Gönderen Konu: Dr. Mehmet Ergün - Yeni Med Tıp Merkezi - 30.08.23 - 4200 Greft - 32 Yaş  (Okunma sayısı 2982 defa)

SonSacBükücü

• Full Member
30.gün

Saçları yıkarken şampuanı yumuşak süngere yedirip oval hareketlerle masaj şeklinde yıkıyorum saçları, süngere saplanıyor dökülmekte olan saçlar.

Sanırım 1 haftaya komple bitecek şok evresi.

SonSacBükücü

• Full Member
32.gün

Ekilen alan ve donör alanı gün ışığında bu şekilde.

Donör alanda batma hissi ve kaşıntı var biraz, uzayan saçların ucu kıvrılıp deriye batıyor gibi, sizce makina ile kestirmeli miyim donör bölgesini 1 ayı geçtiği için?

Birde yorumlar mısınız durumu?
  • Ekim Tarihi: 30.08.2023
  • Ekim Merkezi ismi Yeni Med Tıp Merkezi
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Divoque Bakım Seti
Yeni Med Tıp Merkezi - Saç Ekimi

ivenrec

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
donör bölgesini kestirmekte sıkıntı yok. ben makinayla sıfıra bile vurdum. çünkü modelsiz görüntü oluyor yaşlı adam modunda olmaktansa üstler uzarken yanların kısa olması daha iyi olur

SonSacBükücü

• Full Member
Fotoğraf kalitesi düşmezse görünür attığım fotoda muazzam ince saçlar var çok sayıda Ekim alanında, yeni çıkan desem bu kadar uzar mı bu sürede diye düşünüyorum değilse eskiden var olan kökler mi canlandı Biotin vitamin keratin sprey vesaire ile, yorumlar mısınız mümkünse bilgisi olan?
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
o ince saçlar her zaman vardı emin ol ekimden sonra insanın dikkatini çeker genelde çoğu kel adamda bile olur o inceler hatta ekimden sonra bir süre güçlenirler.

SonSacBükücü

• Full Member
o ince saçlar her zaman vardı emin ol ekimden sonra insanın dikkatini çeker genelde çoğu kel adamda bile olur o inceler hatta ekimden sonra bir süre güçlenirler.

Hocam baya sıfırdı o bölge evdekilere de sordum kesinlikle yoktu diyorlar ki oralara iğneli tarak falan yapıyordum oradan biliyorum, bu yüzden sordum
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

SonSacBükücü

• Full Member
43.gün sonu donör alanım bu şekilde. Son fotoğraf Ekim alanı güncel hali.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

SonSacBükücü

• Full Member
İlk fotoğraf greft tepsisi birkaç konuya baktım burada şu kadar greft varsa benim sayı yanlış falan diye, kıyaslamak isteyen olursa diye 4200 greft dendi.

2-3 fotoğraflar da donör ilk hafta ve güncel 45.gün toparlama seviyesi hakkında bilgi vermesi açısından yeni traş oldum.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

SonSacBükücü

• Full Member
47.gün artık yıkamalarda ne kadar sert yapsam da ovalasam da dökülme bitmişti. Fakat kafaya bakınca deriden 1mm yukarıda ekimden kalma kalın saçların varlığı gözüme batıyordu. Ben de cımbızı aldım tek tek temizledim hepsini, yarın kalan var mı bakacağım bir daha. Temizleyince kökler gözenek açınca spreyler daha etkili olur hem de kök nefes alır diye düşünüyorum, beklesem belki 2 ay sonra dökülecek onlar o da belki.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
aslında doğru yapıyorsun ama genede riskli bir şey çünkü o söktüklerinin yan dalları ölü olmayabilir belki çıkacaklarken sen bu şansı tamamen ortadan kaldırıyorsun belkide .ayrıca büyük ihtimal onlar ölü kök.

SonSacBükücü

• Full Member
aslında doğru yapıyorsun ama genede riskli bir şey çünkü o söktüklerinin yan dalları ölü olmayabilir belki çıkacaklarken sen bu şansı tamamen ortadan kaldırıyorsun belkide .ayrıca büyük ihtimal onlar ölü kök.

Şokta dökülenler ölü kök ise millet kel kalır hocam. Çıkacak saç çıkacak zaten her türlü ölü olmayan saçı çeksen de çıkacak neticede köke girişmiyoruz ya 😁
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Elimi ıslatıp saçımda gezdirince 10lu 20li yapışıyor elime halen, yıkamada da dökülüyor. Daha ne kadar sürer bilmiyorum dökülme işi.

Saçlı alana da ekildi sizce var olan saçtan kayıp olur mu? Çünkü kafamın üstü bu kadar kel değildi diye biliyorum.

saç ekimi ile birlikte kendi saçların zayıflar şokla birlikte eski saçlarından daha kötü bir hal alır durum daha kel
bu da kafgadaki kan akışının  kısaca beslenme durumunun değişmesinden ve operasyonun verdiği ister istemez oluşan hasardan kaynaklanır

o yüzden saç ekim öncesi saçları güçlendirin deriz bu durum operasyon kalitesine göre 3 ay da toparlar daha normal bir hale gelir

şok dökülmen sağlıklı ı şeklinde
donör alımı biraz yıpratıcı olmuş ama toparlar
alan geniş dht güçlü dökülme tipine göre desteklesen iyi olur saçları beslemek ve çıkışların güçlü olması adına

süreç normal ekim alanı sağlıklı hayırlısı olsun

« Son Düzenleme: 16 Ekim 2023, 11:27:12 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

SonSacBükücü

• Full Member
1 ay oldu soralı hocam yine de sağolun, yazdığım mesajların ss lerini alıyorum bu saatten sonra silersiniz mazallah.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
1 ay oldu soralı hocam yine de sağolun, yazdığım mesajların ss lerini alıyorum bu saatten sonra silersiniz mazallah.

iyi yapıyorsun :)) gerekli mercilere sunarsın çok korkarım ben
Global Moderator

SonSacBükücü

• Full Member
93.gün durum bu şekilde. Pazar askere gidiyorum 1 ay. Dönünce yine paylaşım yapacağım.

• Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram