Gönderen Konu: 5 dakika önce ilk prascarımı yuttum  (Okunma sayısı 850 defa)

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
5 dakika önce ilk prascarımı yuttum
« : 03 Ekim 2023, 13:59:33 »
Değerli arkadaşlar merhaba dün cesaret edip eczaneye gitmem ve proscarı almam neticesinde bugün itibariyle heyecanla proscarı 4e böleyim derken yanlışlıkla un ufak etmem ardından bugün yapmazsam bir daha asla yapmam diye düşünüp 1/4üne denk geldiğini düşündüğüm parçaları 5 dakika önce yutmuş bulunmaktayım takip etmek isteyen arkadaşlar için bu konu benim gelişim günlüğüm değilde eğer olursa yan etki günlüğüm olacak ki sırf psikolojikte olsa yan etkiler olacağını düşünüyorum ziya bu işte psikolojide önemli her neyse herkese bu yolculukta başarılar dilerim.

kelimsi05

• Sr. Member
Ynt: 5 dakika önce ilk prascarımı yuttum
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2023, 18:56:31 »
Hayırlı olsun ancak daha şimdiden psikolojikte olsa yan etkileri olacak derseniz yan etki görmeme ihtimaliniz yok
  • Yaşınız 26

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2023, 08:31:32 »
Teşekkür ederim normal mi bilmiyorum ama sabah ereksiyonlarım bile devam ediyor 0 yan etki bakalım umarım finas bende işe yarar.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2023, 20:51:26 »
Teşekkür ederim normal mi bilmiyorum ama sabah ereksiyonlarım bile devam ediyor 0 yan etki bakalım umarım finas bende işe yarar.

Şimdiye kadar belli etmesi lazımdı saçlarda kalınlaşma yeni çıkışlar vs. Gözlemlemedin mi?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2023, 21:05:49 »

piskolojik yan etki dusunuyorsan iş zor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2023, 00:47:32 »
Şimdiye kadar belli etmesi lazımdı saçlarda kalınlaşma yeni çıkışlar vs. Gözlemlemedin mi?
Bilmediğim için yazmak istedim dalga geçmene gerek var mıydı bilemedim?

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2023, 00:48:25 »
piskolojik yan etki dusunuyorsan iş zor
Yan etki düşünmüyorum ama açıkçası bekliyordum ama henüz olmadı belkide daha erkendir diye sonuçta henüz 3.günüm

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2023, 10:11:48 »
 zaman gostercek.dalga gecmio onun tarzı oyle.saç sorunu zor iş ara ara makara yapıoz sitede.stresti dağıtmak gerek.sade hormonu baskılamakla olmaz .saçıda besle dermollerle masajla kanlanmayı arttır.saçının resmi olsa daha iyi olurdu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Ekim 2023, 19:04:01 »
Bilmediğim için yazmak istedim dalga geçmene gerek var mıydı bilemedim?

Dalga geçtiğimi anladığına göre aslında bilmiyorda değilmişssin.
1 mg Lık bir maddenin vucudunda 24 saatte herhangi bir etki yapması beklenemez. Muhtemelen 15-20 gün sonra taşsşak sancıları baslar, libidoda artış göLemleyebilirsin. 5-6 aynsonra ancak sabah ereksiyonlarında azalma gözlemlersin. Ben senin yanetki görme ihtimalini %90 olarak öngörüyorum.
Finasteride tarzı dht blocker ı çok sürsürülebilinir tedaviler değil. Açıkçası kullanmaman daha hayırlı kardeşim.

Tokatlikel60

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Ekim 2023, 19:48:24 »
Ben açıkçası kendimde pek yan etki ihtimali görmüyorum ama psikoloji önemli benimde 3 ay oldu dökülmeler az cok devam sanada bu yolda basarilar. Sloocer başka tür bir dht blocker biliyorsan onuda deneyebilirim valla. Yan etki icinde erken bence de

Tokatlikel60

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Ekim 2023, 19:49:47 »
üsttekine ekleme yaptığım için bunuda düzenledim sorry

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Ekim 2023, 15:05:22 »
Yarın 1.hafta dolmuş olacak herhangi bir yan etki vesair yok. Bundan sonra 1.ayda tekrar yazacağım footğrafla beraber.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 08 Ekim 2023, 22:11:39 »
 finsterid oncesi resmide sabitle sonra aynı makine ile aynı ışıkta cek aylık takip et

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
« Yanıtla #13 : 14 Ekim 2023, 02:11:50 »
Ben 5. Ayima girdim yan etki yok , saçlar kalınlaştı fakat saç çıkışı gözlemleyemedim dökülmem ise sac sprey kullanmama ragmen 10-20 tel arasi. 6 gun finad 1 gun dudas alıyorum
  • Yaşınız 22

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Ekim 2023, 15:09:11 »
finsterid oncesi resmide sabitle sonra aynı makine ile aynı ışıkta cek aylık takip et
Şuan saçlar 0 olduğu için foto eklememde pek mantık olmaz biraz uzasın ekleyeceğim

Facebook Twitter Instagram