Gönderen Konu: Sac ekimi tavsiye - Istanbul  (Okunma sayısı 197 defa)

marcopolo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi tavsiye - Istanbul
« : 29 Eylül 2023, 14:47:11 »
Arkadaslar selam. Forumu yeni kesfettim, oldukca yararli bilgiler mevcut.

Kisa zaman icerisinde sac ektirmeyi dusunuyorum. Yasim 32. Bir kac merkezden fotograf uzerinden teklif aldim ancak karar veremedim henuz, ayrica onerilen graft sayisi da farklilik gosteriyor. 5000, 4000, 3000 diyor merkezler. (fotolardan bakarak tabi) Istanbul'da yasamiyorum o yuzden online karar verip gidip yaptirmak istiyorum.

Butcem 5-6 bin euro. Asmed - Koray bey isterdim ancak orada sadece Dilek Hanim'in yaptigi paketi karsilayabiliyorum. (Turklere kur avantaji yapmiyorlarmis artik)  Transmed, Asuman, Kayihan Sahinoglu (yakinim yaptirdi cok memnundu, forumda pek goremedim kendisini) gibi yerlerden de teklif aldim. Tam karar veremedim.

Ahmet Tosun, AKL, Serkan Aygin ile de gorusecegim.

Baska onerebileceginiz merkezler var midir? Bu merkezlerden onerdiginiz hangisi olur?

Aslinda on tarafta da baya aciklik olmasina ragmen suanki saclarim kapatiyor. Ancak tepesi cok acik ve toppikle kapatiyorum. Tek ekimle tepe dahil kapanir mi? Tepe icin yaptirmak istiyorum acikcasi, tepe acik olmasa on taraftan rahatsiz degilim pek. (hatta onden biraz dokulmesi iyi bile oldu acikcasi cunku on cizgim cok ilerdeydi) Tepe bolgesi daha zor oluyormus. Merkezlerden tepeyi kapatma basarisi olarak one cikan var mi?

Tesekkurler simdiden.

Ali Kemal

• Sr. Member
Ynt: Sac ekimi tavsiye - Istanbul
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2023, 02:54:26 »
Asımanla bahsettiğin merkezleri aynı listede görmek göz zevkine bile hakaret yok böyle bir şey messi ile kazma necipi kıyaslamak gibi bir şey  ;D

marcopolo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2023, 12:02:00 »
Asımanla bahsettiğin merkezleri aynı listede görmek göz zevkine bile hakaret yok böyle bir şey messi ile kazma necipi kıyaslamak gibi bir şey  ;D

Selamlar. Forumda daha cok Asmed'in one ciktigini dusunmustum ancak orada Dilek hanim'dan emin olamadim. Asuman'la Asmed (Dilek) karsilastirilamayacak sekilde degildir herhalde?

Onerebileceginiz baska merkezler var ise, memnuniyetle arastiririm. Ahmet Tosun, Serkan Aygin ve AKL ile de gorusecegim. Ancak dedigim gibi tepe bolgesi konusunda basarisi ile one cikan bir yer varsa, tercih ederim.
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2023, 13:00:34 Gönderen: marcopolo »

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2023, 14:21:56 »
Asmed, Asuman, Ahmet Tosun, Serkan Aygın, AKL - bunlar hepsi de çok iyi klinikler. bütçen de hepsine yetiyor. önceliklerine göre herhangi birini seçebilirsin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2023, 00:43:59 »
saçlarını güçlendirmen gerek medikal tedavilerle yoksa saç ektirirsin bir yerden çıkar bir yerden dökülür -üstte sayılan merkezler iyi

ben Dilek çaKIR aSMED BUNU DA EKLİYİM
Global Moderator

marcopolo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2023, 14:13:15 »
saçlarını güçlendirmen gerek medikal tedavilerle yoksa saç ektirirsin bir yerden çıkar bir yerden dökülür -üstte sayılan merkezler iyi

ben Dilek çaKIR aSMED BUNU DA EKLİYİM

Tesekkurler Hintell. Medikal tedavi kalan saclarin dokulmemesi icin gerekli anladigim kadariyla. Medikal tedavi olmadan, planli bir sekilde dokulecek yerlere de ekim yapilabilir mi? Eger medikal tedavi istemiyorsak, biraz daha dokulmesini beklemek mi mantikli?

Bu konuda kliniklerde direk bilgi almak cok kolay olmuyor cunku asistanlariyla konusuyoruz ve onlar da genellikle satmak istiyorlar ekimi normal olarak. Asmed birebir gorusmek istiyor oncesinde, anladigim kadariyla bu konulari daha detayli gorusmek icin ancak yurtdisinda oldugum icin o da kolay degil. Belki onlarla gorusmeye bir gidebilirim oncesinde ayarlayabilirsem.
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2023, 14:19:49 Gönderen: marcopolo »

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2023, 23:27:19 »
Biraz daha dökülmesini bekleme bence sonrası daha sıkıntılı oluyor ekim açısından.
Düzgün yapılırsa saç ekiminin var olan saçlarada faydası var.

Facebook Twitter Instagram