Gönderen Konu: VEGAHAIR SCALA CLINIC BEŞİKTAŞ-5000 GREFT-YAŞ 38 - 14.07.2023  (Okunma sayısı 2254 defa)

emekli kel

• Hero Member
 rica aynen merkezi dinle
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 90. gün arkadaşlar 3 ayı devirdik. Ekim ve donör bölge bu şekilde. 3 aya göre gelişme nasıl sizce? Xpacia kullanıyorum sadece önerileriniz olur mu.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2023, 12:03:50 Gönderen: Recepix »

yakubi006

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
3.aya göre durum oldukça iyi.Asıl gelişme 4 ve 8. aylar arasında olacaktır.Onun için stres yapmadan süreci takip edelim.Herşey gönlünüzce olsun

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3.aya göre durum oldukça iyi.Asıl gelişme 4 ve 8. aylar arasında olacaktır.Onun için stres yapmadan süreci takip edelim.Herşey gönlünüzce olsun

Teşekkürler yorum ve iyi dilekleriniz için. İnşallah herksin gönlüne göre olur.

emekli kel

• Hero Member
  sıklaştıkça doğllığıda yerine oturcktır.onumuzdeki 2 3 ay atak yapıp sonra yavas bir seyir bekleyebilir seni yada hız kesmeden devam eder
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
  sıklaştıkça doğllığıda yerine oturcktır.onumuzdeki 2 3 ay atak yapıp sonra yavas bir seyir bekleyebilir seni yada hız kesmeden devam eder

İnşallah öyle olur hocam. Neticeye göre tepe bölgesini de düşünebilirim. Ama temennim güzel bir sonuç almak ve tekrar ekim eziyetine gerek kalmaması yönünde olacaktır. :):):)

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
Prp ve mezoterapi de yaptır düzenli olarak
  • Ekim Tarihi: 3.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Prp + Mezoterapi + Biotin + Saw Palmetto

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ön çizgi daha iyi olsaydı gelişim daha güzel olurdu bir dr saç yönleri çıkışların normal sürece göre
Global Moderator

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar önden profil bu şekle geldi. 4. Aya yeni girdik. Simamız değişmeye başladı gibi ne dersiniz :)
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2023, 16:13:43 Gönderen: Recepix »

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Görüşlerini bekliyorum arkadaşlar :)

emekli kel

• Hero Member
 elbet saçlar çıkıcaktır doğallığına bakıyorum ben doğallık sıklaşma oldukca yerine oturcak gibi

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön çizgiye tekli greft ekmeyip çoklu ekmişler bu yüzden ilerde bir revize gerekebilir neden böyle hatalar yapıyorlar anlamıyorum.

emekli kel

• Hero Member
 nw7lerde onu çok sık yapıolar gür gostersin die en onu algı yapsın die

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
nw7lerde onu çok sık yapıolar gür gostersin die en onu algı yapsın die

nw7 ne demek üstat ?

Facebook Twitter Instagram