Gönderen Konu: Asuman Hair / 2. Ekim / Saç + Sakal Destekli 5250 Greft (15.09.2023)  (Okunma sayısı 8831 defa)

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
15. Gün / Şok Dökülme öncesi fotoğrafları paylaşıyorum arkadaşlar.

Ayrıca dönor alanlarının da son hallerini görebilirsiniz. Sakal ve arka taraf toparlamaya başladı çok şükür.

Sizler de kabuk dökümü sonrası bu tarz fotoğraflarınızı arşivleyin çünkü bu görüntüyü yakalamak zor olacak.

30. Günden sonra bu görüntüden eser kalmayacak, Saç ekim sürecinin en güzel en sevindirici dönemleri :)

Bir sonra ki paylaşımı kısmet olursa 1 Ay Sonra yapmayı planlıyorum. Ay-Ay Süreci paylaşmaya devam edeceğim.

Sağlıcakla kalın :)

yoruk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Takipteyim. Çok güzel görünüyor bu sefer kelliği tamamen bitireceksin. 1 yıl gerinden geliyorum.

Cengizben

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam selamlar öncelikle teşekkür ederim, sizlerinde ikinci ekimi hayırlı olsun. Bende takip de olacağım. Saç 4.000 Sakaldan da 1250 greft alındığı söylendi bana. Öne ne kadar gitti hiç sormadım. Yeni bir on çizgi istedim hocamız da kırmadı beni. Umarım ilk ekimde ki çıkış oranını yakalarım. Sizin de ilk sonucu çok güzel olmuştu. Hakkımız da hayırlısı olur insallah. Sağlıcakla kalın 😊

İnşallah güzel sonuç alırız.

Benim ikinçi Ekim ilk ekime nazaran çok değişik geçiyor.
Şok çok erken ve şiddetli oldu.İlk ekimden’de kayıp var gibi.

Yolun başındayız, zaman gösterecek.

Senin ön çizgiyi görünce 🧿 biraz hüzünlendim banada teklif edildi ama Sakaldan alınacaktı istemedim.Sırf Vertexe yöneldiler.

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Takipteyim. Çok güzel görünüyor bu sefer kelliği tamamen bitireceksin. 1 yıl gerinden geliyorum.

Hocam teşekkür ederim, sizinde iyi gidiyor. Hiç stres vs yapmayın.
Saçlar çıktıktan sonra (1 Yıl Sonra) ikinci ekimi de yaptırırsınız. Benim süreci hep birlikte izlemiş oluruz, hem sizlere de bir rehber olur. Çünkü açıklık vs neredeyse aynıyız :)
  • Ekim Tarihi: 01.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia, Propecia, Revita, Prozinc Plus, Konazol, Redoxon vs

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah güzel sonuç alırız.

Benim ikinçi Ekim ilk ekime nazaran çok değişik geçiyor.
Şok çok erken ve şiddetli oldu.İlk ekimden’de kayıp var gibi.

Yolun başındayız, zaman gösterecek.

Senin ön çizgiyi görünce 🧿 biraz hüzünlendim banada teklif edildi ama Sakaldan alınacaktı istemedim.Sırf Vertexe yöneldiler.

Hocam Selam,
Henüz bende başlamadı şok, bakalım beklemedeyiz. Umarım haftaya başlar. Yani ben önceden de çok istiyordum hocamız da kırmadı beni. Greft sayısı çok çıkınca tamam yapalım dendi.
Sizin ön çizginiz vs gayet iyi hocam ekiminiz de başarılı, benim kafadan ötürü bir tık geride duruyordu yada bana öyle geliyordu. Arkalarda inşallah hepsi çıkar. Bakalım benim sürecide birlikte takip etmiş olacağız. Sağlıcakla kalasın.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şok dökülmen artık ufak ufak başlar genelde 17 günde hafif olarak hissedilmeye başlıyor
Global Moderator

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şok dökülmen artık ufak ufak başlar genelde 17 günde hafif olarak hissedilmeye başlıyor

Bugün yıkama esnasında hissettim abi artık geliyor gelmekte olan. Ufaktan başladı şok :) Hemen başlayıp bitmesi benim açımdan iyi. İnşallah haftaya hepsini dökmüş olurum.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Donatello

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2. Ekiminiz hayırlı olsun dostum inşaallah kekliği tamamen tarihe gomeceksin 2 hafta önce aynı yerde ekim yaptırdım bende takipteyim sizi
  • Ekim Tarihi: 18.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Proscar, xpecia, redoxon, Solgarvm2000,venetura alpa lipoik asit,

furkan226

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah abi sakallar çok gür avantajı olmuş gibi sana. Umarım her şey yolunda gider ve sonucu seni mutlu eder. Bir de vertex bölgesine ekilen greftler yüzünden uyumakta zorluk çekmedin mi abi ya  ;D
  • Ekim Tarihi: 23.10.2023
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Propecia, Xpecia, Prozinc Plus, Konazol Sampuan, Ocean Omega 3

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
2. Ekiminiz hayırlı olsun dostum inşaallah kekliği tamamen tarihe gomeceksin 2 hafta önce aynı yerde ekim yaptırdım bende takipteyim sizi

Selamlar öncelikle teşekkür , sizler için de hayırlı olsun hocam :) Nick altına imza olarak sürecinizin linki paylaşın bende ziyaret ederim sayfanızı. Sağlıcakla kalın.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

JamesDean

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah abi sakallar çok gür avantajı olmuş gibi sana. Umarım her şey yolunda gider ve sonucu seni mutlu eder. Bir de vertex bölgesine ekilen greftler yüzünden uyumakta zorluk çekmedin mi abi ya  ;D

Kardeşim teşekkür ederim. Benim ikinci ekim olduğu için hiç zorluk olmadı desem yeridir :) Ekim yapılma süreci hariç tabiki. Ama uyku vs problemi yaşamadım, çeneden alım biraz can yakıyor biraz da fazla kaşınıyor hepsi bu :) Bu son ekim zaten. Artık para verseler yaptırmam :D Hepimiz güzel sonuç alırız inşallah kardeşim. Kalasın sağlıcakla.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 32

Mehmet 0112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Abi güncel fotoğraf yükleyebilir misin
  • Ekim Tarihi: 28.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 5.000 greft
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Proscar1/4,xpecia sabah akşam, 3 günde 1 redoxon C, d, çinko

emekli kel

• Hero Member
 2.ekim geriden gelebilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Walter whitee

• Full Member
Maşallah diyelim bence çok iyi bir sonuç sizi bekliyor , ilk ekimde başarılı hayırlısı olsun hocam

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yıllar sonra foruma tekrar geri döndüm ve ilk yorumumu sana yapıyorum :)
Geçmiş olsun ilk ekiminin sonucu göze güzel görünüyor ikinci ekiminde ilk ekimin gibi başarılı olursa baya güzel durucak.
Boğaz kısmı uyuşturulurken çok ağrı yaptı mı? Ve ayrı zamanda boğazdan kıl kökleri çıkartması basit oldumu bu? son sorum sakaldan kaç greft çıktı?
Tekrar geçmiş olsun.

Facebook Twitter Instagram