Gönderen Konu: SERKAN AYGIN EKİM SÜRECİ  (Okunma sayısı 1659 defa)

gkn35_3588

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SERKAN AYGIN EKİM SÜRECİ
« : 05 Eylül 2023, 19:44:53 »
Arkadaşlar merhaba SERKAN AYGIN da ekim yaptıralı 1 yılı geçti 6. ayda sonuç iyi olmasına rağmen 1 yıl sonra ekilen saçların bir kısmı döküldü ve seyrekleşti. Ayrıca bana tek seans diyip oraya gidince 2 seans olur dediler. Ben üzerime düşen bakımı yapmama rağmen 1. Seans sonuç hüsran. Araştırmalarım sonucu sakaldan takviye edilen ekimler ilerde dökülüyormuş ve bununla ilgili sırf müşteri çekmek için beni ekime aldılar. Fiyatları zaten piyasanın 2 katı ben tavsiye etmiyorum. Sizce dava açarsam kazanır mıyım? Sonuçlar ektedir

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SERKAN AYGIN YANILTICI EKİM SÜRECİ
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2023, 21:01:04 »
Hocam geçmiş olsun. Mağduriyetiniz için dava açmanız en mantıklısı. Ama genelde ekimleri iyi olan bir hocamız. Sakaldan ekilenler dökülüyor muhabbetini ilk sizden duydum açıkcası. Geçmiş olsun. Birde 6. ay ve ekim öncesi sonucunuzu paylaşırsanız, daha net cevaplar alırsınız bence forumdan.

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2023, 22:20:14 »
Ekim öncesi sonrası fotoğraflar gerekli. Böyle yorum yapılmaz.

gkn35_3588

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2023, 22:27:38 »
Teşekkür ederim hocam. Bende sonradan duydum bazı klinikler sakal ve göğüsten ekim yapmıyormuş dökülüyor diye. Ekim öncesi ve 6. Ay sonucu ektedir yorumlarınızı bekliyorum özellikle hintell bey

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2023, 22:30:31 »
saçlar çıkmış ve sonrasında dökülmüşse bunun ekim merkezinin suçu olduğu kanaatine nasıl vardınız acaba yanlış anlamayın sadece meraktan soruyorum çünkü ilk defa böyle bir dökülme görüyorum.

gkn35_3588

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2023, 22:32:16 »
Estağfurullah hocam neden yanlış anlayayım. Ama inanın ben bi çaba sarf etmedim dökülsün diye. Verdikleri talimata aynen uydum ama sonuç bu. Psikolojimi bozdu bu saç muhabbeti gerçekten yıprandım

gkn35_3588

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Eylül 2023, 22:41:55 »
Bir kliniğin bu konuya dair yazısı + akl klinik ile yaptığım görüşmede de sakal ve göğüs önermiyoruz demişlerdi. Özellikle akl başarılı bir klinik diye biliyorum

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2023, 22:47:52 »
hocam merhaba,
sakaldan ekilen sacların döküldüğünü ilk kez duyuyorum. sakal yapısı geregi fazla kapatıcıdır ancak sacla takviye edilmezse yapay durur diyen cok duydum burada sakal ekimi yaptıranda cok oldu ama döküldüğünü bende ilk kez duydum. size kac adet sakat gögüs ekimi yapıldı? birde anlamak zordur ama tahminen kendi saclarınız mı inceldi döküldü yoksa ekilenler mi 6. aydan sonra döküldü bu konuda düsünceniz nedir?

gkn35_3588

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Eylül 2023, 22:53:18 »
Hocam greft paylaşımını aşağıya ekledim. Benim kendi saçım zaten yok denecek kadar azdı. Dökülenler ekilen saçlardan çünkü 6. Ay fotoğrafındaki farkı anlarsınız. Herşey 9-10. Ayda başladı ve şu an son hali berbat durumda malesef. İşin kötüsü donor alanım bir kısmı boşa gitmiş oldu nasıl toparlanacak bilmiyorum çünkü arka bölgede kele yakın

gkn35_3588

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Eylül 2023, 22:53:57 »
Greft paylaşımı

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2023, 22:57:45 »
ekim merkezi kaliteli hani gidip merdiven altı biryerde yaptırsanız derim ki demek ki bir hata yaptılar.  6. ay ve 1 sene sonra ki halinizin fotolarınıda alıp gittiniz mi hiç serkan hocanın yanına? onlarda eminim ki garip karsılarlar yada bir acıklama yaparlar yapmalılarda. Uzun zamandır burayı takip ediyorum ilk kez böyle bir durum görüyorum. sakaldan 1300 alınmıs hadi diyelim 1300ün tamamı dökülse yine bu hale gelmezdi saclar. Hintell ne düsünüyor merak ettim.

gkn35_3588

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2023, 23:09:53 »
Haklısınız bende çok araştırıp gittim sonuca şaşırdım. Ama asistanına WhatsApp tan yazacağım yardımcı olurlar mı bilmiyorum genelde böyle durumlarda telafi etmezler ama bakalım. Hintell in yorumu bende merak ediyorum

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2023, 23:12:59 »
Merhaba. Öncelikle çok geçmiş olsun. Benim merak ettiğim bir kaç soru var. Öncelikle sigara kullanıyor musunuz? + saçınız için finasterid - finasterid jel - Xpecia - minoxidil gibi şeyler kullanıyor muydunuz? Vitamin takviyesi kullanıyor musunuz? Kan yahut tiroid testi yaptırdınız mı? Eğer evet ise sonuçları ve THS sonuçlarınız görebilir miyiz? Yıllardır burdayım ve Sakaldan alınan greftlerin döküldüğü ilk kez gözlemliyorum. Genelde donör alanı dökülen yerler değildir lakin zayıflama olabiliyor, fakat bu şekil bir dökülmenin saç ekiminin hatası ile ilgili olacağına eminim olamıyorum. Belirli bir stres yahut travma geçirdiniz mi? Ayrıca başka bir hastalığa ilişkin tedavi görüyor musunuz? Sorularıma kalem kalem cevap verirseniz, bir sonuca varabileceğimize inanıyorum. Yine de @hintell'in cevabını görmekte yarar var.

gkn35_3588

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 06 Eylül 2023, 00:46:35 »
Merhaba hocam, sigara kullanıyorum. Ekim günü kan tahlili vs klinikte yaptılar tiroid mi bilmiyorum. Ekim sonrası avodart hap ve monoxidil sprey dediler kullandım. Kronik bir hastalığım veya travmam yok şükür

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Eylül 2023, 00:54:08 »
Toplam 4600 greftin 1500-2000 grefti tutmuş gibi yanlış mi düşünüyorum tek fotodan bu yorumu yaptım ama ortalama o kadarlık misin gibi duruyor. 6 aylık saçlar baya güzelmiş

Facebook Twitter Instagram