Gönderen Konu: Serkan Aydın ekibi saç ekimi 4000 greft yaş 24  (Okunma sayısı 15982 defa)

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aydın ekibi saç ekimi 4000 greft yaş 24
« Yanıtla #76 : 19 Kasım 2023, 23:00:37 »
hocam 15 gun yada 1 ayda bir resim cek.kıllanıo yavas yavas
Ben çok sabırsızım 5 günde 1 çekiyom 😅

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 19 Kasım 2023, 23:03:40 »
 al bir kehribar cek hocam  :) sol elle cekince stresi alıyormuş gerci oltu tesbih sabır demektir diyorlar.şimdi alanın geniş değil.ekimle tamamen normale doncek kadar sorunun azmış ee yeniden saçlı gunlere donmek kim istemez.hani şu an sahildesin.kızgın kumlar deniz onunde kim atlamak istemez hemen ondan acele edion ama ekim işi sabır işi.2024 yaza kıyak girersin merak etme.tabi tam sonuc 15 ay
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 19 Kasım 2023, 23:09:39 »
al bir kehribar cek hocam  :) sol elle cekince stresi alıyormuş gerci oltu tesbih sabır demektir diyorlar.şimdi alanın geniş değil.ekimle tamamen normale doncek kadar sorunun azmış ee yeniden saçlı gunlere donmek kim istemez.hani şu an sahildesin.kızgın kumlar deniz onunde kim atlamak istemez hemen ondan acele edion ama ekim işi sabır işi.2024 yaza kıyak girersin merak etme.tabi tam sonuc 15 ay
Hayatımı buna bağladım amatör liglerde top oynuyordum şuanlık tamamen bıraktım sadece saçıma odaklandım günlük aynı boş yere bakıyorum tüylenme oluyor mu diye saç beni çok değiştiriyor herkesi öyle

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 19 Kasım 2023, 23:20:30 »
 ne amator topu millet hayatı bırakıo.benide tanıdık hoca sokakta oynarken durmuş özellikle izlemiş amatore cağırmıştı.dahada ileri gidemezdim.hırs vardı yetenek amatorun ustune çıkmazdı bir donem yan mahallelerde bel kırıo diye anlatılmışık ama bala falan çıkamazdım capımı bilip gitmedim amatore.yat kalk şükret . sorunun az.diğer yerlere sıçramamış.çok büyük avantaj bu.ekim hareketlenmeye baslamış olur rahat ol.olmasa ne olcak hemen bir revize ile olur ona kalmaz iş.diğer yerlere sıçramasın .saçın ince ama yapısı ole genetik minyaturleşmesi değil.biotin falan alırsın yarın obur gun.ekim kolay gelecekte diğer yerlere yayılmasında genetik gerisi kolay.kıvancın burağın sadece şakakları dök bakalım kaç dizide reklamda oynarlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 19 Kasım 2023, 23:33:30 »
ne amator topu millet hayatı bırakıo.benide tanıdık hoca sokakta oynarken durmuş özellikle izlemiş amatore cağırmıştı.dahada ileri gidemezdim.hırs vardı yetenek amatorun ustune çıkmazdı bir donem yan mahallelerde bel kırıo diye anlatılmışık ama bala falan çıkamazdım capımı bilip gitmedim amatore.yat kalk şükret . sorunun az.diğer yerlere sıçramamış.çok büyük avantaj bu.ekim hareketlenmeye baslamış olur rahat ol.olmasa ne olcak hemen bir revize ile olur ona kalmaz iş.diğer yerlere sıçramasın .saçın ince ama yapısı ole genetik minyaturleşmesi değil.biotin falan alırsın yarın obur gun.ekim kolay gelecekte diğer yerlere yayılmasında genetik gerisi kolay.kıvancın burağın sadece şakakları dök bakalım kaç dizide reklamda oynarlar
bazı yerler şükrediyorum şükretmek lazım gerçekten dediğin gibi kvanç Burak diğer yakışıklı ünlüler saçları olmasa hiçbiri sahne alamazdı 

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #81 : 20 Kasım 2023, 00:10:03 »
bazı yerler şükrediyorum şükretmek lazım gerçekten dediğin gibi kvanç Burak diğer yakışıklı ünlüler saçları olmasa hiçbiri sahne alamazdı

