Gönderen Konu: Asuman Hair / 2. Ekim / Saç + Sakal Destekli 5250 Greft (15.09.2023)  (Okunma sayısı 16492 defa)

Uygarrr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam ??

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel olmuş hayırlı olsun. xpecia tablet ekimden sonra da kullanıyor musun? Kullanıyorsan bir hap tam mı yoksa bölüp mü alıyorsun.

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ilk halinizde ki norwood 6 dan eser kalmamış , ekim merkezi sizi gerçektende baştan yaratmış  :)  |-nazarboncugu-|

darkboys

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dönörde greft kaldıysa isteğe bağlı bir sıklaştırma daha yapılabilir aslında ama bu haliyle bile süper. güle güle tara

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba değerli arkadaşlar.

10. Ay itibariyle paylaşımı güncellemek istedim.

İlk defa profilimi inceleyen arkadaşlar için ; ben ''KEL'' bir adamdım. Yani öyle seyrek saçlı yada önlerde olup arkalarda olmayan değil ''BİLDİĞİNİZ DÜZ KEL'' bir adamdım :) :)

Birinci ekimde biliyorsunuz ki ön tarafa yoğunluk vererek tepe tarafını ikinci ekime bırakmıştık. Çok şükür bu ekimden de çok memnun kaldığımı ifade etmek isterim.

Buradan Asuman Hair ve ekibine çok teşekkür etmek istiyorum. Ne zaman arasam her daim yardımcı oldular. Birinci ekimde çok paylaşım yapıyordum olayın heyecanı ve beklentisiyle. İkinci ekimi çok fazla kafama takmadığım için herhangi bir heyecan yada endişe yoktu içimde. Takviye dahi kullanmadım. Belki takviye kullansam daha iyi olabilirdi ama olsun yine de benim için çok çok iyi bir süreç oldu :)

Arkadaşlar süreç boyunca hiç bir takviye kullanmadım. Normal rutin olarak D vitamini kullanıyordum zaten onu da epeydir bıraktım.
İlk ekimde ecza dolabı gibi dolaşıyordum :) Fakat ikinci ekimde hiç bir ürün kullanmadığımı buradan ifade etmek istiyorum.

Süreç boyunca spora devam ettim. Bunlardan ötürü her gün saçımı yıkıyorum mecburen terlediğim için, yıkama esnasında da hafta bir ikş kez normal şampuan ile yıkıyorum.
Özellikle kullandığım bir şampuan vs yok. Suyla dümdüz yıkıyorum :)

Siz yine de ekim merkezinin dediklerini uygulayın :) Beslenme olarak da sürekli protein odaklı besleniyorum.

Fotoğrafları paylaşırken kuru ve ıslak hallerini ayrı ayrı paylaşıyorum.

Profilime ilk kez giren arkadaşlar için önce ki fotoğraflarımdan da ekleyeceğim.

Süreç 12. Aya kadar devam edecek. Eylül ayında tekrar bir paylaşım yapmayı planlıyorum.

Böyle bir platform sayesinde Asuman Hair ile yollarımızın kesişmesine sebep olan herkese teşekkür ederim :)

Kalın sağlıcakla :)
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yeni fotoğraflar;
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yeni fotoğraflar ÖNCESİ ve SONRASI ;
Aynı tişörtü giydiğimi şimdi farkettim :D  :D :D
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Islak ve Kuru olarak paylaşıyorum, ıslak olduğunda biraz daha seyrek oluyor haliyle kurutup fön çekince daha dolu dolu gözüküyor :)
Ayrıca seyrek olanların diplerinde saçları ellerimle hissedebiliyorum. Kuru hali çok daha hoşuma gidiyor :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
12. Ayda yeniden paylaşım yapacağım. Tekrardan sağlıcakla kalın :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu nedir be hocam maşallah güle güle tarayin

Hakan Yılmaz

• Jr. Member
  • **
Hocam merhaba çok güzel bi sonuç olmuş çok sevindim senin adına sakaldan kaç greft alındı bnde ikinci ekimi yapacağım ama bu kadar greft çıkmaz denildi bana maksimum sakalla birlikte 3600 denildi bi de asuman hanım ekimi nerde yapıyo hastanede mi

RennieTR

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Aşırı mükemmel olmuş hocam hayırlı uğurlu olsun finasterid vs bıraktınız mı imzanızda kullanıyor olarak gördüm ama yukarı mesajda takviye kullanmadım yazmışsınız.

Uygarrr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam çookkk güzel olmuş güle güle tarayın ...
Rica etsem sakal ve donor bolgenizide atabilir misiniz ?(Bizlere örnek olması adına)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Eksik olmayın hocam teşekkür ederim darısı tüm kel dostlarımın başına :)

Aşırı mükemmel olmuş hocam hayırlı uğurlu olsun finasterid vs bıraktınız mı imzanızda kullanıyor olarak gördüm ama yukarı mesajda takviye kullanmadım yazmışsınız.

Merhabalar teşekkür ederim hocam darısı tüm dostların başına :) Hocam birinci ekimde ecza deposu gibi tüm takviyeleri kullandım. İkinci ekimde hiç bir takviye kullanmadım.

Hocam merhaba çok güzel bi sonuç olmuş çok sevindim senin adına sakaldan kaç greft alındı bnde ikinci ekimi yapacağım ama bu kadar greft çıkmaz denildi bana maksimum sakalla birlikte 3600 denildi bi de asuman hanım ekimi nerde yapıyo hastanede mi

Hocam teşekkür ederim darısı herkese inşallah. 2. Ekimde 1500 greft sakaldan almışlardı sanırım öyle hatırlıyorum. Bana söylenilen toplam 5Bin küsürdü. Asuman hocamız evet Pendik BÖlge hastanesinde ekim yapmakta. İkinci ekimi orada yaptı.

Baştacısın hocam güzel yorumun için teşekkür ederim. Darısı bu yola baş koymuş tüm dostların başına :)

hocam çookkk güzel olmuş güle güle tarayın ...
Rica etsem sakal ve donor bolgenizide atabilir misiniz ?(Bizlere örnek olması adına)

Merhabalar tabiki hocam paylaşım yaparım en kısa sürede. Sorun yok ama, 2 Ekim olmasına rağmen alındığı belli bile değil çok şükür. Sakal tarafıda aynı şekilde. Sakal daha çabuk toparlıyor.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram