Gönderen Konu: Yeni başlıyorum hep beraber takip edelim…  (Okunma sayısı 1770 defa)

Azimli Kel

• Jr. Member
  • **
  • Azimli Kel
Ynt: Yeni başlıyorum hep beraber takip edelim…
« Yanıtla #16 : 18 Ekim 2023, 02:01:22 »
konazol yerine ketoral krem kullansan bence çok daha iyi edersin hem daha etkili hemde konazol gibi saça zarar vermiyor.
konazolun saça zararı nedir?
Finasterid 1 mg
ogx sülfatsız şampuan

Azimli Kel

• Jr. Member
  • **
  • Azimli Kel
« Yanıtla #17 : 18 Ekim 2023, 02:05:06 »
arkadaşlar merhaba tekrardan 2 gün sonra 1 ayımı doldurucam saçlarım finası bıraktım diye mi bilmiyorum yada duta başladığım için midir bilmiyorum tam ama dökülme arttı şuan herhangi bir değişiklik yok ama dökülme arttı diyebilirim normalde 3 4 tel gelirdi elime şuan yine fazla gelmeye başladı bide arkadaşlar saçları kısalttım saçlar seyrek göründüğü için topik kullanıyorum az miktarda topik saça zararlı mı ? yani seyreklik görünmese kullanmam ama bunu kullandığımds kendimi iyi hissediyorum

kullandığım ilaçlar
çinko
dut
konazol
d vitamini 15 günde 1
Finasterid 1 mg
ogx sülfatsız şampuan

Azimli Kel

• Jr. Member
  • **
  • Azimli Kel
« Yanıtla #18 : 18 Ekim 2023, 02:06:44 »
Bu arada dut kullanmaya başladığımdan beri herhangi bir yan etki yaratmadı sadece bazen kısa süreli kasıklarda ağrı oluyor oda ilk başladığımda oldu suan daha az oluyor.
libido vs bi değişiklik yok
Finasterid 1 mg
ogx sülfatsız şampuan

mustafa sarı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 18 Ekim 2023, 08:23:36 »
Bu arada dut kullanmaya başladığımdan beri herhangi bir yan etki yaratmadı sadece bazen kısa süreli kasıklarda ağrı oluyor oda ilk başladığımda oldu suan daha az oluyor.
libido vs bi değişiklik yok
Finden dut a geçince dökülmesi artan çok kişi duymuştum zamana bırakmanda fayda var bi 6 ay 1 sene kullan ona göre haraket edersin

Azimli Kel

• Jr. Member
  • **
  • Azimli Kel
« Yanıtla #20 : 18 Ekim 2023, 12:11:11 »
Finden dut a geçince dökülmesi artan çok kişi duymuştum zamana bırakmanda fayda var bi 6 ay 1 sene kullan ona göre haraket edersin
valla zaten saç seyrek yani bu dökülme olayı kötü oldu ne iğrenç bi dert ya
Finasterid 1 mg
ogx sülfatsız şampuan

mustafa sarı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 18 Ekim 2023, 14:44:47 »
valla zaten saç seyrek yani bu dökülme olayı kötü oldu ne iğrenç bi dert ya
Seni çok iyi anlayabiliyoruz saça en ihtiyaç duyduğumuz zamandayız zorluyor bizi

Azimli Kel

• Jr. Member
  • **
  • Azimli Kel
« Yanıtla #22 : 17 Kasım 2023, 04:42:23 »
tekrardan merhabalar yakın zamanda cildiye doktoruna gittiim kan verdim pazartesi günü sonuçlara bakıcaz dut kullandığımı söyledim ve dut kullandığım sürece saçlarda pek bi değişiklik yok şuana kadar aynı yanı süreç minoxil benim için uygun değil acaba diyorum hairforte spreyine mi başlasam önceden kullanıyordum saçıma hacim kazandırmıştı o sıralar tekrar başlasam nasıl olur
Finasterid 1 mg
ogx sülfatsız şampuan

Oscar412

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 11 Aralık 2023, 00:43:44 »
son durum nedir hocam

Azimli Kel

• Jr. Member
  • **
  • Azimli Kel
« Yanıtla #24 : 11 Aralık 2023, 02:42:46 »
son durum gerçekten şuanlık böyle şu oldu bu oldu diyecek bişey yok fini bıraktığım zamanda dökülmeler oldu zaten hemen sonraki gün duta başlamıştım sebamed saç dökülmesi için olan şampuanı kullanmaya başladım dökülme yavaş ama halen dökülüyor baya seyrek gözüküyor açıkçası bakalım ilerki zamanlarda nasıl olacak büyük ihtimalle hairforte a başlicam
Finasterid 1 mg
ogx sülfatsız şampuan

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 29 Aralık 2023, 09:27:50 »
Kardeşim uğraşma hairforte ile dutastreidli mezoterapi+dutas hap haftada 4/5+minoxille ilerleme kaydedersin. Hairforte para ve zaman kaybı olur.
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 06 Ocak 2024, 00:41:04 »
Kardeşim uğraşma hairforte ile dutastreidli mezoterapi+dutas hap haftada 4/5+minoxille ilerleme kaydedersin. Hairforte para ve zaman kaybı olur.

Dut mezoterapi nerde yapiliyor?

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #27 : 06 Ocak 2024, 23:06:48 »
Dut mezoterapi nerde yapiliyor?
yapan yerler var internette arastir.ben 10 gün oldu yaptirali.saclarin rengi simsiyah oldu ve kalinlasti.3 ayda bir yapılacak.ama sana şunu soyliyeyim minoxidil olmadan bu iş zor.minoxidil kan damarlarını açar ve saçın beslenmesini sağlar.hair Forte hiç bir işe yaramaz sakın bulaşma hiç bir işe yaramıyor.minoxil +konazol+antiandrojen oldumu şimdiki teknolojide gerisi teferruat.destek olarak biotin falan kullanabilirsin etksii var.karar senin
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Azimli Kel

• Jr. Member
  • **
  • Azimli Kel
« Yanıtla #28 : 07 Ocak 2024, 04:08:17 »
ya umut fakirin ekmeğidir diyoruz ya hani bende dut kullanırken hairforte kullaniyim dedim yani hem dıştan hem içten bi destekleme olur fakat hairforte 3 gün oldu kullanalı saç diplerimde acayip ağrı oldu kafamın arka tarafı da acayip kaşındı bu 2 gün falan sürdü şuan bişey yok ama  dökülme yaptı yani uzun zamandır dökülme agresif değildi kullanmamayı düşünüyorum bunun normal olduğunu düşünmüyorum
Finasterid 1 mg
ogx sülfatsız şampuan

Azimli Kel

• Jr. Member
  • **
  • Azimli Kel
« Yanıtla #29 : 07 Ocak 2024, 04:09:30 »
ya malesef ben minoxil kullanamıyorum zaten kalp rahatsızlığım var o sebepten imkansız yoksa daha önce kullanıyordum minoxu
Finasterid 1 mg
ogx sülfatsız şampuan

Facebook Twitter Instagram