Gönderen Konu: temple konusu ,şakak altları ,geçişler  (Okunma sayısı 9789 defa)

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: temple konusu ,şakak altları ,geçişler
« Yanıtla #16 : 12 Aralık 2017, 04:01:54 »
Ve an itibariyla sonuc su sekilde:

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 12 Aralık 2017, 04:05:24 »
Ben sahsen bu riski goze almak istemedim. Almak isteyenlere de hicbirsey diyemem, saygi duyarim.

Ozellikle yanlari kisa tutuyorsaniz bu renk/kalinlik uyusmazligindan kacmak cok zor.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 12 Aralık 2017, 04:55:19 »
Çok önemli bir konuya değinmişsiniz. Benim de 10 gün sonra ekimim var. Görüşmemizde doktor saç çizgimi temple ekimi olacak şekilde çizdi ancak ben istemiyorum. Çünkü saçlarımı kısa kestiriyorum. Ekim olduğu çok belli olacaktır.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 04:56:50 Gönderen: kilian »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 12 Aralık 2017, 12:47:47 »
şimdi ufak bir tavsiye eğer makine ile kendiniz traş oluyorsanız kestiğiniz saçlardan bir tutam şakaklara ve temple kısmına yani yan faul üstlerine az bir miktar  saçı jöleyle oraya hafif yapıştırın ve yüzünüzdeki değişikliği bir görün..ondan sonra neden bu konuda ısrar ettiğimi görürsünüz :))) bir nevi gelecekteki görüntünüzü görüyorsunuz ..yine tekrarlıyorum 30 üzerini geçmiş sadece şakakları ön çizgisi gerilemiş genetik dökülmesi olmayan kişiler için uygun bu tarz ekimler yada harbi sağlam gürül gürül donörü olan baştan ön çizgi yapmak isteyenler için..herkese olması zor..

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 12 Aralık 2017, 12:51:26 »
Çok önemli bir konuya değinmişsiniz. Benim de 10 gün sonra ekimim var. Görüşmemizde doktor saç çizgimi temple ekimi olacak şekilde çizdi ancak ben istemiyorum. Çünkü saçlarımı kısa kestiriyorum. Ekim olduğu çok belli olacaktır.
kim ekecek kilian bence iyi düşünmüş hoca ..greft yeterli değil mi sence? yada doğallıktan mı çekiniyorsun

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 12 Aralık 2017, 14:37:40 »
bence attığın fotoğraf kötü duruyor. çünkü adam saç olan yerle saç olmayan yere aynı yoğunlukta temple ekimi yapmış. ee buda saç olanyeri kalın olmayıp ekilen yeri ve ekilmeyen yeri çok ince göstermiş ki çok garip duruyor. benim ihtiyacım var mesela ama yaptıramam malesef. doğal olması için ordaki saçların ince olmaması lazım ve tam saç çizgisinden başlamalı ekim. veya ora tamamen dökülmeli ve atlanticusun ki gibi bir ekim yapılmalı.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 12 Aralık 2017, 17:56:30 »
kim ekecek kilian bence iyi düşünmüş hoca ..greft yeterli değil mi sence? yada doğallıktan mı çekiniyorsun

Selamlar abi. Tayfun Oğuzoğlu gerçekleştirecek operasyonu.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Aralık 2017, 18:07:53 »

Selamlar abi. Tayfun Oğuzoğlu gerçekleştirecek operasyonu.
hayırlı olsun hatırladım bahsetmiştin ben senin ekimi merak ediyordum var mı heyecan

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 12 Aralık 2017, 18:33:49 »
Yaklaştıkça heyecanlanıyorum  :D Üstteki sorularını yanıt vermeyi unutmuşum abi

Doğallıktan yana şüphem var. Donör bölgemdeki saçlarım bana hep üstteki saçlarımdan farklı gelmiştir. Daha sert ve kalınlar.

Greft sayısı konusunda da şüphelerim mevcut. IOH kliniği bana yaklaşık 10 bin greft rezervim olduğunu söylemişti ama bana inandırıcı gelmedi. En fazla 5000-6000 çıkar ki sağlıklı olan da bu bence. Bana muhtemelen tek ekim de yetmeyecek. Kendimi şimdiden 3-5 yıl sonrası ikinci ekime psikolojik olarak hazırlıyorum. Temple ektirecek lüksüm yok gibi görünüyor.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 12 Aralık 2017, 18:37:42 »
Saç çizgimdeki dökülmeyi yıllardır bu şekilde kamufle ediyorum. Ekimle birlikte saç çizgimin hemen hemen böyle olmasını umuyorum. Sence temple gerekir mi bu dökülmeye? Bana riske girmeye değmez gibi geliyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 12 Aralık 2017, 19:00:22 »
Buda benım teple doğallıkta hiç sıkıntı yok koray hoca  yaklaşık 3’5 cm kadar ileri aldı.
Global Moderator

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 12 Aralık 2017, 19:08:02 »
bana kalırsa buranın ön çizgi yapılacaksa doldurulması lazım  donör yeterli ise bu çok fark yaratıyor görüntüde ...hintel senin temple çok iyi oldu en beğendiğim kısım senin ekimde bağlantılar geçişler

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 12 Aralık 2017, 19:20:50 »
bana kalırsa buranın ön çizgi yapılacaksa doldurulması lazım  donör yeterli ise bu çok fark yaratıyor görüntüde ...hintel senin temple çok iyi oldu en beğendiğim kısım senin ekimde bağlantılar geçişler

Abi siz çok daha tecrübelisiniz hesap edin işte saçların durumu burada: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3243.msg73629#msg73629

Doktor ortalama 3000 grefte temple dahil saç çizgisi çekti + biraz da vertekse ekim yapacağını söyledi. Mesleki tecrübeye saygım sonsuz ama hayal kırıklığına da uğramak istemiyorum. Ekim planı kulağa hoş geliyor ama ben bu senaryoda sıkı bir ekim olacağını düşünmüyorum. Sonuçta dökülmem devam ediyor ve finasterid kullanmayacağım.

« Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 19:24:25 Gönderen: kilian »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 12 Aralık 2017, 19:28:36 »
senin sıklaştırma olmalı gibi duruyor sanki ilk etapta şakak dan önce evet saçların yıllar içinde azalacak ve 2.ekim yaptırmalısın sana hoca planlamayı anlatmıştır senin gibi dökülmelerde her şeyden önce plan önemli kritik ekimler bunlar hocanın canlı sonuçlarını gördün mü

Facebook Twitter Instagram