Gönderen Konu: VEGAHAIR SCALA CLINIC BEŞİKTAŞ-5000 GREFT-YAŞ 38 - 14.07.2023  (Okunma sayısı 2241 defa)

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
Biraz yavaş ilerliyor ama sonuç olarak ilerliyor bu da iyi bişey, kişiden kişiye yan etkiler değişebilir ancak 2 aydır xpecia kullanıyorum hiçbir yan etki görmedim. Yağlı şeyler yada hazır gıda tüketiyorsaniz azaltın

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Biraz yavaş ilerliyor ama sonuç olarak ilerliyor bu da iyi bişey, kişiden kişiye yan etkiler değişebilir ancak 2 aydır xpecia kullanıyorum hiçbir yan etki görmedim. Yağlı şeyler yada hazır gıda tüketiyorsaniz azaltın

Yorum için teşekkküler Legolass. Ekim merkezi 2,5 aya göre gelişme iyi diyor. Bunlar şu an ekilenlerin %10-20 si diyorlar. Benim cildim de normalde yağlı ondan mı acaba diye de düşünmüyor değilim.

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
Cildiniz yağlıysa ondan da olabilir yağlı şeylerden oldukça uzak durun dışarıda yiyip içmemeye özen gösterin evdeki yemeklerin yağını biraz daha azaltın. Biz ülke olarak çok yağlı besleniyoruz malesef. Fazla yağ sivilceye sebep olur
  • Ekim Tarihi: 3.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Prp + Mezoterapi + Biotin + Saw Palmetto

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar aşağıda 1 aylık değişim ve gelişim var. Gidişat nasıl sizce?

emekli kel

• Hero Member
 daha yolun bası
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
daha yolun bası

Onun farkındayım üstat :) ekim yapilali 3 ay olacak. Son 1 aylık değişim için sormuştum.

emekli kel

• Hero Member
 anlayamayız demek için ole yazdım.soktan kalanlarmı uzamış çıkıışlarmı yoksa ekimde kanlanma artar tüy saçlar biraz kalınlaşır falan.daha çıkışların uzaması için erken karar verilmez 2 3 ay arası resim değerlendirmesi gercekci olmaz bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
değişim var üstat çıkan saçlar kalınlaşmıi yeni çıkan varsada çok farkedilmiyor açıkçası .bu tür ekim öncesi hiç saçı olmayanlarda sonuçlar erken geliyor lakin ince teller pek çıkmıyor kalınlar ise çoğunlukla çıkıyor .işin mahereti ekim merkezinde eğer işini düzgün yaptılarsa incelerde çıkar yok eğer işin ehli bir yer değilse sadece kalınlar çıkar ve seyrek bir görüntü olur.

emekli kel

• Hero Member
 kanlanmadan ekimde tüy saçlar kalınlaşır dedim normalde ekimde tüyler cılızlar ölür ama bazı tuylerde kalınlaşabilio bazen kanlanmadan ekimdeki sonra gene ölür onlar.o tuyler gozle pek goremediğimiz bitkisel hayattaki hucrenin dısarı verdikleri.bazen kanlanma minoxidil etkisi yapıp onları uyarabiliyor ama zamanla gene olurler

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
değişim var üstat çıkan saçlar kalınlaşmıi yeni çıkan varsada çok farkedilmiyor açıkçası .bu tür ekim öncesi hiç saçı olmayanlarda sonuçlar erken geliyor lakin ince teller pek çıkmıyor kalınlar ise çoğunlukla çıkıyor .işin mahereti ekim merkezinde eğer işini düzgün yaptılarsa incelerde çıkar yok eğer işin ehli bir yer değilse sadece kalınlar çıkar ve seyrek bir görüntü olur.

2 fotoyu da pc ye atıp yakından karşılaştırma yaptım üstat. Evet dediğin gibi fark var yeni çıkanlar da var olup kalinlasan da. Son güncel hali ekim merkezine attım bunlar daha ekilenlerin yüzde 10 yüzde 20 si dedi. İnşallah öyledir :)

emekli kel

• Hero Member
  yuzde 20 yoktur 15 falandır en fazla

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
  yuzde 20 yoktur 15 falandır en fazla

öyleyse de iyi :) yüzde 90 ı çıksa bile güzel sonuç alırız diye umut ediyorum. inşallah herhes istediği sonucu alır.

emekli kel

• Hero Member
 dur daha 5000 ekilmiş beyaz saçlarda sonuc iyi oluyor.çok var daha 18 ay dolmasına.sonucun şimdiyle alakası olmaz güzel saçlanırsın.ilerleyen yaslar bizim yaslar.25 değiliz.dolasımda azalma oluo.merkez izin verince dermoller uygula masaj falan yap dahada kalınlaştırır gurleştirir

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dur daha 5000 ekilmiş beyaz saçlarda sonuc iyi oluyor.çok var daha 18 ay dolmasına.sonucun şimdiyle alakası olmaz güzel saçlanırsın.ilerleyen yaslar bizim yaslar.25 değiliz.dolasımda azalma oluo.merkez izin verince dermoller uygula masaj falan yap dahada kalınlaştırır gurleştirir

Şu an sadece xpecia kullanıyorum hocam. 3. kutudayım merkez sadece xpecia kullan 3 ay demişti. Bilmiyorum farklı bir şey kullansam mı xpecia da baya sivilce yapıyor.

emekli kel

• Hero Member
 dısardanda masaj dermoller tarzı uygulamalarla kanla saçı besleyebilirin ama her merkez belli zaman sonra izin verir masaja dermollere

Facebook Twitter Instagram