Gönderen Konu: Finasterid için Kan sonucum. Bakabilir misiniz lütfen?  (Okunma sayısı 731 defa)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herhangi hiçbir bir ilaç içmiyordum, xpecia alıyordum günde bir tane multivitamin olarak. Onuda bir süredir içmiyorum (bitti) Saç dökülmelerim, seyreklik canımı epey sıktığı için kanıma baktırdım a dan z ye herşeye, hiçbir sorun yok fakat prolaktin seviyem biraz yüksek bir iki ayda tekrar kan vereceğim kontrol için herhangi bir şikayetim olmadığı için. 21 yaşıma gireceğim az kaldı bu yaş seviyesinde iken birde bu prolaktin seviyesi bu seviyedeyken günde bir mg finasterid kullanmam doğru olur mu? Kullanmalı mıyım yoksa bir ay sonra vs prolaktin düzeldiğinde mi düşünmeliyim bu konuyu. Yardım eder misiniz çünkü daha hiç ilaç almadım.

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid için Kan sonucum. Bakabilir misiniz lütfen?
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2023, 14:25:39 »
ben finasteride kullandıka prolaktin seviyem arttı şu an benim de benzer seviyelerde. jinekomasti yapabilir diyorlar ama bende bir sorun olmadı. yüksek prolaktin için doktor bir yorum yaptı mı?

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2023, 16:17:24 »
ben finasteride kullandıka prolaktin seviyem arttı şu an benim de benzer seviyelerde. jinekomasti yapabilir diyorlar ama bende bir sorun olmadı. yüksek prolaktin için doktor bir yorum yaptı mı?
Bir ay sonra tekrae kan ver dedi knk

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2023, 05:24:37 »
Reis seninde böle ise devam ediyorsun sıkıtnı değil mi? Birde ben ne yapmaliyim yardım eder misiniz çıkma sokakdayım

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2023, 11:29:58 »
Devam ediyorum valla, aslinda doktora bir gorunmek lazim :) jinekomasti icin tetikte ol goguslerde buyume vs olursa

ünal Demir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2023, 21:52:39 »
Herhangi hiçbir bir ilaç içmiyordum, xpecia alıyordum günde bir tane multivitamin olarak. Onuda bir süredir içmiyorum (bitti) Saç dökülmelerim, seyreklik canımı epey sıktığı için kanıma baktırdım a dan z ye herşeye, hiçbir sorun yok fakat prolaktin seviyem biraz yüksek bir iki ayda tekrar kan vereceğim kontrol için herhangi bir şikayetim olmadığı için. 21 yaşıma gireceğim az kaldı bu yaş seviyesinde iken birde bu prolaktin seviyesi bu seviyedeyken günde bir mg finasterid kullanmam doğru olur mu? Kullanmalı mıyım yoksa bir ay sonra vs prolaktin düzeldiğinde mi düşünmeliyim bu konuyu. Yardım eder misiniz çünkü daha hiç ilaç almadım.
. Tamoxsifen kullan jinekomasti olmadan  gögüste ağrı hassasiyet varsa 10 mg yoksa yarısını al jinekomasti oldun mu ameliyat harici tedavisi yok

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2023, 05:24:06 »
. Tamoxsifen kullan jinekomasti olmadan  gögüste ağrı hassasiyet varsa 10 mg yoksa yarısını al jinekomasti oldun mu ameliyat harici tedavisi yok
Knk ben finasterid vs kullanmadım bende herhangi bir etki yok

Facebook Twitter Instagram