Gönderen Konu: 05.05.2023 /İbrahim Erayhan Saç Ekim Merkezi / Yaş:34/4900 Greft  (Okunma sayısı 2660 defa)

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dermaroller +serum ile mezoterapi ye de başladım. Bunun dışında prp, sprey, Vitamin falan hepsini düzenli olarak kullanmaya devam ediyorum. Fakat saç ekimine başlamadan önceki gibi dökülmeler devam ediyor. Bu kadar tedaviden sonra dökülmenin durmasını beklerdim.

Donatello

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba dostum geçmiş olsun maalesef saç ekiminiz olmamış İstanbul'da gayet iyi ekim merkezleri var.reklamlarına inanamamak lazım böyle ekim merkezlerinin forumda birçok tecrübeli arkadaş var bunun için
  • Ekim Tarihi: 18.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Proscar, xpecia, redoxon, Solgarvm2000,venetura alpa lipoik asit,

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaklaşık 2 sene boyunca 'Saç ekimin olmamış' lafına maruz kalmamak için çok yer araştırdım. İbrahim hoca dahil bütün ekim merkezleri 'donör bölgen iyi çok güzel sonuç elde edeceğiz.' Dedi Gelinen noktada kaç kişi yorum yaptıysa herkes olmamış diyor. Gerçekten şu süre boyunca hem maddi hem de manevi olarak çok emek verdim. Aslında şuna da inanırım adam akıllı yapılan bir ekimde çok ekstra ürün kullanmaya da gerek yoktur. Eğer ki ekim işlemi başarısız ise istediğin kadar ürün kullan... 2 hafta önce İbrahim Hoca ile konuştuğumda net bir şey söylemek için daha erken dedi bana. Umarım onun dediği gibi olur. Onun için 10-12. Aya kadar bekleyeceğim. Daha önce dediğim gibi bu süre içinde her ay resim atacağım. Sürecin sonunda yine herkes 'başarısız' derse o zaman bu başarısız sonucun başkalarında olmaması için elimden geleni yapacağım. Kimsenin hakkına girmemek için  şuan sadece resim atacağım bu platforma. Yorum yapan arkadaşlara da teşekkür ederim.
  • Ekim Tarihi: 05.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi İbrahim Erayhan Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hc care complex, hc care şampuan,evocapil şampuan,nuevo serum, nuevo Vitamin, her ay prp,byopecia, mezoterapi +mie saç bakım serumu

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaklaşık 2 sene boyunca 'Saç ekimin olmamış' lafına maruz kalmamak için çok yer araştırdım. İbrahim hoca dahil bütün ekim merkezleri 'donör bölgen iyi çok güzel sonuç elde edeceğiz.' Dedi Gelinen noktada kaç kişi yorum yaptıysa herkes olmamış diyor. Gerçekten şu süre boyunca hem maddi hem de manevi olarak çok emek verdim. Aslında şuna da inanırım adam akıllı yapılan bir ekimde çok ekstra ürün kullanmaya da gerek yoktur. Eğer ki ekim işlemi başarısız ise istediğin kadar ürün kullan... 2 hafta önce İbrahim Hoca ile konuştuğumda net bir şey söylemek için daha erken dedi bana. Umarım onun dediği gibi olur. Onun için 10-12. Aya kadar bekleyeceğim. Daha önce dediğim gibi bu süre içinde her ay resim atacağım. Sürecin sonunda yine herkes 'başarısız' derse o zaman bu başarısız sonucun başkalarında olmaması için elimden geleni yapacağım. Kimsenin hakkına girmemek için  şuan sadece resim atacağım bu platforma. Yorum yapan arkadaşlara da teşekkür ederim.
8 ayda hersey daha belli olur,az daha sabir şimdiye kadar kökler parmaklarina batmasi gerekiyordu biraz geç kalinmiş ama belki biii atak olabilir

ivenrec

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu forumda böyle süreci devam edip 1-1.5 ay içerisinde atak şekilde saçları çok güzel çıkanlar oldu. Bence pozitif düşünün pozitif olsun, bende aynı yere ekim yaptırdım 42 gün oldu. Beklemekten başka yapacak bir şey yok.

BeyBer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba. Ekiminiz hayırlı olsun. Bende 30 Eylül'de İbrahim beye Ekim yaptirdim.
2 sene araştırma yapmışsınız, ama hiç bir Ekim merkezinin sahibi kendi başına hem donor almayı hem Ekim yapmayı ham anestezi vs yapmaz. Hatta çok ünlü merkezlerde tamamen hiç bir şeye elini sürmeden arabara kontroller yapıyor.
İbrahim bey on çizgi, donor bölgesi ve kanal açma kısmında eşlik ediyor.
Önemli olan yanında calisan personelin uzmanlık bilgisi. Benim şuan ekimimin 8. Günüm ve kabuk dökme günüme iki gün olmasına rağmen neredeyse kabul kalmadı kafamda ve ense bölgem çok daha erken topadi ve ikinci ekimim (ilk ekimim başka merkezdeydi ve faciaydi. Özellikle ensemde Ekim seyrekligi barizdi)  olmasına rağmen eski Ekim izlerini de ensemde topladı homojen bir yayılım yaptı. Şuana kadar çok memnunum.
 Bir de 7 li kök geldi elime vs yazmışsınız. Bu şok dokulme nedir ve ya ekimden sonra neden dökülür diye biraz araştırdim, bu çok normal bir durum. Sac farklı bir bolgeye ekilonce kök kendini kroumaya alınca  soklayip ekilen saçı bırakıyor, kök içerde kalıyor mus. Bakalım zaman neyi gosterecek.
Bende sizin gibi sosyal medyada tanıdım kendisini.
Bizzat Ekim yaptiranlar ile görüştüm 8-9 kişi buldum farklı illerden hepsi de memnundu.
Günde 3 kişiye Ekim yapıyor, sabah gittigimde  biri Ekim yaptirmis 2 sene olmuş çok memnun kalınca abisini getirmisti. Ekim yaptiran cocugun saçı öncesi sonrası beni çok memnun etti açıkçası. İnşallah herkes emeğinin karşılığını bulur. Size çok dua ediyorum ve ruh halimiz çok iyi biliyorum.

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Biraz daha bekleyip görmek lazım.
  • Ekim Tarihi: 05.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi İbrahim Erayhan Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hc care complex, hc care şampuan,evocapil şampuan,nuevo serum, nuevo Vitamin, her ay prp,byopecia, mezoterapi +mie saç bakım serumu

Keladayı34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Biraz daha bekleyip görmek lazım.

Hocam son durum nedir
  • Ekim Tarihi: 14.12.2023
  • Ekim Merkezi ismi EsteAvva
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 28

BeyBer

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonucunuz nedir hocam?

Facebook Twitter Instagram