Gönderen Konu: 05.05.2023 /İbrahim Erayhan Saç Ekim Merkezi / Yaş:34/4900 Greft  (Okunma sayısı 2659 defa)

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu forumdan akil alicaktin bak benim gibi istnbulda oturuyorsun ben ahmet tosunda yaptirdim memnunum çoğu ekimciler istnbulda ne gerek var bursaya bu foruma danişsan eminim ki ilk 5te kimse ibrahim beyi söylemezdi.Bekle biraz senin gibi birisi daha oraya ektirmişti bu aylarda memnun değildi sonradan iyi çikişlar oldu bu hocanin ekimleri geç çikiyor konularini incelediğim kadariyla

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sagolasin hocam bilgilendirdiğin için
  • Ekim Tarihi: 05.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi İbrahim Erayhan Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hc care complex, hc care şampuan,evocapil şampuan,nuevo serum, nuevo Vitamin, her ay prp,byopecia, mezoterapi +mie saç bakım serumu

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Ekimden sonra kurumuş deriyle birlikte dökülen tutmamış kökler olabiliyor, bana da olmuştu ama içinden 7 tane saç teli çıkmasını anlayamadım. Süreciniz biraz yavaş ilerliyor, her şey bitmiş değil. Umarım atak yapar ve kapatıcılık artar. Bekleyip görmekten başka çare yok, en kötü ihtimalle bir ekim daha olacak.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk dökümünde yanlış birşey yapmamak için ta Bursa'ya kadar gitmiştim. Kabuklanma nokta şeklinde değil de baya büyük kabuklar şeklinde idi. Normalde kabuk alımında çok fazla zorlama olmaz diye biliyorum fakat kabukları döken çocuk resmen kazıyarak tek seferde aldı bütün kabukları. Hatta dedim sıkıntı olur yok merak etme abi bisey olmaz dedi. Vallahi bilmiyorum da ikinci ekimi yapmak için mi ekim yaptık. Hem arkada sınırlı sayıda saç var ve süreç gerçekten çok yorucu. Ekim meselesinin başarısı %80 ekim anında yapılan işlemin düzgün yapılıp yapılmadığına bağlı. Eğer ki ekip iyi değilse ekimden sonra istediğin kadar medikal tedavi yaptır.
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hc care complex, hc care şampuan,evocapil şampuan,nuevo serum, nuevo Vitamin, her ay prp,byopecia, mezoterapi +mie saç bakım serumu

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Üşenmeyip Bursa'ya kadar gitmişsiniz. Kabukları döken kişi doğru uygulama yapmıştır herhalde. Geniş açıklık olunca kapatıcılık sağlamak için genelde iki ekim gerekiyor. Umarım bu ekimde greftleriniz boşa gitmemiştir ve yakında çıkışlar başlar.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

SonSacBükücü

• Full Member
Kötü düşünmeyin derim. Çıkışlar başlamış böyle boşluklu bir görüntü yok saçlarınızın çok ince yapılı olması ve zaten yeni çıkanların da normal genetikten daha da ince çıkmaya başlayıp sonradan kalınlaşacak olması görüntüyü kötü gibi gösterebiliyor.

Günün çoğu vakti forumdayım bakıyorum konulara, bazılarının 6.aydan sonra atağa geçmiş herkes ümidi kesmişken ve cidden kötü durumda olanlar da öyle. 1 aylık süre hani bir varmış bir yokmuş gibi çok kızlı etki edebiliyor. Bu belki sizin 6-7.ayınızda yaşanacak.
  • Ekim Tarihi: 30.08.2023
  • Ekim Merkezi ismi Yeni Med Tıp Merkezi
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Divoque Bakım Seti
Yeni Med Tıp Merkezi - Saç Ekimi

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim yorum yapanlara. Bakalım zamanla düzelir umarım.
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

ivenrec

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ben de aynı yere ekim yaptırdım 25 gün falan oldu. Yani ekim yapıldıktan sonra 10-15 gün geçtikten sonra greftin yerinden çıkması diye bir durumun söz konusu olacağını sanmam. Hintell konuya gelirse kendisi de cevaplar muhtemelen. Bu saç çıkış süreci kişiden kişiye değişebiliyor. İyi düşün, iyi olsun. Yakın çekim baktığında nokta nokta saç köklerini görmüyor musun peki, yani görüyorsan greft yerinde duruyordur. Greft varsa o saçın çıkışı genetikle alakalı olup kişiden kişiye değişmiyor mu? Ben mi yanlış biliyorum?

remziaruk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam duurmun nasıl

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaklaşık 4,5 ay oldu. Bana göre de süreç şu ana kadar başarılı değil, çevrendeki insanlara göre de de aynı şekilde. Biraz daha bekleyeceğim
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

ivenrec

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saç ekim sonrasında hiç kan değerlerine baktırdınız mı?

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yok baktırmadım, gerekirse ona da baktıracağım. Dün İbrahim Hoca ile konuştuk. Şuan için konuşmanın daha erken olduğunu söyledi. Her türlü yaptığı işin arkasında olduğunu ekledi. Ben de bekleyip bakacağım 15 gün veya ayda bir sizin de düşüncelerinizi almak için buraya resim atacağım. En mantıklısı biraz daha beklemek.
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

mrtsen

• Jr. Member
  • **
Sonucunuz umarım istediğiniz gibi gelişim gösterir ve tamamlanır. Ben de Bursa'da İbrahim Bey ile görüşünce olanca olumlu reklamına rağmen siz bu işin neresindesiniz diye sorup, ben koordinatörüm ekip yapacak işlemi ben sadece ön çizgi tasarımı yapacağım deyince tereddütte kalmıştım. Muhtemelen ekipte çok tecrübeli isimler de vardır ama bir isme gidiyorsanız bence kritik aşamaların tamamını onun yapacağı rahatlığında olabilmelisiniz. nitekim bu sebeple asuman hanımı tercih etmiştim.
  • Ekim Tarihi: 16.08.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Xpecia,Redoxon,Alfa Lipoik Asit, Solgar VM 2000, Proscar, Prozinc Plus, Prozin Plus Serum

ivenrec

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kanal açımını da ibrahim bey yapıyor. yani benim işlemimde o yaptı.

Muhammet A.

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Son hali
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 34

Facebook Twitter Instagram