Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi finasteride başlıyorum  (Okunma sayısı 2106 defa)

muhtarr

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekimi öncesi finasteride başlıyorum
« Yanıtla #16 : 19 Ekim 2023, 21:52:43 »
hocam gecio diolarda yuruyusude bozduğunu az duydum diye aklımda kalmış sonrası ne oldu bilmiom.t.sak ağrısı gecio diolar
Hocam aksam aksam guldurdunuz beni :) yuruyus bozuldudan ne kastettigimi anlamissinizdir. Mesela bacaginiz agrir kasilarak yurursunuz gecene kadar gibi... benimde testislerimde agri ve kasiklarimda baski hissettigimde tam olarak biraz daha kasilarak dikkatli yurumeye basliyorumki daha fazla agrimasin diye..
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 19 Ekim 2023, 22:01:22 »
 :)kasma fazla hocam :)baktın iyice zorluo bırak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 19 Ekim 2023, 22:20:47 »
:)kasma fazla hocam :)baktın iyice zorluo bırak
Sagol hocam tavsiyen için zaten mecbur kullanıcam diye kendimi şartlamadım 5-6 gün kaldı elimdeki ilacın bitmesine baktım hala aynı almam ilacı olur biter :)
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 22 Ekim 2023, 16:53:15 »
Tekrar bir güncelleme geçeyim testis ağrısı 2 gündür olmuyor fakat 2 gündür eskiye göre libidoda bir düşüş ve depresif hissediyorum. Sanırım testis ağrısı yaşadığım günler ilaç etkisini göstermeye başladığı için o ağrıları yaşadım diye düşünüyorum. Birde garip bir şekilde 2 gündür bazı şeyleri unutuyorum. İlacı kullanmaya devam edecegim bakalım ilerleyen günlerde yeni gelişmeler olursa burada paylaşacağım.
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 22 Ekim 2023, 20:05:22 »
 finasterid yan etkileri.t.sak gecio diolarda diğerleri kullandıkça olur bırakınca genelde gecer.cinsel yan etki depresiflik bunalım falan klasik çoğunluğun yasadığını yasıon sen saol hocam
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 23 Ekim 2023, 14:01:04 »
finasterid yan etkileri.t.sak gecio diolarda diğerleri kullandıkça olur bırakınca genelde gecer.cinsel yan etki depresiflik bunalım falan klasik çoğunluğun yasadığını yasıon sen saol hocam
Sağol hocam umarım iletiler başlamayı düşünenler içinde fayda sağlar. Ben bu ilacın yan etki yapacağını bilerek içmeye başladım ama süreklide şöyle olacak böyle olacak psikolojisinde olup korkmuyorum. Anlık ne yaşıyorsam fiziksel olarak paylaşıyorum. Menide sıvılaşma gibi bir yan etki yaşıyordum oda testis ağrısı geçtikten sonra bitti.
  • Yaşınız 26

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 23 Ekim 2023, 17:03:16 »
Yaklaşık 1. ayın sonunda durum bu şekilde çok değişiklik yok her 1 aylık kullanımda fotoğraf eklemeye karar verdim.
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 23 Ekim 2023, 19:16:19 »
 baskı yetmez sade saçıda besle dermoller masaj falan ev usulu genetikle mucadele bunlar.aylık resimlerden belli olur iş

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 23 Ekim 2023, 19:46:13 »
en erken 3 ay sonra olumlu etkilerini görmeye başlarsın.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #25 : 23 Ekim 2023, 20:07:43 »
baskı yetmez sade saçıda besle dermoller masaj falan ev usulu genetikle mucadele bunlar.aylık resimlerden belli olur iş
Vitamin alıyorum hocam dermaroller kac mm olması gerekiyor elimde sanırım 0.05 mm olandan var biraz kalın iş gorür mü acaba?
  • Yaşınız 26

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 23 Ekim 2023, 20:09:09 »
en erken 3 ay sonra olumlu etkilerini görmeye başlarsın.
Sonuçları beraber görecegiz hocam açikcasi bende 1 ayda mucize beklemiyorum :)
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 23 Ekim 2023, 20:27:45 »
Vitamin alıyorum hocam dermaroller kac mm olması gerekiyor elimde sanırım 0.05 mm olandan var biraz kalın iş gorür mü acaba?
uzun saça farklı kısa saça farklıydı  diye aklımda kalmış hocam.dolaşımı hızlandırcak kadar etki ediyorsa 3 gunde 1 yap kafaya batıyorsa kafana yap.gecede 5 dk parmak uclarınla oval masaj yaparsan iyi olur saçına

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 23 Ekim 2023, 23:17:53 »
uzun saça farklı kısa saça farklıydı  diye aklımda kalmış hocam.dolaşımı hızlandırcak kadar etki ediyorsa 3 gunde 1 yap kafaya batıyorsa kafana yap.gecede 5 dk parmak uclarınla oval masaj yaparsan iyi olur saçına
Eyvallah hocam onu bir arastirayim olmadi yenisini alırım
  • Yaşınız 26

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 28 Ekim 2023, 19:39:53 »
Merhabalar ilaç kullanımına 2.kutu ile devam ediyorum. Finasteride ek olarak xpecia tablet sabah akşam, prozinc plus şampuan ve prozinc plus losyon, ketozonal şampuan kullanmaya başladım bugün itibariyle. Ayrıca şuan yan etki olarak libidom net bir şekilde düşük ve sperm hacmi epey azaldı ilerleyen günlerde bu durum düzelirse güncelleme geçeceğim.
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram