Gönderen Konu: Saç ekim merkezi önerisi yaş 26  (Okunma sayısı 680 defa)

ozkaya_ysf

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekim merkezi önerisi yaş 26
« : 07 Ekim 2023, 11:25:25 »
Merhabalar herkese,
2018 tarihinde ön bölgeme 3000 greftlik bir saç ekimi yaptırmıştım.Geçen zaman içerisinde tepe bölgede ve ekim yapılan alanın içerisinde bulunan kendi saçlarımda dökülmeler oldu.Ankarada olduğumdan Şahin bey 4000 greft sayısına kadar alım yapabileceğini,Serkan Aygın ve Asmed'den de 3000-3500 greftlik bir ekim yapabileceklerini söylediler.Son araştırmalarımda Hakan Doğanay'ın da başarılı ekimlerine denk geldim..Bütçe olarak her yeri karşılayabilirim.Bu ikinci ekimim olduğundan dolayı riske atmak istemiyorum.O yüzden önerilerinizi almak isterim.Önden fikir oluşturmasına adına fotoğrafları gün ışığı altında saçlarım biraz yağlı iken çektim.

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim merkezi önerisi yaş 26
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2023, 15:23:38 »
Açık alan geniş ama dönör bölge iyi görünüyor medeksi  düşünebilirsin geniş açıklıklarda çok iyi işler çıkartıyorlar

ozkaya_ysf

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2023, 15:46:18 »
Mesajın için teşekkür ederim Xserez.

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2023, 19:45:49 »
hocam saydığın kliniklerin hepsi çok başarılı. sonuçlarını zaten görmüşsündür forumda. yalnız açıklık geniş. tepe için bir seansa daha ihtiyacın olabilir. donör çok iyi. bu kliniklere ek Ahmet Tosun, Medeks ve AKL ile de konuş derim. bu klinikler yüksek sayı çalışıyor. senin hem donör iyi hem ihtiyacın da var. tercih yine de senin ama tek seansta 5.000 greft ve üstü ekim yapıp çok başarılı sonuç alanlar var. 

Benjamin3434

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2023, 07:55:11 »
Merhabalar herkese,
2018 tarihinde ön bölgeme 3000 greftlik bir saç ekimi yaptırmıştım.Geçen zaman içerisinde tepe bölgede ve ekim yapılan alanın içerisinde bulunan kendi saçlarımda dökülmeler oldu.Ankarada olduğumdan Şahin bey 4000 greft sayısına kadar alım yapabileceğini,Serkan Aygın ve Asmed'den de 3000-3500 greftlik bir ekim yapabileceklerini söylediler.Son araştırmalarımda Hakan Doğanay'ın da başarılı ekimlerine denk geldim..Bütçe olarak her yeri karşılayabilirim.Bu ikinci ekimim olduğundan dolayı riske atmak istemiyorum.O yüzden önerilerinizi almak isterim.Önden fikir oluşturmasına adına fotoğrafları gün ışığı altında saçlarım biraz yağlı iken çektim.

Genetik bir dökülmen yoksa yaptır varsa bekle iyice dökülsün yaşın 30dan gençse 30-31 li yaşları bekle hatta ektirirsin sonra diğer taraflar dökülür boş görüntü olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2023, 21:12:12 »
medeks araştır istersen
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram