Gönderen Konu: 5 dakika önce ilk prascarımı yuttum  (Okunma sayısı 847 defa)

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 5 dakika önce ilk prascarımı yuttum
« Yanıtla #15 : 14 Ekim 2023, 15:10:48 »
Ben 5. Ayima girdim yan etki yok , saçlar kalınlaştı fakat saç çıkışı gözlemleyemedim dökülmem ise sac sprey kullanmama ragmen 10-20 tel arasi. 6 gun finad 1 gun dudas alıyorum
Benimde ekime kadar kalınlaşsa yeterli zaten ben yeni saç çıkışı aramıyorum üstlerde saç var ama seyrek kalınlaşsın ekim yapacağım. Birde bugun almayı unutmuşum mail gelince hatırladım inşallah bir şey olmaz normelde 11 de almis olmam lazimdi ;D

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 14 Ekim 2023, 15:11:45 »
İnternet dolayisiyla ayni seyi iki kez göndermişim düzenlendi.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 15 Ekim 2023, 08:23:51 »
Bana tamamen boş geliyor finansteridmis proscarmış 2 sene kullandım cinsel etki görmedim sadece meme ucum sarktı sağlam anksiyete bozukluğu yaşadım sonrasında panik atak geçirmeme sebep oldu bıraktım kullanan doktor takibinde kullansın bunu.. Saça en ufak faydası olmadı bence dökülme tipime uygun ilaçlar değil

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 15 Ekim 2023, 08:46:03 »
Kaygı durum bozukluğu yaptığını söyleyenler görmüştüm ama dhtnin bununla bir ilgisi var mı emin değilim saçlarına etki yapmamışsa 1.yıldan sonra dut başlayabilirdin ama yan etki gördüğünü söylüyorsan bırakman yararına olmuş. Açıklığın ne durumda bilmiyorum ama benim açıklıkta saçları kalınlaştırması halinde bile bir fark yaratacak. Zaten seneye ekim yaptıracağım umarım benim işime yarar.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 15 Ekim 2023, 08:48:19 »
Bilip bilmeden önermeyin şöyle meme sarkıyor dut ile beraber kullandım ben 2.5 sene aktif her gün kullanan birisi olarak zararlı olduğu aşikar boşa o kadar bilimsel makale yok faydasi da yok bu zirvalikların

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 15 Ekim 2023, 22:30:57 »
Ben kimseye önermiyorum forum açık zaten herkes okuyor öğreniyor isteyen kullanıyo bu yan etkiler herkeste görülen yan etkiler değil jinekomasti olan var olmayan var oldum sanan var. Bu riskleri göze olan kullansın artık ben kullanıyorum henüz yan etki yok ancak suan yan etki icin çok erken henüz 12.günüm

Nicksizim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 28 Kasım 2023, 20:32:51 »
Ben kimseye önermiyorum forum açık zaten herkes okuyor öğreniyor isteyen kullanıyo bu yan etkiler herkeste görülen yan etkiler değil jinekomasti olan var olmayan var oldum sanan var. Bu riskleri göze olan kullansın artık ben kullanıyorum henüz yan etki yok ancak suan yan etki icin çok erken henüz 12.günüm
Gelişme var mı hocam?

özkan Babatutmaz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 28 Kasım 2023, 21:55:39 »
Bu finasteridi eczaneden reçetesiz alabiliyor muyuz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 28 Kasım 2023, 22:11:51 »
 evet
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #24 : 02 Ocak 2024, 22:32:42 »
Afiyet olsun, müptelası olacaksın.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 02 Ocak 2024, 22:39:51 »
 seninde bu gece canın yemek cekmiş :)
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2024, 22:52:07 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ARNAVUT

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 03 Ocak 2024, 10:37:38 »
nedir durum

ARNAVUT

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 03 Ocak 2024, 10:37:44 »
?

cengoo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 06 Ocak 2024, 10:27:44 »
takip

Proscaryolcusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 07 Ocak 2024, 12:16:14 »
Arkadaşlar selam saç durumu iyi yani sanki biraz canlanma var galiba 3. Aydayım tam takipte etmedim ama istisnasiz her gün alıyorum. Bazen1-2 saat rutin saatten şaşıyorum ama sıkıntı olmaz herhalde. Yan etkisi yok bende şuan saçlara etkisini tartışacak durumda değilim bir askere gittim geldim söylemesi ayıp bedelli biraz ani oldu. Sizide nerakta bıraktık yani gitmeden önce saçım cok uzayamamişti. Bu askerden bir arkadas urban fıs fıs falan dedi hizli uzuyor vesair dedi. Onu kullancam bakalım simdi devamı nasıl olacak.

Facebook Twitter Instagram