Gönderen Konu: Ankara veya Istanbul'da doktor tavsiyesi  (Okunma sayısı 5776 defa)

4carrier

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ankara veya Istanbul'da doktor tavsiyesi
« : 27 Eylül 2023, 22:39:37 »
Merhaba arkadaşlar,

32 yaşındayım ve en geç kasım ayında saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Ankara'da Şahin Çelik ile geçen sene görüşmüştüm ancak yan çizgilerin istediğim gibi olmayacağını söylediği için moralim bozuldu ve yaptırmaktan vazgeçmiştim. Ek olarak saçımın bazı bölgelerinde dönem dönem egzamana çıkıyor.

50k civarında bütçem mevcut.

Ankara veya İstanbul'da ekim yaptırabilirim. Hoca önerisi/seçimi konusunda yardımcı olabilir misiniz?

4carrier

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara veya Istanbul'da doktor tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2023, 23:03:06 »
Yardimci olabilecek yok mu arkadaslar?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2023, 21:21:02 »
ankara için Şahin çelik
istanbul için

medeks
asuman hair
ahmet tosun
akl

bunları araştır dostum

donör alan iyi görünüyor kendi saçalrın incelmiş dökülmen devam edecek bence finasterid araştır bak nasıl bir ilaç ne işe yarar aklına yatarsa denersin ama saçalrı korur güçlendirir

onun dışın ön çizgi tasarımın bu şekilde olmalı ön orta ve gerisi güzel olur tepe hafif seyrek kalır
Global Moderator

4carrier

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2023, 21:59:40 »
Hocam cevabiniz icin cok tesekkur ederim, zayif saclarimi guclendirmek icin dermaroller'a basladim. Biraz bu sekilde saclarimin durumunu kontrol edip dedigin gibi buna da ek olarak finansterid arastircam. Aslinda bu ilaclarin yan etkileri beni korkutuyor cunku aile genlerinde cok fazla karaciger hastaligi mevcut. Tekrar tesekkur ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2023, 22:57:28 »
Yan etkileri olma ihtimali var yok diyemem
O yüzden kullanmak kişi in kararı

Forumda binlerce kullanan insan var ben dahil
Yan etki görüp bırakanda var senelerdir kullanıp sorun yaşamayanda
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2024, 13:07:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

4carrier

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2024, 17:57:43 »
Tekrardan konuyu hortlatiyorum, Asmed den dilek hocaya karar verdim. Istedikleri formu fotograflarla birlikte doldurup gonderdim. Onumuzdeki ekim ayi icinde sac ekimini yaptiracagim. Bu karari almamda bu forumun cok buyuk etkisi oldu, emegi gecen herkese tesekkur ederim. Umarim sonucu da guzel olur.

4carrier

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2024, 20:18:51 »
Malesef ASMED cevabinda verilen seceneklerde Dilek Cakir opsiyonu yoktu. Daha once hic sac ektirmedim, ona ragmen Koray Hoca'ya yonlendirdiler.

Butce 150k civarina kadar farkli bir doktor onerebilir misiniz?

4carrier

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2024, 22:41:30 »
Arkadaslar merhaba, forumdaki arastirmalardan sonra Dr Bekir Bek ve Asuman hoca arasinda kaldim. Guncel halimin islak ve kuru sekilde fotograflarini ekliyorum. Muhtemelen Ankara'da yasamamdan dolayi Bekir hocayi sececegim ama kafam hala karisik. Bekir hoca'ya fotograflarimi attim ancak bir donus alamadim henuz. Umarim ekim sonucunda da ilerlemeyi burda sizinle paylasiyor olurum.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2024, 22:47:39 »
Bence şahin çelik daha doğru karar.Çunku ekibivok eski ve tecrubeli ayrıca hayal satmıyor.V erteks te  dökülme alanı belirginlesmis.Oraya şuan girilmese iyi olur.

