Gönderen Konu: Serkan Aydın ekibi saç ekimi 4000 greft yaş 24  (Okunma sayısı 16111 defa)

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aydın ekibi saç ekimi 4000 greft yaş 24
« Yanıtla #106 : 27 Kasım 2023, 09:15:22 »
Kafa vurma rekorunu aldım, futbola başladım daha ilk maçta kafa topunda kaleciyle çarpıştım işretledipim yerden ekime kadar darbe aldım Ekim olan yerde ufak köklerden kan geldi saç çıktı mı çıkmadı mı onu takip edemedim maçta şimde de geri bıraktım futbolu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #107 : 27 Kasım 2023, 11:16:51 »
 ozellikle ilk 72 saat cok onemli.3 ay olmuş.bişi olcağını sanmıom.takıntılı bir arkadas vardı ekilenleri beğenmemiştir 2 3 4 ay falandır baslarda sokturdu dra baktı iyi olmucak belli hemen soktureyim dedi.dr cımbızla kokunden alıodu gene geliyordu saçlar sokturene kadar mahvoldu kolay çıkmıo onlar.kıl ölü hucre canlı.saç 2 cm aşağı ekilio.ayda bir cm uzar ortalama 2 ay sonu bebek tüyü gibi çıkar gozle goremezsini diyordu ekimci.kiminin 3 4 ayı buluyor uzama hızına gore.yeni saç cılız çıkar sonra kalınlaştır.3 ay olmuş kanama yuzelseydir hucre oturmuştur.genede dikkat etsen bundan sonra kafa vurmasan iyi olur.o kanın 2 cm aşağıdan geliceğini sanmıom.var odasında incelendi bu carpışma.bence sorun yok.1 2 ay daha oynama bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 27 Kasım 2023, 11:47:56 »
ozellikle ilk 72 saat cok onemli.3 ay olmuş.bişi olcağını sanmıom.takıntılı bir arkadas vardı ekilenleri beğenmemiştir 2 3 4 ay falandır baslarda sokturdu dra baktı iyi olmucak belli hemen soktureyim dedi.dr cımbızla kokunden alıodu gene geliyordu saçlar sokturene kadar mahvoldu kolay çıkmıo onlar.kıl ölü hucre canlı.saç 2 cm aşağı ekilio.ayda bir cm uzar ortalama 2 ay sonu bebek tüyü gibi çıkar gozle goremezsini diyordu ekimci.kiminin 3 4 ayı buluyor uzama hızına gore.yeni saç cılız çıkar sonra kalınlaştır.3 ay olmuş kanama yuzelseydir hucre oturmuştur.genede dikkat etsen bundan sonra kafa vurmasan iyi olur.o kanın 2 cm aşağıdan geliceğini sanmıom.var odasında incelendi bu carpışma.bence sorun yok.1 2 ay daha oynama bence.
var doğru bir karar verdiğini düşünüyorum . fener maçındaki var sistemi gibi değil  teşekkür ediyorum  😅🙏

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #109 : 27 Kasım 2023, 12:35:57 »
 rica ederim :)ben bakmadım pek izledimde hakem doğramış samet gene çok uzun zamandır sametten suphelenip takibe almıştım bu oyuncu guvern vermio dikkat edin demiştim eşime dostuma.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 30 Kasım 2023, 22:28:24 »
111. Gün kılasik ışık altı , böyle tam belli oluyor boş alanlar ama gidişaat yavaş olarak görüyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #111 : 30 Kasım 2023, 22:43:06 »
 pozisyon varda bu kadar ışık altında incelenmez.var kameralarında ışığı normal yap.3 dkda bir varda pozisyonda incelenmez.gerektirkce  15 dkda bir maç boyunca 10 kereden fazla vara gidilmez çok sabırsız hakemsin

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 30 Kasım 2023, 22:53:08 »
pozisyon varda bu kadar ışık altında incelenmez.var kameralarında ışığı normal yap.3 dkda bir varda pozisyonda incelenmez.gerektirkce  15 dkda bir maç boyunca 10 kereden fazla vara gidilmez çok sabırsız hakemsin
insan artık çıksın istiyor vara çok gidiyoruz her pozisyonu inceletiyorum 😅

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #113 : 30 Kasım 2023, 22:55:51 »
 :)daha maç yeni basladı erkenden 3 atıp maçı bitireyim demek futbolun mantığına aykırı reis

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 02 Aralık 2023, 02:52:52 »
Ön tarafta ekilen saçlı bölgede kepek oluştu iğneyle orayı kaldırayım dedim böyle bir görüntü oldu , öncelikle bu kepekmi yoksa ölü deri dedikleri bu mu iğneyle böyle bişey yapmamın zararı var mı  , nasıl iğleşir ve geçer bu deri olayı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 02 Aralık 2023, 11:27:33 »
saçlarını ıyı yıkayıp durulamıyorsun ondan oluşur bu
Global Moderator

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 02 Aralık 2023, 12:26:55 »
saçlarını ıyı yıkayıp durulamıyorsun ondan oluşur bu

Hintel hocam ekimden önce çok nadir olup hemen bitiyordu böyle yara gibi kepekler olmuyordu ekimden sonra bir türlü düzeltemedim  biraz daha sert yıkayıp durulayacağım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #117 : 02 Aralık 2023, 12:42:44 »
 hocam top oynuon iğneyle deri kaldırıon caner erkin derbilerde sarısı varken arkadan tekme atardı tukururdu falan onun gibisin kırmızı gorcen.hakem kaçırsa var var artık.sadece zamana bırak alırsın maçı az sabır.zaten yaza çok var kışın saç olmasada olur yazın dunya kupası var her milletin rakip gelio

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 02 Aralık 2023, 12:44:38 »
hocam top oynuon iğneyle deri kaldırıon caner erkin derbilerde sarısı varken arkadan tekme atardı tukururdu falan onun gibisin kırmızı gorcen.hakem kaçırsa var var artık.sadece zamana bırak alırsın maçı az sabır.zaten yaza çok var kışın saç olmasada olur yazın dunya kupası var her milletin rakip gelio
tamamdır dünya kupasını kaçırmamak lazım  😅😂👍

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #119 : 02 Aralık 2023, 12:46:19 »
 tabi rusya var izlanda var brezilya arjantin :) sen şu an vizeyi alıon.gruplardan çıkıon grup zayıf çıkarsın rahat ol sorunlu alan az diğer yerlere sıçramamış

Facebook Twitter Instagram