Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi finasteride başlıyorum  (Okunma sayısı 1991 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi öncesi finasteride başlıyorum
« Yanıtla #45 : 04 Kasım 2023, 22:22:21 »
 genelde bole oluyor kullanıcılar bırakıyor.ağrı geciyor bence liboo ilacı bırakınca geciyor.zaten ilk once ilacı korkup bırakmışsın boyle olunca kişide yan etki yapıo.durduk yerede korkmamıssın.yan etki yaptıklarındansın.2  yontem var hormonu baskılamak saç kokunu beslemek.genetikte baska yontem yok.o zaman ilacı bırakıp saçı dermollerle kanla besle.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #46 : 04 Kasım 2023, 22:50:51 »
genelde bole oluyor kullanıcılar bırakıyor.ağrı geciyor bence liboo ilacı bırakınca geciyor.zaten ilk once ilacı korkup bırakmışsın boyle olunca kişide yan etki yapıo.durduk yerede korkmamıssın.yan etki yaptıklarındansın.2  yontem var hormonu baskılamak saç kokunu beslemek.genetikte baska yontem yok.o zaman ilacı bırakıp saçı dermollerle kanla besle.
Hocam epey bilgi veriyorsunuz bana teşekkürler açıkcası hiç ağrım kalmadı. Ilk kullanımıma görede kuru bosalma vs yaşamistim o zamanlar onlarıda yasamadım bu dönemde. Fakat gerçekten libidom düşük yani kendimi biliyorum gün içinde defalarca erekte olan penisim ben uyarmadığım sürece erekte olmuyor. Aynı zamanda spor vs yapmama rağmen mutsuz ve depresif hissediyorum 1 haftadır. Libido işi bırakınca geçiyor eyvallahta bu depresif mod devam ediyor mu sürekli acaba sizde yaşadığınızı belirtmiştiniz sizin geçti mi?
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 04 Kasım 2023, 22:53:08 »
 ben bırakmadım bırakınca depresifte gecer.sen yantki yasıon o zaman bırak .yanetkiler gecer.rica
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #48 : 04 Kasım 2023, 23:05:04 »
ben bırakmadım bırakınca depresifte gecer.sen yantki yasıon o zaman bırak .yanetkiler gecer.rica
Hocam şuan günde 1 mg alıyorum 0.5 mg'a düşerek denesem nasıl olur sence?
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 04 Kasım 2023, 23:26:46 »
 bence ne kadar etki o kadar yan etki.dediğini yapıp yan etki gormediğini soleyenler var.ben piskolojik olduğunu dusunuom bu durumda yan etki gormemeyi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #50 : 05 Kasım 2023, 09:01:01 »
bence ne kadar etki o kadar yan etki.dediğini yapıp yan etki gormediğini soleyenler var.ben piskolojik olduğunu dusunuom bu durumda yan etki gormemeyi.
Hocam bu günle birlikte 0.5 almaya başladım finhair 1 mg'ı ikiye bölüp içicem bir süre bakalım herhangi bir değişim olacak mı..
  • Yaşınız 26

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #51 : 10 Kasım 2023, 21:31:10 »
Total testo değerim bugün çıktı DHT çıkmadı bi sorun oluştu sanırım oda çıktığında buraya ekleyeceğim sonuç nasıl çıkmış sizce normal mi bu değer arkadaşlar?
  • Yaşınız 26

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #52 : 21 Kasım 2023, 11:04:28 »
Merhaba yaklaşık ilacı kullanmaya başlayalı 2 ay olacak ama bir değişim yok saçlarım dökülmeye devam ediyor bu normal mi arkadaşlar bu ilacın gözle görülür faydasını nasıl anlarım ne zaman etki etmeye başlar?
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 21 Kasım 2023, 16:52:31 »
 dokulme onemli değil ufalma cılızlaşma ne durumda saçında minyaturleşme ne durumda

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #54 : 22 Kasım 2023, 12:38:40 »
dokulme onemli değil ufalma cılızlaşma ne durumda saçında minyaturleşme ne durumda
Gözle görülür bir değişim yok aynı gibi geliyor bana sadece saçlarımı falan kuruturken küçük cılız saçlarım daha çok dökülüyor.
  • Yaşınız 26

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 22 Kasım 2023, 22:36:30 »
Merhaba yaklaşık ilacı kullanmaya başlayalı 2 ay olacak ama bir değişim yok saçlarım dökülmeye devam ediyor bu normal mi arkadaşlar bu ilacın gözle görülür faydasını nasıl anlarım ne zaman etki etmeye başlar?
dökülmesi normal hocam ilk 3 ay dökülmeye normaldir sonra dökülme giderek yavaşlar ayrıca cılız saçları dökülmesi iyiye işaret bunun yerine daha güçlü saçlar çıkaracak

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #56 : 23 Kasım 2023, 19:12:25 »
dökülmesi normal hocam ilk 3 ay dökülmeye normaldir sonra dökülme giderek yavaşlar ayrıca cılız saçları dökülmesi iyiye işaret bunun yerine daha güçlü saçlar çıkaracak
Umarım fayda eder saçlara hocam şuan dediğim gibi bir faydasını göremedim. Ayrıca bugün tekrar inceledim saçlarımı minyatür saç çok fazla duruyor hala kafamda. Biraz daha bekleyeceğim artık yapacak bir sey yok
  • Yaşınız 26

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #57 : 27 Kasım 2023, 19:15:25 »
DHT sonucum biraz uzun sürdü ama çıktı benim anlamadığım ben bu ilacı DHT düşsün diye içiyorum yan etki yaşıyorum ama DHT hala üst sınırlarda ben bu durumdan hiçbir şey anlamadım.
  • Yaşınız 26

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #58 : 17 Aralık 2023, 08:51:49 »
Her gün sabah 0.5 mg almaya devam ediyorum. Tedaviye başlamamın üzerine yaklaşık 3 ay olacak şuana kadar gözle görülür bir değişiklik yok.
  • Yaşınız 26

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #59 : 14 Ocak 2024, 16:35:58 »
Çok güncelleme geçemedim fakat günde 0.5 mg almaya devam ediyorum. Açıkçası net bir değişim gözlemlemedim hala saçlarımda fakat ince küçük saçlar net uzunlara göre fazla dökülüyor. Bu arada yaşadığım yan etkilerin hepsi gitti.
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram