Gönderen Konu: BURSA VEYA ISTANBUL SAÇ EKİM TAVSİYESİ HK :  (Okunma sayısı 610 defa)

etana

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
BURSA VEYA ISTANBUL SAÇ EKİM TAVSİYESİ HK :
« : 20 Eylül 2023, 10:51:46 »
Değerli forum üyeleri ;

Çoğu erkeğin korkulu rüyası, makus talihi, nispeten başının belası olan kellik, geldi beni de buldu. Henüz tehlikenin başında iken önlem almak, ve sürece girmek istiyorum. Bir süredir yaptığım araştırmalardan mütevellit an itibari ile muallakta kaldığım bir dönemdeyim maalesef. Yakın zamanda saç ektirmeyi düşünüyorum fakat İstanbul'da Florya Estetik diye bir merkezden 15.000,  Bursa'da oturduğum için Estetik International'dan da 25.000 saç ekimi için fiyat aldım. Fotoğraf mukabilinde birkaç yere daha başvurdum ama bunlar genelde Jimer Hastanesi ve Medical Park gibi hastaneler. 20-30.000 bütçe ile fiyat performans açısından tavsiyede bulunabilecek üyelerimiz var mıdır?

Estetik İnternational'da ikna olmuştum aslında ama forumda birkaç konu özelinde incelemelerde bulundum, ikilemde kaldım açıkçası. Ali ekber Yürekli hoca ile görüştüm, kendisi ilgili ve işinde tecrübeli bir hoca. Uzun süredir de Estetik Int. bünyesinde. Kendisine ekim yaptırmış üyelerimiz var ise de, fikir verirlerse ayrıca sevinirim.

Fotoğraflarımı yüklüyorum, mükemmel bir operasyona ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum, dolayısıyla bütçeyi 20-30bin tuttum arkadaşlar.

Sağlıklı ve güzel günleriniz olsun.

Saygılar

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Ynt: BURSA VEYA ISTANBUL SAÇ EKİM TAVSİYESİ HK :
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2023, 11:08:45 »
Selam, yaşınız kaç bilmiyorum ama herhalde 20 li yaşlardasınız. Bence bahsettiğiniz merkezlerde saç ekimi yaptırmayın. Bütçeniz müsait olana kadar bekleyin, gerekirse 1-2 sene erteleyin ve forumda iyi sonuçları çok olan merkezlerden birini seçin. Yaptıracağınız ekimin sonuçları ilerleyen yıllardaki saçınızın durumunu ve yapılacak olası ekimleri etkileyecek. Donör bölgenin iyi kullanılması çok önemli, hem yıpratılmaması hem de çıkartılan greftlerin boşa gitmemesi lazım. Acele etmeyin derim çünkü bu işlemin geri dönüşü yok maalesef.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

etana

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2023, 11:46:11 »
Merhaba tekrar,

Belirtmeyi unutmuşum da, yaş 38, ileri vadede daha yoğun iş temposuna gireceğim için ektirmek istedim de. Alakana ve tavsiyelerin için teşekkür ederim arkadaşım, bir karar verip değerlendireceğim artık...

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2023, 12:16:58 »
Rica ederim, sonuç başarısız olursa bir yıl ilk ekimin sonuçlanmasını bekleniyor sonra ekinci ekimin planlanıp yapılması falan derken toplam 2-2,5 yıllık bir süreç oluyor yani acele etmeyin. İyi şanslar.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Chamberlein

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Eylül 2023, 13:23:32 »
hocam açıklığım az diye düşünmeyin çok dikkat edilmesi gereken bi açıklık zira kendi saçlarınızdan dahi olabilirsiniz dhı tekniğiyle iyi ekim yapan yerleri araştırın tek seferde kurtulun derim.. hakan doğanay serkan aygın bi bakın derim

etana

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2023, 09:22:16 »
İlginize teşekkür ederim. Tavsiyeleriniz üzerinde araştırma yapacağım. Çok çok teşekkür ederim... |-onayisareti-|

mrtsen

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 21 Eylül 2023, 10:27:20 »
Hocam benim yegane tavsiyem saç ekim merkezlerinin kendi reklamlarını dinleme. yaptıran referans sayısı ve memnuniyet oranına bak.
  • Ekim Tarihi: 16.08.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Xpecia,Redoxon,Alfa Lipoik Asit, Solgar VM 2000, Proscar, Prozinc Plus, Prozin Plus Serum

Facebook Twitter Instagram