Gönderen Konu: Asuman Hair / 2. Ekim / Saç + Sakal Destekli 5250 Greft (15.09.2023)  (Okunma sayısı 8807 defa)

yoruk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum ne kardeşim. Senin sonucu senden daha çok merak ediyorum  :D

Must!

• Yeni üye
  • *
Son durum nedir güncelleme gelir mi?

Hair reis

• Yeni üye
  • *
Son durumu öğrenebilir miyiz hocam?

Must!

• Yeni üye
  • *
Evet hocam güncelleme gelir mi merakla bekliyoruz:)

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sakal donörünün alımdan sonraki 1 ay+ sürecini paylaşır mısınız? Uzun hali nasıl? Siz sakal uzatan birisiniz ve bunu merak ediyorum.

Uygarrr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam naptınız saç sakal ne durumda ?

Mehmet 0112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Abi bu kadar adam senin sonucunu bekliyor
Keşke gidişat hakkında Bi yorum yapsan en azından :)
  • Ekim Tarihi: 28.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 5.000 greft
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Proscar1/4,xpecia sabah akşam, 3 günde 1 redoxon C, d, çinko

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar arkadaşlar;

Ben aslında güncelleme yapmıştım geçen ay, fakat sistemsel bir sorun oluştuğu için telefondan fotoğraf yükleyememiştim.
Sonrasında inanın aklıma gelmedi, bir yakınımı kaybettim onun üzüntüsü vs derken saç ekimi diye bir durum hiç aklıma gelmemişti.

Süreci merak eden arkadaşlar için tekrar bir güncelleme yapmak istedim. 6. Ayı bitirmiş bulunmaktayız. Bu süreç boyunca hiç bir takviye vs kullanmadım. Kendi haline bıraktım, belki takviye kullanmış olsam bir tık daha iyi olabilirdi. Fakat şimdi de memnunum. Seyrek alanlar şimdilik çok canımı sıkmıyor. Sonuçta ben hiç saçı olmayan birisi olduğum için üstlerde taranacak bir saç olması yeterli olur diye düşünüyordum. Daha iyisi olduğu düşüncesindeyim.

Dönor kısmı çabuk toparladı, sakallar da hiç bir problem yok. 2. Ekim biraz geriden geldiği söylenmişti. Süreç 12 Ay 5/6 Ay daha kendi haline bırakacağım. Bakalım nasıl bir sonuç verecek.

Sizlerle 6. Ay fotoğraflarını paylaşıyorum. İlk ekimden sonra 2. Ekim de ekilenler yoğunluk oluşturmaya başladı. Seyrek alanlar dolmazsa kapatırız artık sorun yok. Şimdilik memnunum.
Dediğim gibi süreç boyunca hiç bir takviye kullanmadım. Süreç sonuna kadar da kullanmayı düşünmüyorum.

1 - 2 Ay sonra tekrar bir güncelleme yapacağım. Sağlıcakla kalın.

• Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
6. Ay Fotoğrafları ekte ki gibidir.
Yeni güncellemeyi Mayıs ayinda yaparım.
Tekrardan güncellemeyi uzattığım için hakkınızı helal edin.

Sağlıcakla kalın.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe bölgesine yoğunluk verildi, ayrıca ön çizgiyi 1 parmak öne aldırmıştım. Tepe ile alakalı 1. Ekim Sonucu ve 2. Ekim 6. Ay durumunu öncesi ve sonrası olarak tekrar paylaşıyorum. Gelişim vardır diye düşünüyorum. Arkada ufak bir kapanmayan alan var oraya da toppik vs olur ilerleyen zamanlarda kapanmazsa. Ama şimdilik süreç normal seyrinde devam ediyor. Takviyesiz ekstra bir etken almadan kendi doğal akışında bakalım. :)
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi güncel fotoğraf yükleyebilir misin

Merhabalar, paylaştım kardeşim.

Son durum ne kardeşim. Senin sonucu senden daha çok merak ediyorum  :D

Selamlar paylaşım yaptım son durumu :)

Son durum nedir güncelleme gelir mi?

Selamlar 6 Aylık durumu güncelledim hocam.

Hocam sakal donörünün alımdan sonraki 1 ay+ sürecini paylaşır mısınız? Uzun hali nasıl? Siz sakal uzatan birisiniz ve bunu merak ediyorum.

Merhaba, sakaldan da aynı saçlardan alındığı gibi süreç ilerliyor. Sakal tabi daha çabuk toparlıyor. Ama can çok yanıyor. Şahsen benim gözümden yaş aktı, ama benim acı eşiğim inanılmaz düşük. Ben yoğunlık olsun diye sakala girmelerini sitedim. Sakallarımı hala uzatıyorum, şu anda hiç bir problem yok aynen devam ediyorum uzatmaya. Çok çabuk toparlıyor. Paylaştım zaten sonucu.

hocam naptınız saç sakal ne durumda ?

Şimdilik her ikisi ile durumlar iyi gibi hocam :) Sakallar zaten sıkıntı yok hiç alınmamış. Dönor da problemsiz, güncelledim. Müsait zamanda bakıp yorum yaparsanız sevinirim.

Abi bu kadar adam senin sonucunu bekliyor
Keşke gidişat hakkında Bi yorum yapsan en azından :)

Kardeşim biraz geciktik, üzüntülü şeyler vardı. Ama çok şükür şimdi iyiyim. Güncelleme yaptım.

• Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Erdemm34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tek kelimeyle muhteşem,tepe bölgesi ve 2.ekim olmasına rağmen çok hızlı şekilde gelişmiş.10-11.aylar da epey kapanır.Zaten ilk ekiminiz de çok iyi sonuç vermiş.Gerçekten bu işi çok iyi şekilde yapıyorlar.Ben de ektireli daha 6 ay bile olmamasına rağmen çok iyi sonuç aldım.Bu forumun katkıları gerçekten çok fazla.Sizin 2.ekim de ilerleyen aylar da çok daha iyi sonuç verecektir merak etmeyin.Şimdiden hayırlı olsun

Michigan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla ekimin çok başarılı olmuş maşallah. O açık alan 2. Ekimin daha 6. Ayında mükemmel derecede kapanmış. Darısı başımıza inşallah. Ama forumda gördüğüm kadarıyla psikolojik olarak ekimin sonucu ne olacak, nezaman çıkacak diye kafaya takmayıp stres yapmayanlar başarılı sonuçlar alıyor. Sende rahatsın o konuda anladığım kadarıyla.
  • Ekim Tarihi: 26/12/2023
  • Ekim Merkezi ismi AHMET TOSUN (THE HAİR CLİNİC)
  • Greft Miktarı 5.100
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Mossi Şampuan, Mossi Hair Vitamin, Mossi Ozon Oil Serum, Solgar Biotin 5000mcg, HollandBarrett Hair Complex tablet, Biberiye yağı

Uygarrr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
vay be çok güzel olmuş güle güle tarayın

Facebook Twitter Instagram