinizi hızlı resim olarak yüklemişsiniz ilk olarak bir süre sonra bu linkler kendiliğinden silinecektir o yüzden lütfen resimlerinizi tekrar forma yükleyin açıklığınız geniş donör alan kaliteli kaliteli saçlara ekilmiş ön çizginiz gayet güzel çok kaliteli güzel bir saç ekimi olmuş çok sık duruyor umarım sonucunuz güzel olur hayırlı olsun
Global Moderator

HALİLİ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
HAYIRLI OLSUN BAYA GENİŞ ALAN EVET AMA ÇOK KALİTELİ BİR SAÇ EKİMİ YAPILMIŞ

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun .Zor bir açıklık fakat ahd bunun üstesinden gelmiştir ve gelecektir diyelim  :) Sizin durumunuza benzer vakalarda ciddi düzeyde iyi sonuç aldıkları çok sayıda örnek var umarım sizinde öyle olur.
Bu arada xanax işe yaradımı dostum, bendede ciddi ekim fobisi var o yüzden soruyorum ve birde neden sedasyon değilde xanax .Ahd sedasyon yapmıyormu?
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, İnşAllah hepimiz güzel sonuçlar alırız, ekim fobisi konusunda maalesef bende de aynı durum vardı ancak bu korkunun gereksiz ve yersiz olduğunu anladım ilk gün xanax ile gittiğim ekime ikinci gün koşarak gittim, ilk bir kaç enjeksiyon sonrası hiç bir şekilde canınız yanmıyor. Sedasyon yok ancak acı sadece 30-40 saniye kadar sürüyor.

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun doktor Hakan Doğanay saç ekiminız resimlerinizi hızlı resim olarak yüklemişsiniz ilk olarak bir süre sonra bu linkler kendiliğinden silinecektir o yüzden lütfen resimlerinizi tekrar forma yükleyin açıklığınız geniş donör alan kaliteli kaliteli saçlara ekilmiş ön çizginiz gayet güzel çok kaliteli güzel bir saç ekimi olmuş çok sık duruyor umarım sonucunuz güzel olur hayırlı olsun
Değerlendirmeniz için teşekkür ediyorum, aslında silinmeyecek şekilde yükledim ancak tabiki yenilerim, kıymetli yorumlariniz için yeni fotoğrafları yüklemeye devam edeceğim.

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
HAYIRLI OLSUN BAYA GENİŞ ALAN EVET AMA ÇOK KALİTELİ BİR SAÇ EKİMİ YAPILMIŞ
Teşekkür ederim, darısı başınıza.

Kayser Soze

• Hero Member
Hayırlı olsun dostum.
İnşallah güzel sonuca ulaşırsın.
Sonuna kadar paylaşım yapmanı dilerim, zira Hakan doğanay ekimlerinin sonuçlarını az görüyoruz.
Bu arada, takviyelerini de yazabilirsen güzel  olur.

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun dostum.
İnşallah güzel sonuca ulaşırsın.
Sonuna kadar paylaşım yapmanı dilerim, zira Hakan doğanay ekimlerinin sonuçlarını az görüyoruz.
Bu arada, takviyelerini de yazabilirsen güzel  olur.
Teşekkür ederim inşALLAH sonuç güzel olur. Durumun farkındayım hocam sonuç tamamlanana kadar paylaşım yapacağım, Ahmet Bey herhangi bir öneride bulunmadı ancak ben Solgar VM2000 ve Haver 5000 mcg Biotin kullanıyorum, 45.günden itibaren Hakan Bey'in hazırladığı solüsyonu, 2. aydan itibaren xpecia, 3. aydan itibaren ketokonazol kullanacağım, daha önceden almış olduğum Alpecin black'leri ise 4.aydan itibaren kullanacağım.
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2023, 19:22:21 Gönderen: Onaltı Yıl Sonra »

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
EKİMDEN SONRA 24. GÜN,  GÜN IŞIĞINDA VE CEP TELEFONU FLASH IŞIĞI İLE

Ekilen saçlar çok az döküldü ve uzamaya devam ediyor. bir sonraki paylaşımım 30. günde olacak.

Kayser Soze

• Hero Member
EKİMDEN SONRA 24. GÜN,  GÜN IŞIĞINDA VE CEP TELEFONU FLASH IŞIĞI İLE

Ekilen saçlar çok az döküldü ve uzamaya devam ediyor. bir sonraki paylaşımım 30. günde olacak.

Hakan Doğanay ekimlerinde şok dökülmenin olmadığı ekimlerle de daha önce de sıkça karşılaştık.
Görüntü güzel.
Esasında zor bir ekim, yani yüksek greft basari oranını azaltıyor ancak şu görüntü ümit verici.
İnşallah beklediğim gibi de güzel olur.

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan Doğanay ekimlerinde şok dökülmenin olmadığı ekimlerle de daha önce de sıkça karşılaştık.
Görüntü güzel.
Esasında zor bir ekim, yani yüksek greft basari oranını azaltıyor ancak şu görüntü ümit verici.
İnşallah beklediğim gibi de güzel olur.
inşALLAH , sonuçtan çok ümitliyim teşekkür ederim.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
şok dökülme olacak bence çünkü saçlar kalınlaşmış büyük ihtimal ile incecik uzayanlar şoka uğramayacak.

Facebook Twitter Instagram