Gönderen Konu: MLP CARE SAMSUN 3200 graft  (Okunma sayısı 189 defa)

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
MLP CARE SAMSUN 3200 graft
« : 10 Eylül 2023, 16:34:38 »
Ekim nasıl fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Ynt: MLP CARE SAMSUN 3200 graft
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2023, 16:37:03 »
Tepe bölgesinde sakal ile çalışma yapılmıştır. Ön bölgese ense kısmından alınan saç kökleri kullanılmıştıe.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2023, 16:47:19 Gönderen: Emthroy Emthroy »

LİGHTNİNG

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2023, 23:20:55 »
Tepe bölgesinde sakal ile çalışma yapılmıştır. Ön bölgese ense kısmından alınan saç kökleri kullanılmıştıe.

Planlama iyi gibi ama seyrek ekilmis ve ayrica 2.ekiminiz sanirim. 1.si neredeydi?

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2023, 23:33:14 »
Planlama iyi gibi ama seyrek ekilmis ve ayrica 2.ekiminiz sanirim. 1.si neredeydi?
Çorumda eltirmiştim nedim arduç çok kötü bir deneyimdi… bu doktoruma belirttim az ekim olduğunu kendisi sonucumgördükten sonra eksik kalan kısımlara ekim yapcağını belirtti. Çok fazla kök alamadılar ensede şuan kök kalmadı. Sakal konusunda şanslıyım baya gür bir sakalım var ordan alcaklar. Seyrek ekim arka kısım için mi söylüyorsunuz sanki ön taraf baya sık gibi geliyor bana

LİGHTNİNG

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2023, 23:43:13 »
Çorumda eltirmiştim nedim arduç çok kötü bir deneyimdi… bu doktoruma belirttim az ekim olduğunu kendisi sonucumgördükten sonra eksik kalan kısımlara ekim yapcağını belirtti. Çok fazla kök alamadılar ensede şuan kök kalmadı. Sakal konusunda şanslıyım baya gür bir sakalım var ordan alcaklar. Seyrek ekim arka kısım için mi söylüyorsunuz sanki ön taraf baya sık gibi geliyor bana

Eski ekimin sıklığı idare eder düzeyde ama 2. Ekimin ön hattı gözüme sık gelmedi.

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2023, 23:51:32 »
Eski ekimin sıklığı idare eder düzeyde ama 2. Ekimin ön hattı gözüme sık gelmedi.
İlk ekim yaptırdığımda saçımda seyreklik vardi kellik yoktu ilk ekimden hiç sonuç almadım. Tamamen vasat bir ekimdi aslında ilk ekimde ben acele ettim o sırada ekime tamamiyle ihtiyaç yoktu. 2. Ekimdede 1. Ekimde kök azalımından dolayı çok fazla graft alınamadı sakalım kabasakal denecek şekilde aşırı derecede sık ve kalın 2. Ekim sonunda eve gittikten sonra fotoğtaflara baktım ve doktora belirttim orta kısımda ekimin olmadığını tepenin ense kısmına dığru yönünden ekim olmadığını tepe bölgesinde seyrek çalışıldığını belirttim. Bunun üzerine resul hoca sakin olmamı stree yapmamamı  şuanda işlem yapamam en yakın 6 ay sonra ekim yapabilirim 6 ay sonunda hemen hemen ne olacağı belli olacaktır tekrardan oturup bir ekim daha gerçekleştireceğini ve ticaret gütmediğini belirtti. Memnun olana kadar bırakmayacağını özellikle iletti medical park hastanesi bünyesinde çalışıyorlar. Tanıdığım insanlarda var kendisine ekim yaptıran gözümle gördüm cidden çok iyiydi. Samimi ve dürüst bir insan her an istediğim zaman ulaşabiliyorum kendisine…

Facebook Twitter Instagram