Gönderen Konu: Resul Yüksek Samsun Medical park 3200 Greft yaş 28 (2.Ekim) 21.08.2023  (Okunma sayısı 1634 defa)

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
İnsanlığına bir lafım yok on numara bir insandır. Bir ara Hatay'da yaşıyordum orada üniversite hastanesinde tanıdığı doktor arkadaşları vardı onlara yönlendirdi ve farklı sağlık sorunlarımla da ilgilendi. Deprem zamanı arayıp iyi olup olmadığımı bir şeye ihtiyacım var mı diye sordu. Her şeyi aklında tutan iyi bir hekim aslında ama malesef ekim konusunda aynı şeyleri söyleyemeyiz. Forum ve forumdaki konular olmasa ekim merkezi arayışını tamamen rafa kaldırmıştım aslında ama napalım herşey nasip...
İnsanlık konusuna gelince hocam başka bir yerdede okumuştum herkese aynı cümleleri kuruyor sen benim oğlumsun seni çok seviyorum üstüne bir sıkıntı olursa ekim yapacağını iletti… ama kendisi çorumdan kaçtı ha ektirmezdim orası ayrı bir konu 😂

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun saç ekiminiz açıklığınız fazla kendi saçlarınız dökülmeye devam ediyor
Bunu belirttimi saçınızı eken merkez var olan saçlarınızı korumak için ve güçlendirmek için her hangi bir tavsiyeleri oldu mu? Korusan iyi edersin ihtiyacın var şu an var olan saçlarına.
Planlama ön çizgin fena değil saç ekimin orta sıklıkta
Sadece hoşuma gitmeyen kısım temple bu konuda acemiler tasarım ve ön çizgi ile birleşim noktaları yan şakakların çok iyi olmamış.

Umarım güzel sonuç alırsınız.

Hocam merhaba 46. Gündeyim şok dökülmeler devam ediyor ama aklıma bişi takıldı bu dökülme normal mi? Üçüde aynı kök farklı zoomlarda attım anlamanız için…

SonSacBükücü

• Full Member
Normal hocam bu tip dökülmeler içiniz rahat olsun
  • Ekim Tarihi: 30.08.2023
  • Ekim Merkezi ismi Yeni Med Tıp Merkezi
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Divoque Bakım Seti
Yeni Med Tıp Merkezi - Saç Ekimi

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Normal hocam bu tip dökülmeler içiniz rahat olsun

Ucunda böyle farklı bişi görünce dedim köktenmi geldi geç döküldüğü için deri parçasıyla fln düşmüş olabilir.

SonSacBükücü

• Full Member
Ucunda böyle farklı bişi görünce dedim köktenmi geldi geç döküldüğü için deri parçasıyla fln düşmüş olabilir.

15-20 günden sonra köklere zarar vermek imkansıza yakın ki dışarı greft çıkması imimimkansız 🤣
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
15-20 günden sonra köklere zarar vermek imkansıza yakın ki dışarı greft çıkması imimimkansız 🤣

Valla zaten bu şekilde dökülen toplam 3 tane gördüm diğerleri hep benim bildiğim şekildeydi. Hergün zaten masaj yapıyorum çok şiddetli bir bası uygulamadan devam ediyorum.

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *

Hocam ekim hakkında yorum yapabilir misin?

SonSacBükücü

• Full Member
Sık bir ekim olmamış ama temiz olmuş işlemler, toplarlamanız hızlı olur diye düşünüyorum. Çizgi tasarım da gayet hoş.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Sık bir ekim olmamış ama temiz olmuş işlemler, toplarlamanız hızlı olur diye düşünüyorum. Çizgi tasarım da gayet hoş.

Teşekkür ederim yorumların için sürecimiz bitmedi. Bende ekimden sonra seyrek ve eksik olduğunu belirttim doktor çok iyi yaklaştı duruma önününüzdemi mayıs haziran gibi sonuca bakacağız fotoğrafını çekeceksin hocam burası burası diceksin tekrardan ekim yapacağım dedi istersen saçını kesmedende yapabilirim gönlünğ rahat tut dedi. Resul hoca cidden bu konusa çok iyi.

SonSacBükücü

• Full Member
Teşekkür ederim yorumların için sürecimiz bitmedi. Bende ekimden sonra seyrek ve eksik olduğunu belirttim doktor çok iyi yaklaştı duruma önününüzdemi mayıs haziran gibi sonuca bakacağız fotoğrafını çekeceksin hocam burası burası diceksin tekrardan ekim yapacağım dedi istersen saçını kesmedende yapabilirim gönlünğ rahat tut dedi. Resul hoca cidden bu konusa çok iyi.

Ekim sonrası olan saçlar da şoka uğruyor örnekleri çok fazla ben dahil. Uzun şekilde ektiren biri vardı şok evresine geçince olan saçları dökülüyordu gideri tıkayacak derecede. Siz yine de kestirip ektirin daha rahat çalışır ekimi yapan çalışanlar
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası olan saçlar da şoka uğruyor örnekleri çok fazla ben dahil. Uzun şekilde ektiren biri vardı şok evresine geçince olan saçları dökülüyordu gideri tıkayacak derecede. Siz yine de kestirip ektirin daha rahat çalışır ekimi yapan çalışanlar

Bende aynı düşüncedeyim.

Facebook Twitter Instagram