Gönderen Konu: Bu durum her erkekte olur mu? (Emekli kel abim konuya bakarsan sevinirim)  (Okunma sayısı 414 defa)

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İki yıl öncesinin fotoğraflarına bakıyorum 16 yaşımda çok daha mutlu çok daha genç ve canlı duruyormuşum tarak gibi saçlarım varmış 18 olduk yüz hafiften kırışmaya başladı yüz hatları desen bombok yüz çökmüş saçlar gitmiş o zamanlar olan ilk aşık olduğum kız en yakın arkadaşım dediğim insanlar bir şekilde kazık atmış onlar da gitmiş ve o yılların geri gelmeyeceğini bilmek aşırı derecede içimi daraltıyor. Hayatımın geri kalan kısmında o kadar güzel zamanlar geçiremeyeceğimden eminim param yok derslerim kötü 16 yaşındayken ailem vardı artık ailem diyebileceğim kimse de yok hayata tutunmamı sağlayacak en küçük bir şey yok. Çözümünüz nedir? Önerilere açığım.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ayrıca hayatıma başka bir kadın girmesi de imkansız gibi bir şey: D Recep İvedik'i bile yanıma koysalar bana dönüp ikinci kez bakan bırakın kızı insan evladı bile olmaz :D

Gamer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Daha yaşın çok genç lo,
ayağını sıcak tut başını serin, kendine bir iş bul düşünme derin, derim ben.
Üniversite olur, iş olur, askerlik olur, artık her neyse. Hayatını planla. Parayı buldun mu kıçına bile saç ekerler, yüz hatlarında daha oturur, sakal vs.

kelimsi05

• Sr. Member
Sen bir 30 lara gel öyle konuşalım. Şimdiden böyleysen
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
 gelecek olumlu  yada olumsuz buyuk gelişimlere açıktır once bunu bil.ne oldum değil ne olucam dicen.senin yaslarında herseyi  cozerdim ama bir tek ne oldum deil ne olucam deyimine aklım ermezdi hayat onu yasayarak oğretti.sinek gozune konup kanadını açarsa tum dunyayı sinek kanadı sanırsın oysaki elinle kovsan sinek gider gercekleri gorursun.stresli donem yaslandırır çirkenleştirir.stresi yen.hepimiz ağır kayıplar yasadık yeri geldi sağlığımızı ailemizi akıl sağlığımızı dengemizi kişiliğimizi kaybettik o kadar iyi anladımki düşmez kalkmaz bir ALLAH .ali koçolsan duscen kalkcan bu dunyada.stres yapma hobiler bul stres hastalığında çirkinliğinde en bası.karılar once dişlere bakıo ağız sağlığını koru.cuzdana bakarlar paranı topla.çok değil doğru calıs.çok okuma kararında doğru oku.az öz olsun atıcağın adımlar geriside kadere iman eden kederden emin olurmuş.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sen bir 30 lara gel öyle konuşalım. Şimdiden böyleysen

30 larda ne değişiyor

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
gelecek olumlu  yada olumsuz buyuk gelişimlere açıktır once bunu bil.ne oldum değil ne olucam dicen.senin yaslarında herseyi  cozerdim ama bir tek ne oldum deil ne olucam deyimine aklım ermezdi hayat onu yasayarak oğretti.sinek gozune konup kanadını açarsa tum dunyayı sinek kanadı sanırsın oysaki elinle kovsan sinek gider gercekleri gorursun.stresli donem yaslandırır çirkenleştirir.stresi yen.hepimiz ağır kayıplar yasadık yeri geldi sağlığımızı ailemizi akıl sağlığımızı dengemizi kişiliğimizi kaybettik o kadar iyi anladımki düşmez kalkmaz bir ALLAH .ali koçolsan duscen kalkcan bu dunyada.stres yapma hobiler bul stres hastalığında çirkinliğinde en bası.karılar once dişlere bakıo ağız sağlığını koru.cuzdana bakarlar paranı topla.çok değil doğru calıs.çok okuma kararında doğru oku.az öz olsun atıcağın adımlar geriside kadere iman eden kederden emin olurmuş.

Tavsiyeler için sağol abi herşeye rağmen olabildiğince bakıp dikkat ediyorum kendime. Karı mevzusu ağır yaraladı beni aile mevzusundan sonra geldi bir de o konuda aklımdakileri silebilirsem bir nebze bile olsun daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

emekli kel

• Hero Member
 sen saol.geberiom bir gün askerde böbrek tarafı nasıl ağrıo.deşseler kesseler o kadar acımaz.koca carsafı sardım belime gecsin diye.iştima falan dediler ceza kesin dedin çıkamıcam koğuştan bahceye istimaya.sabaha kadar kıvrandım.revire çıktım sabah.ama geberiom artık ağrıdan.sırada onumdeki bobreklerlerden diyalize giriyormuş sivilde onu soledi cektiklerini anlattı o tarifsiz acı bir anda gecti bende.bu benden bin betermiş deyip.kolunu kaybedip 2 kolunu kybetmişi  gorup şükredende var dunya onun olup isyan edende var.karı kız ayağı g.t ayağı hep derim bunu .uğruna bir çok seyi yapmay hazır olduklaarım beni terkedince yasayamam sanmıştım yıllar sonra o adierden kurtulduğum için şükrettim.olaylara doğru bakmayı oğrendim çünki
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
sen saol.geberiom bir gün askerde böbrek tarafı nasıl ağrıo.deşseler kesseler o kadar acımaz.koca carsafı sardım belime gecsin diye.iştima falan dediler ceza kesin dedin çıkamıcam koğuştan bahceye istimaya.sabaha kadar kıvrandım.revire çıktım sabah.ama geberiom artık ağrıdan.sırada onumdeki bobreklerlerden diyalize giriyormuş sivilde onu soledi cektiklerini anlattı o tarifsiz acı bir anda gecti bende.bu benden bin betermiş deyip.kolunu kaybedip 2 kolunu kybetmişi  gorup şükredende var dunya onun olup isyan edende var.karı kız ayağı g.t ayağı hep derim bunu .uğruna bir çok seyi yapmay hazır olduklaarım beni terkedince yasayamam sanmıştım yıllar sonra o adierden kurtulduğum için şükrettim.olaylara doğru bakmayı oğrendim çünki

İyi dedin abi beterin beteri var şükür etmek gerek her zaman için. Senin olaylara doğru bakmayı öğrenmen kaç yılını aldı?

emekli kel

• Hero Member
 aslında halen tam değil.benim çok gec oldu 15 seneden fazladır ama ne kadar doğru bakmayı oğrenirsen  o kadar kar.oteki turlusu zaten sadece daha kotuye goturuo.eden kendine eder.insanın kendine ettiğini 9 koy bir araya gelse edemezmiş.kanaat edemioz işte nefis var azıo kuduruoz ama daha çok kotuye gidio o zamanda işler.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
aslında halen tam değil.benim çok gec oldu 15 seneden fazladır ama ne kadar doğru bakmayı oğrenirsen  o kadar kar.oteki turlusu zaten sadece daha kotuye goturuo.eden kendine eder.insanın kendine ettiğini 9 koy bir araya gelse edemezmiş.kanaat edemioz işte nefis var azıo kuduruoz ama daha çok kotuye gidio o zamanda işler.

Peki abi hayat tecrübene sığınarak soruyorum. Düzeliyor mu herşey, üniversite hayatında, iş hayatında? Herşey lisedeki gibi çok değişmeden kalıyor mu yoksa? Sende sanırım evli değildin böyle olmayı sen mi istiyorsun yoksa kendine uygun gördüğün biri mi yok?

emekli kel

• Hero Member
 bekarlığı seviom asiyim evlilik bana uzak.karılarda hep gezerken denk gelenlerdi faso fiso çıktılar ne çıkcaklardı baska.al beni vur onlara.düzelir ama soyle duzelir.huzursuzluk insana gercekleri gosteren bir duygu mutluyken laylaya gelir işler gercekleri hayatı anlayamazsın.huzursuzluğu avantaja cevirmeli.dunyanın disiplinsizlik laylay kaldıran bir yer olmadığını bilip ona gore disiplinli zora gelen metanetli gercekci olursan duzelir yoksa oteki turlu boş salak hayatı insanı bekler

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
insanın kendine ettiğini 9 koy bir araya gelse edemezmiş.

on numara tespit  :)  |-onayisareti-|

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bekarlığı seviom asiyim evlilik bana uzak.karılarda hep gezerken denk gelenlerdi faso fiso çıktılar ne çıkcaklardı baska.al beni vur onlara.düzelir ama soyle duzelir.huzursuzluk insana gercekleri gosteren bir duygu mutluyken laylaya gelir işler gercekleri hayatı anlayamazsın.huzursuzluğu avantaja cevirmeli.dunyanın disiplinsizlik laylay kaldıran bir yer olmadığını bilip ona gore disiplinli zora gelen metanetli gercekci olursan duzelir yoksa oteki turlu boş salak hayatı insanı bekler

Abi işin trajikomik tarafı bende disiplin de hiç yok bomboş bir adamım tek vasfım elime geçen her parayı sigara alkole yatırıp okula gidip sırada uyumak... Disiplin ve zora gelmeye alışsam işe yarar mı dersin? Çünkü son 4 yılım dediğin gibi boş salak bir yaşam sürdürerek geçti. Ciddiye alan yok beni adam yerine konulmuyorum demiyorum Allah'a şükür sevenimiz çok ama ne ciddiye alan var ne umursayan var vasıfsız olduğum çok belli

emekli kel

• Hero Member
 oğrendik.ne insanlar yuzunden acılar cekmişik olmadı diye kendimizi zararlamışık.sonra olaylara doğru bakınca anlamısıkki ALLAH ın sevgili kuluymuşuk onlardan bizi binde bir olcak ihtimallerle kurtarmış.binde bir olcak sey yuzunden kaybettik deyip tövbe haşa isyankar gezdik şimdi şükredioz kurtarmış resmen ALLAH.o kaybettiğim die uzulduğum karılardan birini alsam ben katil olurdum yada işler aksi gidio die uzulduğum olayların sonu uçurummuş yol uçuruma giden yolmuş hayır sandık en dusuk ihtimaller piyasaya çıkıp o yolu kapadı delirdik durduk ama yolun sonu uçurummuş.doğruyu yanlışı hayrı şerri iyi ayırt etmeli.yıllarca deli olduğum kendimi bitirdiğim olaylar şimdi olsa kurtuldum diye gobek atarım.hırs işte.mutluluk hırstan uzak durabilmekte.

Facebook Twitter Instagram