Onların saçları dökülsün fin ,dudas ne gerekiyorsa kullanırlar emin ol. belkide kullananıda vardır içlerinde.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #82 : 20 Kasım 2023, 00:23:20 »
hallolur işin olmasa bir revize gorur saç .kıllanma baslamış.az bakmaya calıs saçına hayatına odaklan.sık baksan ne olcak surecmi hızlancak ama insanız işte.çıkmadan once bir çıkmayacak hissiyatı kaplıyor bir çok kişiyi ondan sonra ataklar baslıyor falan uzun surec.genel saçını korumayı arastır.onceliğin bu olsun.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 24 Kasım 2023, 10:25:50 »
Gün ışığında çekilmiş 105. Gün

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 24 Kasım 2023, 10:48:15 »
 maç başlamış.hızlı ataklarla erken sonucta gelebilir  aralıklarla ataklarda olabilir ama maç 90 dk.gerisi sabır

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 24 Kasım 2023, 14:21:51 »
maç başlamış.hızlı ataklarla erken sonucta gelebilir  aralıklarla ataklarda olabilir ama maç 90 dk.gerisi sabır

🙏🙏

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 24 Kasım 2023, 18:51:43 »
  gol atarsın defansı sağlam tut.lig tek maçtan ibaret değil bu maçı ole yada bole ille alırsın.erken skor bulsanda hakem son duduğu calmadan olmuo.saçların hepsi erken çıksada tam kalınlaşma 15 ay .senin on ekimi ama bence gene 15 aya yaklaşır sonuc.tabi maç ilk yarı 3  0 biterse seyirci raat olur 2.yarıyı hobi olarak izler.erken çıktımmı kalınlaşmayı zevkle beklersin on ekimide cabuk olur.am defans onemli bu ekimden sonraki surecte baslıyor asıl saç mucadelesi.ekim harici kendi saçın onemli.bu maçı alınca lig bitti sanma.34 hafta lig 1 maça bakmaz.genetik 23 ve 28 yaslarında zıplama yapar derdi bir dr.bazen ole olabiliyor.kondisyon ilerde almanlar gibi olmalı.son 20 dkya saklamalısın.baktın ilerde genetik azdı fin ve dutlu mezo şu bu yedek oyuncuları iyi kullanırsın.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 24 Kasım 2023, 21:58:45 »
  gol atarsın defansı sağlam tut.lig tek maçtan ibaret değil bu maçı ole yada bole ille alırsın.erken skor bulsanda hakem son duduğu calmadan olmuo.saçların hepsi erken çıksada tam kalınlaşma 15 ay .senin on ekimi ama bence gene 15 aya yaklaşır sonuc.tabi maç ilk yarı 3  0 biterse seyirci raat olur 2.yarıyı hobi olarak izler.erken çıktımmı kalınlaşmayı zevkle beklersin on ekimide cabuk olur.am defans onemli bu ekimden sonraki surecte baslıyor asıl saç mucadelesi.ekim harici kendi saçın onemli.bu maçı alınca lig bitti sanma.34 hafta lig 1 maça bakmaz.genetik 23 ve 28 yaslarında zıplama yapar derdi bir dr.bazen ole olabiliyor.kondisyon ilerde almanlar gibi olmalı.son 20 dkya saklamalısın.baktın ilerde genetik azdı fin ve dutlu mezo şu bu yedek oyuncuları iyi kullanırsın.
Bi saç ekim süreci futbolla bu şekil anlatılabilirdi en fazla 😅 maç sonucu hep birlikte göreceğiz ama kendi saçım dökülme durumu çok az , az olduğu için ekim yaptım umarım hızlı bir şok dökülme olmaz

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aydın Saç ekimi 4000 greft yaş 24
« Yanıtla #88 : 24 Kasım 2023, 21:59:49 »
merhaba değerli üyeler 1 2 senedir saç ekim yaptırmayı düşünüyordum sonunda yaptırdım bu formu saç ektirdikten sonra buldum ekimden önce bulsaydım belki serkan aydın seçimim değişirmiy di onu bilmiyorum neyse 11.08.2023 de saç ektirdim şuan 32 ci gündeyim yaşadığım şeyleri 1 aylık gelişen süreyi ve gelişmekte olan süreyi sizlere paylaşmak istiyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 24 Kasım 2023, 22:04:35 »
 :)korucan bu  sene sampiyon olsanda onundeki sezonlar var.ekim olur gencsin sistemi korumanın ustune kur

Facebook Twitter Instagram