Gönderen Konu: Nasia Hair Transplant Center (5000) Greft 08.12.2017  (Okunma sayısı 6443 defa)

Mahsencoder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Nasia Hair Transplant Center (5000) Greft 08.12.2017
« : 13 Aralık 2017, 11:13:19 »
Selam arkadaslar; Bu forum sitesindeki Admin ve görevlilere Teşekkür ediyorum gerçekten çok yararlı bir forum sitesi ekim yaptıracak kişiler burdan( Ders Alsın..)
Foruma uzun süredir girmiyordum.Saç Ekimi Yapana Kadar.İlk Ekimim 29 Ekim 2013 te Oldu 4600 greft ekilmişti.Çok başarılı Geçmedi Hüsran Oldu.Yarısı Çıkmadı Diyebilirim yada bu kadar ekilmedi O mağduriyetten sonra psikolojim istanbulda 167 saç ekim merkezi sayacak kadar bozuldu çoğuyla görüştüm bir kısmına geri dönmedim kaş yapayım derken göz çıkaranlarıda gördüm,fabrikasyon haline gelmiş günde 4 kişiyi çıkaranlarada şahit oldum.sac ekimi fiyatlarini internette kendi web forum sitelerinde süslü kampanyalarla sunan o kadar yer varki.lüks görünümlü saç ekim merkezleride daha az ekim yapıp daha çok kazanayım bir diğer alternatif ise çok sayıda ekim yapıp sürümden
kazanayım derdinde.O Kadar uzun bir aramadan sonra Nasia Hair Transplant Center'a Karar verdim.Nasiye hanım 2 seansım olduğu için çok büyük bir özveriyle titizlikle çalıştı baştan sona kadar hiç başımdan ayrılmadı Donörden greftleri çıkarması kökleri açması ve ekmesine kadar. Nasiye hanım ve Asistanı Gamze hanıma kibar ve güler yüzlü  ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum İnşallah güzel olacak. 

Ekim Tarihi : 08.12.2017
Yer: İstanbul Medicine Hospital
Greft Sayısı : 5000
Ekim süresi : 10 saat

Mahsencoder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nasia Hair Transplant Center (5000) Greft 08.12.2017
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2017, 11:15:55 »
Ekim Günü Ön taraflara Sıklaştırma ve vertex tepe kısmına ekim yapıldı.

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2017, 12:11:05 »
ekiminiz hayırlı olsun.daha önce 4600 greft şimdi 5000 greft toplamda donörünüzden 9600 toplanmayan veya hasar alıp dökülen de olursa 10000 greft azalma olacak.peki donörde size ne kadar greft kalacak kalan greftler açıklık,iz gibi sorunlar ortaya çıkarır mı?bununla ilgili merkez size nasıl bilgilendirme yaptı bilgilendirirseniz seviniriz.

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2017, 09:52:58 »
Hayırlı olsun ekiminiz.
2. Kere yüksek sayıda greft ile riske girmişsiniz.
İNŞALLAH ekilemlerin hepsi çıkar ve güzel bir görüntü oluşur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2017, 10:01:20 »
Hayırlı olsun ekımınızı yapan  hanımlar doktor mu ?
Global Moderator

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2017, 12:44:52 »
Geçmiş olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız kabuk dökümünden sonra daha net yorum yapılabilir

Mahsencoder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2017, 15:03:59 »
ekiminiz hayırlı olsun.daha önce 4600 greft şimdi 5000 greft toplamda donörünüzden 9600 toplanmayan veya hasar alıp dökülen de olursa 10000 greft azalma olacak.peki donörde size ne kadar greft kalacak kalan greftler açıklık,iz gibi sorunlar ortaya çıkarır mı?bununla ilgili merkez size nasıl bilgilendirme yaptı bilgilendirirseniz seviniriz.
Teşekkürler ilk seansta 4600 Greft alınmadı malesef  2 seans planlı bir şekilde homojen bir alım oldu ensedeki saçları uzun tutarsam herhangi bir açıklık kalacağını sanmıyorum bana 6 aya kadar ense kendini toparlar denildi en yakın zamanda donör alanını paylaşacam
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2017, 15:07:00 Gönderen: Mahsencoder »

Mahsencoder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2017, 15:04:54 »
Hayırlı olsun ekiminiz.
2. Kere yüksek sayıda greft ile riske girmişsiniz.
İNŞALLAH ekilemlerin hepsi çıkar ve güzel bir görüntü oluşur.
Sağolun ALLAH razı olsun bazı riskleri göze almak lazım sonuç ne olursa olsun gülü seven dikenine katlanacak.

Mahsencoder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2017, 15:05:38 »
Teşekkürler Hocam yapanlar doktor değildi Medicine Hospital Hastanesinde steril hastane ortamında yapıldı ilk seansım doktor tarafından yapılmıştı.Doktor olmasının yanı sıra saç ekimi konusunda belirli bir tecrübeye sahip olmaları ve iyi sonuçlar almış kişileri gördüğümde bu benim için yeterli oldu.

