Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi finasteride başlıyorum  (Okunma sayısı 1988 defa)

muhtarr

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekimi öncesi finasteride başlıyorum
« Yanıtla #31 : 29 Ekim 2023, 18:42:32 »
fin ve sabah akşam xpecia kopmadığına dua et:)
Aman hocam Allah korusun :D asuman hoca dht testi istedi bakalım sonuçlarım nasıl gelecek buradada paylaşırım.
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 29 Ekim 2023, 19:11:58 »
 kayıp ilanıyla ararsın :) ben bu dht testlerinin gerekliliğine inanmıom yanılıyorda olabilirim  ama farkındalık pesinde koşmak geliyor bana
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #33 : 29 Ekim 2023, 19:16:12 »
kayıp ilanıyla ararsın :) ben bu dht testlerinin gerekliliğine inanmıom yanılıyorda olabilirim  ama farkındalık pesinde koşmak geliyor bana
Neden hocam sonuçta bu finasterid dht'yi baskılamıyor mu? Bu arada siz daha önce fin kullandınız mı?
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Xpecia, Finhair 0.5 mg, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 29 Ekim 2023, 19:26:56 »
 kullandım.asuman hair finasterid kokenli değil ekim için dht testi istiyor diye biliyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #35 : 30 Ekim 2023, 09:02:56 »
kullandım.asuman hair finasterid kokenli değil ekim için dht testi istiyor diye biliyorum
Evet ben kendim kullanmaya başladım zaten asuman hoca başlatmadı. Çıkan sonucuma görede devam edip etmeme kararı verebilirim sonuçları bekleyelim :)
  • Yaşınız 26

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 30 Ekim 2023, 09:03:41 »
Siz ne kadar süreyle kullandınız herhangi bir yan etki yaşadınız mı bıraktıktan sonra?
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 30 Ekim 2023, 13:35:30 »
 ben bırakmadım uzun yıllar kullnandım depresyon yaptı pek yan etki yapmadı.çok uzun sene kullanıpta yan etki gormeyen arkadaslarımda.kullananlar genelde erken donem yan etki deyip bırakıo

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #38 : 30 Ekim 2023, 14:33:33 »
ben bırakmadım uzun yıllar kullnandım depresyon yaptı pek yan etki yapmadı.çok uzun sene kullanıpta yan etki gormeyen arkadaslarımda.kullananlar genelde erken donem yan etki deyip bırakıo
Peki çok bir faydasını gördünüz mü? Bıraktıktan sonra hemen dökülmeler başlıyor mu?
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 30 Ekim 2023, 18:43:17 »
 dokulmeyi yavaslattı.saçlı deride yuzde 40 dokulmeyi yavaslatır.hersey kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğine bağlı.bırakmadım.bırakınca bence dokulmeler fena hızlanır.tabi uzun donemde .kısa donemde çoğu insan bırakıo dokulmeler kudurdu falan demiolar.

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #40 : 31 Ekim 2023, 15:45:19 »
dokulmeyi yavaslattı.saçlı deride yuzde 40 dokulmeyi yavaslatır.hersey kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğine bağlı.bırakmadım.bırakınca bence dokulmeler fena hızlanır.tabi uzun donemde .kısa donemde çoğu insan bırakıo dokulmeler kudurdu falan demiolar.
Anladığım kadarıyla siz hala kullanıyorsunuz kaç mg alıyorsunuz günde?
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 31 Ekim 2023, 17:24:08 »
 1mg

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #42 : 31 Ekim 2023, 18:06:47 »
1mg
Teşekkürler cevabınız için kullanmaya devam bakalım.. :)
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 31 Ekim 2023, 18:44:24 »
 rica

muhtarr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #44 : 04 Kasım 2023, 22:19:35 »
Güncelleme: İlacı kullanmaya devam ediyorum fakat son 1 haftadır depresif takılıyorum ve libidom epey düştü. İlaç kullanımına devam edersem bunların 1 2 ay sonra geçme gibi bir durumu var mı yoksa hala aynı şekilde devam eder mi? Buna göre devam edip etmeme kararı alacağım. Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram