Gönderen Konu: Saç ekimi düşünüyorum kafam karışık  (Okunma sayısı 422 defa)

dolpdriv

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi düşünüyorum kafam karışık
« : 26 Eylül 2023, 20:35:12 »
Herkese iyi akşamlar bir süredir saç ekimi düşünüyorum farklı yerlerle görüştüm asuman hair yeterli donör yok deyip bir süre ilaç vs kullanıp tekrar değerlendirelim dedi birkaç yer ise gayet yeterli ama 2 seans gerekir dedi bugün ahmet tosun ile görüştüm o da yeterli gayet iyi sonuç alırız dedi sizce ne yapayım iyi bir sonuç alınır mı bu arada yaşım 24 ve dökülme devam ediyor fotoğrafları ekliyorum şimdiden teşekkür ederim

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi düşünüyorum kafam karışık
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2023, 21:46:06 »
donör bölgen kısa traş ettiğin için olduğundan kötü görünüyor yoksa bence gayet iyi yalnız dökülme alanın çok fazla bu durumda yapılacak ekimin firesiz sonuçlanması lazımki alanı kapatabilsin bana göre beklentin yüksek değilse ekim yaptır sonuç seyrek olsa bile profil görüntün çok değişir iyiki yaptırmışım dersin .ekim merkezi içinse ahmet tosun iyi bir tercih olabilir kafana yattıysa yaptır. onun dediği gibi iki ekimde alanı kapatma fikri isabetli olur .ayrıca yaşın küçük bu yüzden vertex kurtarılabilir durumdaa orası için extra olarak tedavi deneyebilirsin.

dolpdriv

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2023, 22:08:21 »
teşekkür ederim hocam çok büyük bir beklentim yok ektirmeyi de düşünmüyordum burada araştırınca biraz yattı kafama görünüş güzel dursa yeterli benim için

Kel ve öfkeli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2023, 22:30:55 »
donör bölgeniz gayet yeterli o kişi neden öyle demiş anlamadım. güzel bir yerde iyi bir sonuç alırsınız siz hiç merak etmeyin.

Kel ve öfkeli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2023, 22:33:01 »
ama ben senin yerinde olsam şimdi saç ektirmem birkaç yıl daha bekler iyice kel kalmayı beklerim. çünkü şimdi saç ektirirsen ektirdiğin saçlar çıkacak ama şu an mevcut olan saçların dökülecek bunu da düşünmek gerek.

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2023, 22:38:29 »
Ektir ama öncesinde finasterid kullan prp mezoterapi yaptır Xpecia biotin felan takviyeler al ki sonuç daha başarılı olsun
  • Ekim Tarihi: 3.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Prp + Mezoterapi + Biotin + Saw Palmetto

dolpdriv

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2023, 23:00:08 »
ilaca çok sıcak bakmadım ama prp yaptırmıştım yaptırmaya da devam ederim

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2023, 09:38:02 »
hocam Ahmet Tosun olur dediyse sen ona güven. dürüst biridir. olmaz bişeye olur demez. ayrıca bence de donörün gayet iyi durumda. 2.seansa ihtiyacın olacak tabii ama ilk seans sonucu da seni mutlu eder. sende biraz destek vereceksen tabii

Rasim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 29 Eylül 2023, 21:46:02 »
Ben Ahmet Tosun'da sac ektirdim. Ekimin ertesi gunu klinige yikamaya gittigimizde birisi ekim icin gorusmeye geldi. Ahmet Bey'le gorustu o da ekim icin uygun olmadigini belirtmis. Yani demem o ki Ahmet Bey ekim icin uygun olmasan soylerdi diye dusunuyorum. Ki donor alanin da kotu degil yeterli bence. Tabi yine de bu isin uzmanlari daha iyi bilir

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 30 Eylül 2023, 01:07:13 »
ama ben senin yerinde olsam şimdi saç ektirmem birkaç yıl daha bekler iyice kel kalmayı beklerim. çünkü şimdi saç ektirirsen ektirdiğin saçlar çıkacak ama şu an mevcut olan saçların dökülecek bunu da düşünmek gerek.

Saç ekimi düzgün yapılırsa olan saçı koruyor bir defa saçsız saç derisi zamanla kendini imha ediyor ve böyle olunca daha hızlı saç dökülmesi oluyor.
İstersen ektirenlere bak uzun yıllar geçmesine rağmen saçları çok dökülmüyor ama ektirmeyenler dımdızlak kel kalıyor bu biraz tuhaf gelebilir ama böylede bir gerçek var .saç ektirenleri ve ektirmeyenleri gözlemle bunu çok net görürsün.
Bu arkadaş şu an ektirmese tepe dımdızlak kalacalk ve sonrasında ekim yaptırsa saç derisi kendini imha edeceği için o zamana kadar ektilenlerinde sadece güçlü olanları çıkacak ve sonucu tahmin etmek zor değil .ekim olduğu yüz metreden belli olan tel tek çıkan saçlardan başka bir şey olmacak sonuç anlamında.

dolpdriv

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 12 Ekim 2023, 00:35:41 »
hocam Ahmet Tosun olur dediyse sen ona güven. dürüst biridir. olmaz bişeye olur demez. ayrıca bence de donörün gayet iyi durumda. 2.seansa ihtiyacın olacak tabii ama ilk seans sonucu da seni mutlu eder. sende biraz destek vereceksen tabii
teşekkürler hocam bugün ektireceğim

dolpdriv

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Ekim 2023, 00:36:26 »
Ben Ahmet Tosun'da sac ektirdim. Ekimin ertesi gunu klinige yikamaya gittigimizde birisi ekim icin gorusmeye geldi. Ahmet Bey'le gorustu o da ekim icin uygun olmadigini belirtmis. Yani demem o ki Ahmet Bey ekim icin uygun olmasan soylerdi diye dusunuyorum. Ki donor alanin da kotu degil yeterli bence. Tabi yine de bu isin uzmanlari daha iyi bilir
bugün ektiriyorum umarım sonuç güzel olur teşekkürler hocam

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Ekim 2023, 23:52:37 »
Hayırlı olsun dostum.

dolpdriv

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Ekim 2023, 04:55:19 »