Mahsencoder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Aralık 2017, 15:15:35 »
Geçmiş olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız kabuk dökümünden sonra daha net yorum yapılabilir
Teşekkürler İnşallah  10 günden sonra belli olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Aralık 2017, 18:20:40 »
Teşekkürler Hocam yapanlar doktor değildi Medicine Hospital Hastanesinde steril hastane ortamında yapıldı ilk seansım doktor tarafından yapılmıştı.Doktor olmasının yanı sıra saç ekimi konusunda belirli bir tecrübeye sahip olmaları ve iyi sonuçlar almış kişileri gördüğümde bu benim için yeterli oldu.

Saç ekımınde doktorun tecrübesi ile doktor olmayan bir kişinin tecrübrsi hiç bir zaman aynı olamaz saç ekimi dediğimiz işlem organ bakli standartları taşıyan bir işlem neyse umarım sonucunuz sizi mutlu eder tekrar geçmiş olsun.
Global Moderator

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Aralık 2017, 22:04:40 »
Hayırlı olsun işlem güzel gorunuyor inşallah istediğin sonucu elde edersin sonucu  belirleyecek olan sizin kok kaliteniz bu arada bende saç ekimi yaptırdım neredeyse bütün firmalarla görüştüm ama malesef ki yüzde 98 inde işlemi gerçekleştiren hemşire  att veya sağlık personeli hepsinin plastik cerrahi mevcut fakat işlem yapan plastik cerrah bulmak neredeyse imkansız 3 5 tane yapan var fiyatları olabildiğince yüksek bnm kimisi gibi bir açık alanı yapmaya yanasan pek olmadı olanın da fiyatı bana pek uymadı  ben bu işin tecrübe ve el becerisi ile alakalı olduğu kanaatindeyim onem li olan bu tarz açıklıklarda sonuç alabilmek  umarım hersey gönlünüzce olur

hasan kara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Nisan 2018, 16:53:27 »
herkese merhaba,
daha once 2 kez  sac ekimi yaptirdim ve istedigim sonucu alamadim.hatta 2.ekimde dedim ki ala ileceginizi alin bidaha aklimda kalmasin,ekim yapan kisiler de bundan sonra alinmaz bu son dediler ve 2.ekimim cok zayif bi ekim oldu.finalde kotu gorunmuyordum ama seyrek sacli bi adamdim.arkadaslarim sac ektirsene diyordu trajikomik bi durumdu.Ben de kendime kismet dedim hani bu kadar oldu sukur tam kel degilim.tesadufen karsilastigim ekrem abinin saclari kafami karistirdi.hani bu iste artik kendi capimda ustalastigim icin belli bi ekim var ama bu kadar sık olamaz dedim.ekrem abi arkadasimin arkadasiydi.adam o ceden bildigin kelmis.o yuzden arkadaslar benim de ekim yaptirdigimi bildigi icin adam keldi bak simdi saclara dedi.ben bildigi  şok,incele dediler saka mi gercek mi bilemedim.eski resimleri ve nasia hair in face sayfasini gosterdiklerinde inandim.ama dedim ben 2 defa ektirdim.ve ilgilenmedim.ekrem abi hirs yapmis gorusme ayarladi bana.iyi dedim zaten pek bi isim yok gidiym.nasia hanimla konustum,samimi geldi,amaan dedim en kotu kazitirim.3.000 tel aldilar ve su an 7.ayimdayim onceki saclara da zarar vermemisler yeniler de cikinca tam anladim.keske daha once onlara gelseymisim.neyi anladim biliyor musunuz.herkes saci alir ve eker ama cikip cikmamasi o sacin canli alinip canli ekilmesine bagliymis.ha sirma sacli miyim degilim ama o 3 bin saci gozle gordum yaa bildiginiz ciktilar,ah dedim keske daha once gelseydim.ama halimden memnunum.size tavsiyem canli orneklericanli canli gorun,yuzyuze,fotoyu bosverin.bana burdan ulasirsaniz ozel mesaj atin yardimci okurum.neden mi ?cunku bana biri yardim etti ve ben mutluyum ,kendimi borclu hissediyorum

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #13 : 10 Nisan 2018, 16:58:39 »
mutlu olmanız çok enterasan ekim öncesi ile çok bir fark göremedim ben ..5000 greft sonucu bu olamaz kardeşim yani sanki 1000 greft tutumuş gibi yada fotoğraflar yanıltıyor mümkünse tam tepeden fotoğraf yükleyebilirmisin.
birde donerin son halini atabilirmisin 10 bin greftten sonra ne durumda çok merak ettim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 10 Nisan 2018, 17:12:26 »
mutlu olmanız çok enterasan ekim öncesi ile çok bir fark göremedim ben ..5000 greft sonucu bu olamaz kardeşim yani sanki 1000 greft tutumuş gibi yada fotoğraflar yanıltıyor mümkünse tam tepeden fotoğraf yükleyebilirmisin.
birde donerin son halini atabilirmisin 10 bin greftten sonra ne durumda çok merak ettim.

Cenk sen yanlış anladın sanırım konu sahıbının sonucu degil bu arkadas bu konuda paylaşmış.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram