Gönderen Konu: Serkan Aydın ekibi saç ekimi 4000 greft yaş 24  (Okunma sayısı 15979 defa)

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aydın ekibi saç ekimi 4000 greft yaş 24
« Yanıtla #91 : 24 Kasım 2023, 22:18:47 »
Hocam mezoterapi , prp ile güçlendir, sürecin gayet normal ilerliyor zaten saç 4 aydan sonra kendini belli ediyor
Bir arkadaş yaşın genç prp ye gerek yok dedi
Solgar  multi vitamin aldım 3 ay kullanacağım onu sonra bırakıcam bi uzun süre bişey kulla mayacağım sonra kan tahlili yaptırıp eksik birşey olursa onu kullanmayı düşünüyorum

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #92 : 24 Kasım 2023, 22:22:55 »
Prpyle yaşın bir alakası var mı bilmiyorum , istersen ekim yaptırdığın firmayla görüş prp ile desteklemenin faydası olup olmadığını , umarım herşey istediğin gibi sonuçlanır 🙏🏻

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 24 Kasım 2023, 22:28:15 »
Prpyle yaşın bir alakası var mı bilmiyorum , istersen ekim yaptırdığın firmayla görüş prp ile desteklemenin faydası olup olmadığını , umarım herşey istediğin gibi sonuçlanır 🙏🏻
Onlar 70 gün sonra yaptırın dedi ama gelişi güzel konuştular diye düşünüyorum

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #94 : 24 Kasım 2023, 22:30:43 »
Bence yaptırıp destekleyin kökleri ama yinede siz bilirsiniz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #95 : 24 Kasım 2023, 22:56:55 »
 prpde kanı gencleştirip geri veriyorlar daha çok ileriki yaslarda etkili zaten gencsin.finasterid bu işin onemlisi supermen olmasada
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

burakkurtel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 24 Kasım 2023, 23:36:33 »
prpde kanı gencleştirip geri veriyorlar daha çok ileriki yaslarda etkili zaten gencsin.finasterid bu işin onemlisi supermen olmasada

Finasterid den sorun yaşamayan ileri ki zamanlar da yaşaya bilir mi? Yoksa en başından mı belli eder kendini?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #97 : 24 Kasım 2023, 23:42:17 »
 genelde millet basta yan etki gordum deyip bırakıo.bence basta etmezse sonra etme ihtimali dusuk
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 26 Kasım 2023, 11:03:02 »
Finasterid bence benim için son çağre çok açıldı artık başka çağren kalmadı ozaman kullana bildiğin kadar kullanacaksın çünkü ömürlük bir ilaç 1 2 ay kullanıp bırakılan birşey değil. Benim kendi saçlarım şuanlık çok iyi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #99 : 26 Kasım 2023, 11:13:47 »
 minyaturazyonu takip et .aynı makinede belli aralıklarla aynı ısıkta resimler cek.saçlarda minyaturleşme baslamıssa ilaca baslarsın.dokulme deil minyaturleşme onemli bu işte.orman kafalardada oluk oluk dokulme var ama minyturluk yok.bir takım sampiyon olup kume dusenden daha çok yiyebilir.ama çok atmıstır.masajla dermollerle  kan dolaşımını saç beslenisini destekle.camia kuculmesin baskan  onemli.aziz yıldırımdn sonra ali geldi fb kuculdu.sonra kimi alırsn al baskan bossa iş boş.daha son sandıklarda dedik ali 6 da sıfır cekip gene baskan secilcek diye. 5i çıktı.dokulsun saç ama minyaturleşmesin.bu işteki defans en iyi defans hucumdur olcak.saçı kanla beslicen.finsterid saçlı deride yuzde 40  baskılıo.şu an karsı takım guclu değil hucum futboluda oynayabilirsin he gene tedbir tedbirir ekleyebilirsin.2 yontem var ya hormonu baskılıcan bu defans saçlı deride finsteridle yuzde 40 oluyor yada hucum etcen.yani saçı beslicen masajda dermollerle olmadı prp falan saçı bir tek damardaki kan besler gerisi hikaye.genetik 23 ile 28 yaslarında zıplama yapabilir.30dan sonra yavaslar 35 te falan dahada yavaslar sonra daha çok dolaşım sorunu vardır.alman futbolu 30 doğru son 20 dkya dikkat et.alman dhtsinin kondisyonu sağlam olur .almanlarda maç son 20 dk 70 ten sonra baslar.hep dedik okan 70ten sonra 11 kişi çizgiye dizilcekti munihe.golleride o zaman yedi.şu an rakip zayıf .ama son 20 dk yani 27 yasları falan finasteride baslayabilirsin 30 a doğru kasabilir genetik agresifleşebilir.şimdide defansı sağlam tutup baslayabilirsin istiyosan finasteride.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 26 Kasım 2023, 11:30:46 »
minyaturazyonu takip et .aynı makinede belli aralıklarla aynı ısıkta resimler cek.saçlarda minyaturleşme baslamıssa ilaca baslarsın.dokulme deil minyaturleşme onemli bu işte.orman kafalardada oluk oluk dokulme var ama minyturluk yok.bir takım sampiyon olup kume dusenden daha çok yiyebilir.ama çok atmıstır.masajla dermollerle  kan dolaşımını saç beslenisini destekle.camia kuculmesin baskan  onemli.aziz yıldırımdn sonra ali geldi fb kuculdu.sonra kimi alırsn al baskan bossa iş boş.daha son sandıklarda dedik ali 6 da sıfır cekip gene baskan secilcek diye. 5i çıktı.dokulsun saç ama minyaturleşmesin.bu işteki defans en iyi defans hucumdur olcak.saçı kanla beslicen.finsterid saçlı deride yuzde 40  baskılıo.şu an karsı takım guclu değil hucum futboluda oynayabilirsin he gene tedbir tedbirir ekleyebilirsin.2 yontem var ya hormonu baskılıcan bu defans saçlı deride finsteridle yuzde 40 oluyor yada hucum etcen.yani saçı beslicen masajda dermollerle olmadı prp falan saçı bir tek damardaki kan besler gerisi hikaye.genetik 23 ile 28 yaslarında zıplama yapabilir.30dan sonra yavaslar 35 te falan dahada yavaslar sonra daha çok dolaşım sorunu vardır.alman futbolu 30 doğru son 20 dkya dikkat et.alman dhtsinin kondisyonu sağlam olur .almanlarda maç son 20 dk 70 ten sonra baslar.hep dedik okan 70ten sonra 11 kişi çizgiye dizilcekti munihe.golleride o zaman yedi.şu an rakip zayıf .ama son 20 dk yani 27 yasları falan finasteride baslayabilirsin 30 a doğru kasabilir genetik agresifleşebilir.şimdide defansı sağlam tutup baslayabilirsin istiyosan finasteride.
dur şunu futbolla anlatma kafam karıştı 😅

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #101 : 26 Kasım 2023, 12:45:44 »
 :) finasterid hemen sart değil.tabi ne kadar erken baslarsan o kadarda iyi ama ilerde saçında minyaturleşme baslarsa o zamanda baslayabilirsin.şimdide baslayabilirsin.genelde insanlar yan etki yaptı deyi bırakıo.tabi kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğinede bilemeyiz.zaman gecsin en azından saçı masajla dermollerle besle.ya hormonu baskılıcan ya saçı kan dolaşımınla hormona karsı guclu hale getircen.buda dermoller masaj olur.korkuosan finasteridden cekincen varsa llla yan etki yapıcaktır.bilimsel anlatım bu.
 maç olarakta diom takım kaptanı onemli .yani kuş.finasteridle defansif oynucaksan orta sahanın ortası takımın en onemli yeridir.defansif oynarsan oyuna kusebilir.kuştan bahsediom.çoğu genc futbolcu yanetki gordum deyip bırakıo defansı finasteridi.genclik hep hucum kolkeltif istio maçı futbolu.o zaman en iyi defans hucum dicen dermoller masaj.prpde yılda 2 falan olur.merkezler 2 ayda bir dio para kazanmak için bence sana yılda2 prpde yeter.tabi ileriki yaslar için ama şimdide olursa iyi olur çokta pahalı.he compant oynucam diosan ersun yanal gibi toplu hucum defans basket gibi top nerde defans orta saha hucum orda yapıcaksan finasterid masaj dermoller yaparsın.ama takım yorulur diyorsan masaj dermoller devam et merkez izin verince.korkun varsa finsteridden illa yan etki yapcaktır

Selcuk41

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 26 Kasım 2023, 16:39:45 »
İlkönce şunu söyleyebilirim iyi bir ekim merkezi tercih etmişsin tebrik ederim sonrası senin yaşadığın kafa vurmaları Allah dan ilk zamanlar yani 1 hafta içinde olmamış bu olumsuzluklar onun haricinde sürecin normal.seyrinde gördüğüm.kadariyla.konumu incelemiş ve yorum.yapmissin ne halden nerelere geldim sabır ve özveri bekle ve gör acele etme ve 2 ayda bir prp.yaptirmayi.sakın ihmal etme gerisi gelecek bol şans...

Kelizma

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 27 Kasım 2023, 00:35:39 »
Bu hafta kafayı çarpmadın mı ?

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 27 Kasım 2023, 09:11:54 »
İlkönce şunu söyleyebilirim iyi bir ekim merkezi tercih etmişsin tebrik ederim sonrası senin yaşadığın kafa vurmaları Allah dan ilk zamanlar yani 1 hafta içinde olmamış bu olumsuzluklar onun haricinde sürecin normal.seyrinde gördüğüm.kadariyla.konumu incelemiş ve yorum.yapmissin ne halden nerelere geldim sabır ve özveri bekle ve gör acele etme ve 2 ayda bir prp.yaptirmayi.sakın ihmal etme gerisi gelecek bol şans...
Evet senin sonuçu takip ettim çok güzel sonuç almışsın umarım bende senin kadar güzel sonuç alırım

Facebook Twitter Instagram