Gönderen Konu: 14 YIL MİNOXİL KULLANIMI TECRÜBELERİM  (Okunma sayısı 4357 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: 14 YIL MİNOXİL KULLANIMI TECRÜBELERİM
« Yanıtla #16 : 08 Kasım 2023, 18:24:33 »
Peki neden 2 fıs
minoxil yan etki yaptı ondan dolayı azalttım. Yukarıda yazdıklarımı okumadınız galiba
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #17 : 08 Kasım 2023, 18:25:26 »
  bence ekim ister orası.minoxu bırakınca dokulur gene
minoxu bırakmayı düşünmüyorum
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #18 : 08 Kasım 2023, 18:26:17 »
saç ekimini neden hiç düşünmediniz? saçlar iyi durmuş bence hatta üstten çok belli olmuyor ama donör var gibi.
saç ekimi yapacak bir yok dediler foto atmıştım o yüzden bunu korusam yeterli benim için
  • Yaşınız 36

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #19 : 08 Kasım 2023, 21:13:51 »
Zaten saçını uzatsan bişey belli olmaz

stark55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 08 Kasım 2023, 21:19:05 »
saç ekimi yapacak bir yok dediler foto atmıştım o yüzden bunu korusam yeterli benim için
bana da öyle dedi bir iki yer ama kalınlaştırsam ölmemiş kökleri canlandırsam yeterli benim için de. umarım olur.
  • Yaşınız 29
Tedavim
Minoxidil Sprey(Günde 2 5'er fıs)
Ketoral Şampuan(haftada 1)
Capicade Şampuan
Velavit
Omega 3

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 08 Kasım 2023, 22:32:24 »
 onde kullancaksanız etkinliğini arttırıcı retonik azelik asitlerle veya dermollerle kullanın tepede ise yarıo onde zor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #22 : 08 Kasım 2023, 23:24:17 »
onde kullancaksanız etkinliğini arttırıcı retonik azelik asitlerle veya dermollerle kullanın tepede ise yarıo onde zor
retonik azeleik asidi nasıl kullanıcaz rica etsem anlatırmısınız
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 08 Kasım 2023, 23:50:49 »
 kremlerde var eczaneden alırsın birini sürüp hemen minoxu suruodun galiba biri 1 saat bekleniodu.dermoller uygula yada kırmızı biber tozu atıolar minoxun içine onde etkinliğini arttırmak için.surmeden once hafif dermoller uygula gozenekler açılsın ole sur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #24 : 04 Ocak 2024, 21:32:07 »
Arkadaşlar kafam çok karışık ben 36 yaşındayım 22 yaşımdan beri minoxil kullanıyorum.ilk olarak askerde başladım.askere gitmeden önce saçlarım inanilmaz döküldü.resmen nv 3 oldu.sonra askerde minox ve Fin e başladım 3 ayda bütün hepsi geri geldi l.fini bıraktım minoxa o gün bugündür devam.ve saclar nv1 durumda.babam tam anlamıyla kel üst kısım komple kel yani.simdi benim saç fine acayip hızlı tepki veriyor.yani biraz seyrelsin kullaniyorum 1 ay falan hemen çok hızlı topluyor.simdi ben bu saçları daha kaç yaşına kadar koruyabilirim.saclarim ince telli.bunaralar dutasteridli mezo yaptırıyorum.iyi geldi.yani nereye kadar gidicem ben bu şekilde minoxla falan ömür boyu koruyabilecek miyim.şu soruya cevap istiyorum; genetik dökülme nezaman son bulacak.yaninbir zaman sonra bitiyormu bu Allah'ın belası.yani yardıma ihtiyacım var.artik bıktım herşeyden
  • Yaşınız 36

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 04 Ocak 2024, 21:46:03 »
Arkadaşlar kafam çok karışık ben 36 yaşındayım 22 yaşımdan beri minoxil kullanıyorum.ilk olarak askerde başladım.askere gitmeden önce saçlarım inanilmaz döküldü.resmen nv 3 oldu.sonra askerde minox ve Fin e başladım 3 ayda bütün hepsi geri geldi l.fini bıraktım minoxa o gün bugündür devam.ve saclar nv1 durumda.babam tam anlamıyla kel üst kısım komple kel yani.simdi benim saç fine acayip hızlı tepki veriyor.yani biraz seyrelsin kullaniyorum 1 ay falan hemen çok hızlı topluyor.simdi ben bu saçları daha kaç yaşına kadar koruyabilirim.saclarim ince telli.bunaralar dutasteridli mezo yaptırıyorum.iyi geldi.yani nereye kadar gidicem ben bu şekilde minoxla falan ömür boyu koruyabilecek miyim.şu soruya cevap istiyorum; genetik dökülme nezaman son bulacak.yaninbir zaman sonra bitiyormu bu Allah'ın belası.yani yardıma ihtiyacım var.artik bıktım herşeyden

Genetik dökülme bitmez. Kullandığınız her şeyi bıraktığınızda anlayacaksınız bitmediğini. Siz iyi bir alıcısınız çok da iyi işe yaramış. Ne yapıyorsanız yıllardır devam edin.
  • Yaşınız 26

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #26 : 04 Ocak 2024, 21:56:12 »
Genetik dökülme bitmez. Kullandığınız her şeyi bıraktığınızda anlayacaksınız bitmediğini. Siz iyi bir alıcısınız çok da iyi işe yaramış. Ne yapıyorsanız yıllardır devam edin.
devam ettiğim muttedce ömür boyu saçım dokulmeyecekmi yani sizce
  • Yaşınız 36

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 04 Ocak 2024, 21:59:24 »
devam ettiğim muttedce ömür boyu saçım dokulmeyecekmi yani sizce
saç siizn için ne zaman önemsiz olursa o zaman bırakırsınız

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #28 : 08 Ocak 2024, 10:12:19 »
Saçların son durumu bu
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram