Gönderen Konu: Serkan AYDIN arenamed 4700 greft 25.11.2017  (Okunma sayısı 27892 defa)

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan AYDIN arenamed 4700 greft 25.11.2017
« Yanıtla #90 : 07 Haziran 2018, 00:46:34 »
1 koray 2 keser 3 doganay diyelim yani serkan aydini 4 veya 5 e yazdigimizda serdar gorkem ya da zekeriya kuldan biri disarda kalacak. Bildigim kadariyla ikiside doktor ve ambulan soforu serkan aydin en az birinden daha iyi ekimci oylemi? İste guzel ulkemde sac ekimine bakis acisi

ilk 5 te yorumunu yazan arkadaşın konunun 2.sayfasındaki kendi yorumunu herkezin okumasını öneriyorum.Nereden nereye,yeni gelenler için çok tehlikeli yerlere gidiyor forum üyeleri için. Konu sahibi arkadaşın konusunu kirlettiğimiz için ayrıca özür dilerim.
Eskiye attım onu ozamanda konustum simdide konusuyorum ben yeni için ilk 5 dedim bi öerkez 3 tane iyi sonuc gösterince herkes iyi diyo birtane kötüsü çımınca kötü oluyo ama neden iyiden kötü oluyoda kötüden iyi olmuyo bunun cevabını ver bana ? Eskisi gibi donörünü görüyim yine kötü derim ama artık o donörler çıkmıyo ordan adam kulak hizzasına girmedigini gösteriyo donörde alımı tamamen degiltirmiş.
Kusura bakma haklısın.bu arkadaş 6 ay donör arızalı gezmiş. Sende 5 ay önceki yorumunda 2.sayfada zaten belirtmişsin yorumunu. şimdi en iyi ilk 5. merkeze sokmuşsun. Ne diyim, okuyanlar karar versin.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 07 Haziran 2018, 00:48:09 »
2 sonuç ile (az açıklık-sınırsizsiniz greft(pizzaHut sloganı gibi)kasaplıktan(senin geçmişteki tabirin) 5. Liğe yerleştirdin Ya :) 2 sonuç daha geldim mi 1.liği kapar arenamed..Koray hoca 2.liği paylaşır keser hoca ile:)
Günde 20 ekim yapan bir merkeze ilk 5 diyebilmen için burada her hafta 2 iyi sonuç görmen lazım saçsız.
Burası tarafsız bi forum degilmi bende taraf tutmadan özgür bi yorum yapiyorum ali samiyende tribünlere oynamadan yazıyorum bu benim görüşüm kabul edersin etmessin o sana kalmış ben kabul et de demiyorum ama ben diyorumki bu merkezden bu sonuçlarda çıkabiliyo bunlarıda görün artık diyorum
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 07 Haziran 2018, 00:50:52 »
2 sonuç ile (az açıklık-sınırsizsiniz greft(pizzaHut sloganı gibi)kasaplıktan(senin geçmişteki tabirin) 5. Liğe yerleştirdin Ya :) 2 sonuç daha geldim mi 1.liği kapar arenamed..Koray hoca 2.liği paylaşır keser hoca ile:)
Günde 20 ekim yapan bir merkeze ilk 5 diyebilmen için burada her hafta 2 iyi sonuç görmen lazım saçsız.
😀😀👍👍 sacsizin yorumlarına hastayım daha önce de keser 2000 aldi mı 5000 alinmis  gibi duruyor demisti. Aslinda keser ilk beste bile olmayabilir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 07 Haziran 2018, 00:53:09 »
Burası tarafsız bi forum degilmi bende taraf tutmadan özgür bi yorum yapiyorum ali samiyende tribünlere oynamadan yazıyorum bu benim görüşüm kabul edersin etmessin o sana kalmış ben kabul et de demiyorum ama ben diyorumki bu merkezden bu sonuçlarda çıkabiliyo bunlarıda görün artık diyorum

+1 bak buna katılıyorum.. “herkez kimsenin hakkına karışamaz “ zaten fikirlerimizi paylaşıyoruz. Sen bence  diye başlayarak yazdığın sürece istediğini yazarsın, birileri de “bence “ ile başlayan cümlelerle yorum yapar.
İnşalla arena ilk 1 e girer , bu fiyat politikası ile ayda 500 kele saçlarına kavuşturur, millette 1 araba parası vermekten kurtulur. Ama bunu söyleyebilmek için biraz zaman var Saçsız..

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 07 Haziran 2018, 00:56:59 »
😀😀👍👍 sacsizin yorumlarına hastayım daha önce de keser 2000 aldi mı 5000 alinmis  gibi duruyor demisti. Aslinda keser ilk beste bile olmayabilir.

valla çok kral yorum yapmışsın, bunun üzerine ben bişey diyemiyeceğim.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 07 Haziran 2018, 01:10:08 »

+1 bak buna katılıyorum.. “herkez kimsenin hakkına karışamaz “ zaten fikirlerimizi paylaşıyoruz. Sen bence  diye başlayarak yazdığın sürece istediğini yazarsın, birileri de “bence “ ile başlayan cümlelerle yorum yapar.
İnşalla arena ilk 1 e girer , bu fiyat politikası ile ayda 500 kele saçlarına kavuşturur, millette 1 araba parası vermekten kurtulur. Ama bunu söyleyebilmek için biraz zaman var Saçsız..
Aslında fiyat-performans olarak birazda ümit ettiklerimi de ekleyerek  dile getirdim. Evet ilk 5 i garantiledi demek için biraz daha zamana ihtiyacımız var ama son ekimleri bu şekilde devam ederse diye ekleme yapayım ozaman. Umarım boyle devam eder , “az para çok iş “ listemize eklediğimiz bir merkez olur burası.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 07 Haziran 2018, 01:17:07 »

Aslında fiyat-performans olarak birazda ümit ettiklerimi de ekleyerek  dile getirdim. Evet ilk 5 i garantiledi demek için biraz daha zamana ihtiyacımız var ama son ekimleri bu şekilde devam ederse diye ekleme yapayım ozaman. Umarım boyle devam eder , “az para çok iş “ listemize eklediğimiz bir merkez olur burası.
  :D

Sertan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 07 Haziran 2018, 13:57:33 »
Hayırlı olsun arkadaşım Ekim’ini çok beğendim bende Arenamede ekim yaptırdım süreç iyi gidiyor :)

Moonlight_34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 23 Haziran 2018, 19:03:41 »
Merhaba arkadaslar 2 gun sonra 7 ay bitiyor isikli isiksiz genel olarak memnunum ama biraz hacimsiz ince ve seyrek gibi duruyorlar cok ışığın altinda normalde gayet iyi gibi diplerden hala elime batan kokler var aka eskisi kadar cok deyil sizce % kac daha surec devam eder

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 23 Haziran 2018, 19:06:20 »
Dostum ekimden önce saçın varmış ve ona zarar vermişler sanırım

Moonlight_34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 23 Haziran 2018, 19:13:47 »
Yok artik hocam abarttin sende gunes tabak gibi kafama vururken cektim o resmi yan kismi ceksem orada oyle cikacakti detayli görünsün diye o acida cektim yoksa oyle paril paril parladi yok

Moonlight_34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 23 Haziran 2018, 19:16:48 »
Gunluk goruntu bu

Moonlight_34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 23 Haziran 2018, 19:18:18 »
Tepemde biraz acilmis sanki simdi resmi cekince fark ettim ikitane oldu silemiyorumda k.bakmayin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 23 Haziran 2018, 19:52:46 »
%10 daha bir ihtimal iyileşme olur.. ama maalesef bu ekim yetrrsiz.. ters ışık dışındaki paylaşımlarda çıkışların yetersiz olduğu ortada..

Moonlight_34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 23 Haziran 2018, 20:05:19 »
%10 mu 12 aylik surecte 7. Aydan sonra gwnel olarak % 10 luk bir ilerlememi oluyor yoksa kisiye ozelmi yorum yapiyorsun veya ekim merkezlerine ozel idalli bir elestiri salam bir tezinde vardir ilaki merak ettim

Facebook Twitter Instagram