4carrier

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2024, 23:31:19 »
Hocam oncelikle cevabin icin tesekkur ederim. Acikcasi Sahin Hoca ile gorusmustum. Bana soyledigi, ekibindeki arkadaslar ekim yapiyormus sanirim kendisi basinda duruyor sadece, tabi suan hala o sekilde mi bilmiyorum, ya da yanlis da hatirliyor olabilirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Eylül 2024, 13:09:23 »
saç ekimi zaten ekip işi tek başına yapamaz kimse geniş alanları

şahinbey planlama yapar  kanal açar eğittiği personeli saç alır greftleri yerleştirir
Global Moderator

boldi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2024, 23:16:13 »
Arkadaslar merhaba, forumdaki arastirmalardan sonra Dr Bekir Bek ve Asuman hoca arasinda kaldim. Guncel halimin islak ve kuru sekilde fotograflarini ekliyorum. Muhtemelen Ankara'da yasamamdan dolayi Bekir hocayi sececegim ama kafam hala karisik. Bekir hoca'ya fotograflarimi attim ancak bir donus alamadim henuz. Umarim ekim sonucunda da ilerlemeyi burda sizinle paylasiyor olurum.
Ben de 2. ekimim için bekir bek ve asuman hair arasında kalmıştım. Bekir hoca tüm ekimi kendisi yaptığı için ve ekim prosesindei farklılıklardan dolayı ağır basıyor gibiydi gözümde fakat ilk ekimi başka yerde yaptırdığım için bana ekim yapmak istemedi. Asuman hanımın onlarca konusunu inceleyip ekip çalışanlarının başarı oranlarını çıkardım kabataslak ve ekimime girecek uzman arkadaşları seçtim diyebilirim. Buna izin veriyor asuman hanım. Ama zate başarı oranı genel olarak çok yüksek asuman hanımın. Onun dışında bekir hocanın en büyük dezavantajı da ekimin 2 gün sürmesi, eğer sedasyon opsiyonu yoksa katlanılması oldukça güç benim açımdan. Asuman hanımda sedasyon opsiyonu var, ben sedasyon aldım ve gayet rahattı. İlk ekim yaptırdığım yerde sedasyon yoktu ve 15 saat sürmüştü, psikolojik işkence çekmişim resmen. Tabi bu kişiden kişiye de değişiyor, benim iğne fobim var. Umarım faydalı olur yazım.

4carrier

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2024, 13:02:05 »
Ben de 2. ekimim için bekir bek ve asuman hair arasında kalmıştım. Bekir hoca tüm ekimi kendisi yaptığı için ve ekim prosesindei farklılıklardan dolayı ağır basıyor gibiydi gözümde fakat ilk ekimi başka yerde yaptırdığım için bana ekim yapmak istemedi. Asuman hanımın onlarca konusunu inceleyip ekip çalışanlarının başarı oranlarını çıkardım kabataslak ve ekimime girecek uzman arkadaşları seçtim diyebilirim. Buna izin veriyor asuman hanım. Ama zate başarı oranı genel olarak çok yüksek asuman hanımın. Onun dışında bekir hocanın en büyük dezavantajı da ekimin 2 gün sürmesi, eğer sedasyon opsiyonu yoksa katlanılması oldukça güç benim açımdan. Asuman hanımda sedasyon opsiyonu var, ben sedasyon aldım ve gayet rahattı. İlk ekim yaptırdığım yerde sedasyon yoktu ve 15 saat sürmüştü, psikolojik işkence çekmişim resmen. Tabi bu kişiden kişiye de değişiyor, benim iğne fobim var. Umarım faydalı olur yazım.

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Açıkçası Bekir hoca sanırım beni oyalıyor. Mayısa kadar boş günüm yok demişti ama fotoğraflara yorum da yapmamıştı. Boş yer olursa alırım filan dedi ama aradan zaman geçtikçe 3 kere farklı zamanlarda hatırlatmama rağmen geri dönüş yapmadı. Bu davranışı sebebiyle kendisine ektirmeyi artık düşünmüyorum. Bu ay içerisinde Asuman hanım ile görüşmek için İstanbul’a gidicem. Yüz yüze görüştükten sonra da karar vericem. Gitmişken bir de Serkan aygın bey ile görüşmeyi planlıyorum.

Facebook Twitter Instagram